Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

                                IMG 6750 новый размер         Щербина ВГ копия

 

Літо й осінь – чудові пори року, насичені значною кількістю приємних подій та змін не тільки в суспільному житті колективу відділення але й в особистому житті викладачів – прекрасних людей, мудрих наставників та першокласних фахівців. Влітку свій ювілейний День народження відсвяткувала чарівна жінка професор кафедри образотворчого мистецтва, к. мист-ва Удріс Ірина Миколаївна. А у вересні відзначив 70-річчя доцент кафедри ДПМ та дизайну, к.пед.н. Щербина Володимир Григорович.

Привітати ювілярів завітало керівництво університету в особі ректора, проф. Шрамка Я.В., голови первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Л.В. а також колеги й друзі колективу ХГВ.

 

                                                                               IMG 6703 новый размер

 

          IMG 6712 новый размер           IMG 6715 новый размер

 

          20190917 133438 новый размер          20190917 133658 новый размер

 

З привітальним словом виступив ректор Криворізького державного педагогічного університету Шрамко Ярослав Владиславович. Ректор подякував Ірині Миколаєвні та Володимиру Григоровичу за професіоналізм та наукові досягнення. Приєдналася до поздоровлень голова первинної проспілкової організації КДПУ Бурман Людмила Володимірівна.

Заст. декана факультету мистецтв Ейвас Лариса Фелікісівна висловила спільну думку колективу про значущість професійних звершень ювілярів та побажала подальшої наснаги у справі навчання та виховання художників-педагогів. Профорг відділення Пікущий Олексій Іванович розповів усім присутнім про життєвий шлях іменинників та привітав іменників зі святом від профспілкового осередку ХГВ.

 

            20190917 133756 новый размер         IMG 6697 новый размер

     

Вітаємо ювілярів з цим прекрасним святом. Зичимо добробуту, невичерпної енергії, нових перемог, успіхів у реалізації життєвих та професійних планів. Нехай вогонь Вашого серця ніколи не згасає!!!

 

8642
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша