Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

козацтво новый размер

В історії українського народу особливе місце посідає козацтво – гордість, сила та опора протягом багатьох століть. Козацтво – носій гетьманського коду предків, це непереможний і незламний дух великих українців Б. Хмельницького, І. Сірка, П. Сагайдачного.

За сприянням ректорату, керівництвом первинної профспілкової організації та з нагоди відзначення Дня українського козацтва й Дня захисника України 10 жовтня 2019 року о 12.00 у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) відкриється святкова виставка.

На виставці будуть представлені світлини й твори образотворчого мистецтва інженера з охорони праці КДПУ М. П. Мотики, завідувача художнього музею факультету мистецтв, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва О. С. Юрченка, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровського, голови криворізької спілки художників Л. Ф. Давиденка.

Роботи представлені на виставці несуть в собі найцікавішу інформацію творчої уяви та роздумів майстрів пензля та світлин про українське козацтво минулих часів та козаків сьогодення: їхні прагнення , ідеї, почуття патріотизму.

Запрошуємо відвідати виставку та особисто познайомитись з авторами оригіналів творчих робіт.