8 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ
9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ
З нагоди державного свята в Україні, куратором Саприкіною Л. В. 10 травня 2022 року в академічній групі Д-19 була проведена онлайн бесіда: «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», на якій було обговорено події минулого та вшановано пам’ять людей, які боролися із нацизмом протягом 1939-1945 років.
9 травня 2022 року куратором Пильніком Р. О. в академічній групі ОМ-19 була проведена онлайн бесіда: "Уроки війни" в картинах українських художників.
ОНЛАЙН ВІДВІДИНИ поховань українських воїнів, що загинули під час Другої світової війни у боротьби із німецьким фашизмом на території Криворізького району с. Новопокровка. 8 травня 2022 року виконуюча обов’язки куратора групи ОМ-20 Щербакова Л. А. спільно з Гак Лілією Павлівною - очевидцем війни 1941-45 рр. і в онлайн-присутності академічної групи ОМ-20 прийняли участь у заході покладення квітів та вшанування пам’яті на могилах українських полеглих воїнів. Окрему увагу було приділено розповіді про старшину підпільного полка - Фролова Миколая Йосиповича, котрий віддав життя у віці 34 років за визволення українського народу в цій нелегкій та довготривалій битві. "...Фролов Микола успішно знищував, виконуючи складні підпільні операції, німецькі угрупування на території села Новопокровка, котре в 1944 р. знаходилось в окупації...на жаль, його видала окупантам місцева жителька села за продуктовий пайок, що дали їй німці...вона намагалась врятувати своїх дітей від голоду, але і в М. Фролова лишилось без батька в той день троє синів.... " Лунало під час розповіді куратора ще багато історій про полеглих воїнів, було відвідано близько 10 поховань....текли і сльози горя...і лунали слова надії про нашу українську Перемогу над новим загарбником...
11 травня 2022 року куратором Рудим А.А. в академічній групі ОМ-18 була проведена онлайн кураторська година: «Україна в Другій світовій війні». Де було обговорено інформацію щодо прямих людськіх втрат України - 8-10 млн осіб, загальних демографічних – понад 13 млн. Друга світова війна відкрила для українців руйнівну "силу" обох тоталітарних режимів. Усім відомі злочини нацистів на окупованих територіях України (Голокост, розстріли мирного населення, спалення сіл тощо). Разом з тим тривалий час замовчувались численні злочини комуністичного режиму на нашій землі (розстріли політичних в'язнів у Західній Україні в червні-липні 1941 року, знищення центру Києва восени 1941 року, підрив Дніпрогесу і знищення в Одесі поранених червоноармійців, скинутих у море разом із санітарними машинами, тощо).
11 травня 2022 року куратором Ємельовою А. П. в академічній групі Д-18 була проведена онлайн кураторська година, де студенти вшанували пам'ять кожного, хто боровся з фашизмом, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Нині, як і в роки Другої світової, нашій країні довелося взяти до рук зброю та захищати рідну землю, свою незалежність і свободу.
13 травня 2022 року куратором Пікущим О. І. в академічній групі Д-20 була проведена онлайн кураторська година: "Друга Світова війна. Український вимір". Обговорювали ключові події, трагічні та переможні сторони війни.
СВІТЛО ЗАВЖДИ ПЕРЕМАГАЄ ТЕМРЯВУ - ПЕРЕМОЖЕ І УКРАЇНА!
8 і 9 ТРАВНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ПІД ГАСЛОМ “ПЕРЕМОГЛИ НАЦИСТІВ – ПЕРЕМОЖЕМО І РАШИСТІВ!”