Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

З нагоди Міжнародного дня студентів на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв 17 листопада 2017 року відбувся офіційно-неофіційний  захід «Посвята у справжні студенти».  Веселе свято з для студентів першокурсників  було підготовлено студентським активом (Маслова О., Трач В., Мошкова А. Кравченко О., Стронцицька А.) за підтримки деканату та профспілкового осередку художньо-графічного відділення.

Студентам-першокурсникам було вручено «Сертифікати справжнього студента», дійсні до першої сесії, до яких додавався перелік екзаменів й заліків. Куратори груп Образотворче мистецтво-17 (Мішуровський В.В.) та Дизайн-17 (Євтушенко О.Е.) отримали заохочувальні подарунки для своїх академічних груп з настановою «використати під час найближчої кураторської години».  Не обійшлося без гумору – також кураторам було вручено подарунки «зі значенням» – листи  паперу, конверти та кулькові ручки для «романтичного» листування з батьками (у разі нагальної потреби).

Самі «винуватці» свята – першокурсники підготували гідну відповідь на поздоровлення та представили невеличкий чудовий  концерт. Змонтували відео з життя дизайнерів «Baby Discovery худграф» та виступили з comedy-скетчем «Порівняння звичайного студента зі студентом худграфу» студенти Д-17. Танець, комічна сценка «Іспит», та чудова пісня (Гаврільчак К.) були виконані  першокурсниками ОМ-17.

Наостанок усі першокурсники присяглися на вірність традиціям студентства Криворізького державного педагогічного та були пов’язані червоною ниткою, яка  уособлювала студентське  братерство, нерозривність традицій худ графу та спільність інтересу до мистецтва.

день студ 17

день студ 17 2день студ 17 3

Дизайн сертифікатів – викладач  каф. ДПМ та дизайну Пікущий О.І.