Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

опро новый размер

Пуц Юлія Д 17 голова студентської       Федоров Тимур ОМ 17 перший заступник

р        Павленко Аліна ДО 18 заступник сектору зовнішніх

ч        Вдовиченко Анастасія ОМ 18

пк        аи

аіа

Студентська рада художньо-графічного відділення факультету мистецтв - постійно діючий на основі принципів добровільності, гласності та рівноправності учасників представницький колегіальний орган студентського самоврядування КДПУ. Лідери студентського самоврядування ХГВ –  направляють свою роботу для того щоб захищати права та інтереси студентів відділення, звертатися з пропозиціями, ініціативами та клопотаннями від імені студентів до адміністрації факультету, університету, допомагати вирішувати будь-які проблеми та складнощі в навчанні та побуті, підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, самоудосконалення і створення творчої атмосфери в довкіллі!

Ми завжди відкриті для всіх та кожного, раді новим обличчям і творчим ідеям. Самовдосконалюйся та навчайся з нами!

Адреса деканату художньо-графічного відділення факультету мистецтв:

в. Мистецька, 9, м. Кривий Ріг, 50050

корпус ХГВ, каб. №216, 215