Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

географы 1 курс 2021

1 вересня 2021 в святковій обстановці відбулася посвята в студенти - першокурсників.

Посвята в студенти – це неймовірно хвилююча мить для кожного абітурієнта. Саме зараз студенти познайомилися зі своїми одногрупниками, куратором, завідувачами кафедр, деканом факультету ГТІ та ректором університету. Зважаючи на протиепідемічні заходи посвята для кожного факультету відбувалася окремо.

На факультеті "Георафії, Туризму та  Історії" в урочистих заходах прийняли участь декан факультету, доцент Ярков Сергій Валерійович, Голова студентської ради факультету Анастасія Віннічук та куратор академічної групи Лакомова Олена Йосипівна, які розповіли студентам про особливості навчального процесу в КДПУ, та зокрема на факультеті.

Вітаємо студентів з вступом та початком навчального року, бажаємо успіхів у навчанні!