Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні гості сайту, поціновувачі хімії та сучасних технологій!
Вашій увазі представлено добірку лабораторних робіт для локалізованої українською віртуальної хімічної лабораторії Virtual Lab, розроблених викладачами та студентами кафедри хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету. Наразі ця добірка містить лише сім віртуальних лабораторних робіт з теми "Розчини".
Для використання цих лабораторних робіт Вам необхідно здійснити декілька простих кроків:
1. Завантажити локальну мультимовну версію віртуальної хімічної лабораторії Virtual Lab з офіційного сайту розробника за покликанням: http://chemcollective.org/assets/modules/activities/vlab/download/vlab.2.1.0.int.zip
2. Завантажений архів розпакувати у будь-який зручний каталог – програма безкоштовна і не потребує встановлення на комп'ютер, проте необхідна наявність програмного забезпечення для роботи у середовищі Java. Локалізована українською версія запускається через активацію файлу VLabUK.exe, розташованого у кореневому каталозі програми.
Завантажена мультимовна версія уже містить близько тридцяти лабораторних робіт, створених розробниками програми (IrYdium Project, Chem Collective) і локалізованих українською мовою.
3. Для роботи з розробленими для школярів лабораторними роботами, необхіднно завантажити архів за покликанням: https://drive.google.com/open?id=1S2KCY-z-F23A0Nesy_aKpI0o0ypHrp5L і розархівувати його у будь-який зручний для Вас каталог.
4. Скопіювати і вставити з заміною до каталогу з програмою VLab файл ProblemIndex_uk.
5. Скопіювати і вставити з заміною до каталогу з програмою VLab, до папки assignments, підкаталог problems_uk.
6. Запустити файл VLabUK.exe і у вікні програми через меню "Файл" - "Завантажити завдання" вибрати необхідну Вам віртуальну лабораторну роботу. Розроблені нами лабораторні завдання знаходяться у блоці "Шкільний експеримент".
Приємної Вам роботи з програмою!
У подальшому планується збільшення кількості розроблених для школи віртуальних лабораторних робіт, а також виправлення певних огріхів у інших лабораторних роботах та розробка різних необхідних для користувача матеріалів. Про стан оновлень будемо повідомляти у цьому матеріалі.
Ваші відгуки, пропозиції, запитання та побажання стосовно роботи з україномовною версією цієї програми просимо надсилати на e-mail: [email protected] або [email protected].
5928
КалійГелійІттербю
2759
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30