Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Поки епідемічна ситуація в країні не надає можливості проводити заняття у звичному форматі, студенти-хіміки часу не втрачають. На минулому тижні відбувся захист навчальних проєктів студентами групи ХІ-18 з курсу "Позакласна робота з хімії" (викладач - Старова Тетяна Валеріївна). Студенти представили свої творчі доробки у дистанційному форматі - і вийшло це дуже добре! Можна сказати, студенти готуються не лише до здійснення позакласної роботи з хімії, але і до дистанційного формату її проведення (дуже необхідні навички у наших реаліях). 
   
Заняття курсу “Позакласна робота з хімії”Захист проєкту Захист проєкту
17368
Події останніх років дещо зменшили кількість екскурсій до лабораторій кафедри хімії, але остаточно не знищили інтерес дітей до цікавих хімічних дослідів, тому сьогодні, в черговий раз, лабораторія аналітичної хімії КДПУ (аудиторія 106) прийняла гостей.
У гості завітали учні 7 класу криворізької загальноосвітньої школи №113. Метою екскурсії було розвинути інтерес учнів до вивчення хімії, тому Селіванова Т. В. запланувала і здійснила низку ефектних, проте й достатньо ілюстративних у плані вивчення певних хімічних закономірностей дослідів.
Блискуче "золото", яке з'явилось із води прямо у пробірці, дим без вогню і вогонь з димом, кольорові осади і барвисті розчини - усе це дивувало і розважало. Сподіваємось, учням сподобалось і вони прийдуть до хімічних лабораторій КДПУ ще не один раз.
До нових зустрічей!
IF02IF02
   
IF04
17064
Шановні одинадцятикласники, студенти останніх курсів навчання коледжів та професійно-технічних ліцеїв!
До участі в Олімпіаді допускаються громадяни України, що отримали повну загальну середню освіту, або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту в рік проведення Олімпіади. Участь у цій олімпіаді абсолютно безкоштовна, а за умови отримання призового місця, надає можливість отримати від 15 до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО з хімії. Ці додаткові бали будуть діяти тільки у межах заяви, поданої на вступ до Криворізького державного педагогічного університету на спеціальність 014.06 Середня освіта(Хімія). Окрім цього, Олімпіада – хороший шанс зайвий раз перевірити свій поточний рівень знань перед ЗНО з хімії, отримати досвід у розв'язуванні задач тощо.
Всеукраїнська олімпіада Криворізького державного педагогічного університету зі спеціальності 014.06 Середня освіта(Хімія) для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти проводиться третій рік поспіль і складається з двох турів:
  • І тур – заочний – проводиться дистанційно через мережу Інтернет;
  • ІІ тур – очний – буде проведено 17 квітня у стінах КДПУ, на нього буде запрошено усіх учасників заочного туру, хто набере не менше 75% від загальної кількості балів у завданнях І туру.
Реєстрація для участі у І турі відбувається за  електронною формою до 12 квітня 2021 року включно. Після успішної реєстрації учасник отримає на вказану ним електронну поштову скриньку комплект завдань із інструкціями щодо термінів та способів доправлення розв'язків Оргкомітету Олімпіади. До 14 квітня роботи учасників буде перевірено та оголошено результати І туру.
Не зволікайте – це хороший спосіб збільшити власні шанси до вступу до КДПУ на спеціальність 014.06 Середня освіта(Хімія)!
Ми чекаємо на Вас!
10482
19 січня 2021 року у режимі онлайн відбулась нарада з питань корекції робочих програм, силабусів та підготовки до акредитації спеціальностей університету.
На цій робочій нараді були присутні завідуючі кафедрами та інші відповідальні за підготовку до аккредитації спеціальностей університету особи, головувала - перший проректор університету Остроушко Оксана Андріївна.
Низку прийнятих на нараді рішень буде втілено уже найближчим часом - зокрема буде відкореговано низку робочих програм навчальних дисцилін, розроблено силабуси до них.
13903
Шановні одинадцятикласники, вчителі та батьки!
Кафедра хімії та методики її навчання КДПУ та Центр доуніверситетської та післядипломної освіти КДПУ пропонують вам взяти участь у підготовчих курсах до ЗНО з хімії. Курси підготовки до ЗНО розраховані на 8 місяців (з жовтня по травень), заняття проводитимуться у один з вихідних днів (субота або неділя). За цей час ви матимете змогу отримати теоретичні знання і практичні навички розв'язування завдань з усіх розділів шкільного курсу хімії. Заняття буде проводити досвідчений викладач кафедри хімії та методики її навчання і вони обов’язково супроводжуватимуться демонстраційними хімічними експериментами та виконанням лабораторних дослідів (у тих темах, де це буде доречним). Курси є платними – 224 грн./місяць (за місяць відбувається в середньому 10 пар, що за часом еквівалентно 20 урокам у школі).
Успішне закінчення підготовчих курсів не лише гарантує підвищення власного рівня знань з хімії, але й надає можливість отримати додаткові бали до сертифікату ЗНО з хімії, що будуть діяти у межах заяв поданих до вступу у КДПУ у 2021 році на будь-яку зі спеціальностей, для вступу на яку необхідна наявність сертифікату ЗНО з хімії.
Дізнатись подробиці та здійснити попередній запис на курси можна за телефонами:
(098)596-34-54 Тетяна Валеріївна
(050)458-27-25 Павло Павлович
а також через e-mail: k_chemistry@kdpu.edu.ua
Поспішайте зареєструватись – часу залишилось зовсім небагато! Зробити це можна за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, буд. 26, каб. №3, а дізнатись більш докладну інформацію – за телефоном: 098-27-83-249 (Центр доуніверситетської та післядипломної освіти КДПУ).
Ми чекаємо на вас!
8608
18 травня 2020 року відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади Криворізького державного педагогічного університету зі спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія) для професійної орієнтації вступників. Етап мав бути очним, але, через відомі вам всім обставини, відбувався дистанційно. За його результатами було визначено переможців, що у якості призу отримають додаткові бали до сертифікату ЗНО з хімії при вступі до Криворізького державного педагогічного університету. Переможцями стали:
Кумпаненко Владислава Генадіївна -  96 балів
Капуста Аліна Андріївна  -  92 бали
Свєшнікова Анастасія Денисівна - 90 балів
Ми щиро вітаємо переможців олімпіади і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні! А також чекаємо їх восени в стінах нашого університету уже у якості студентів (принаймні, дуже на це сподіваємось)!
11853
Шановні студенти!
Викладачі кафедри хімії та методики її навчання КДПУ на час карантину організовують дистанційну роботу з усіх дисциплін ІІ семестру. Із графіком проведення навчальних заходів та режимом доступу до навчальних ресурсів ви можете ознайомитись, у спеціальному матеріалі сайту.
10705
Шановні школярі, їх батьки, вчителі та усі, хто цікавиться хімією!
Кафедра хімії та методики її навчання КДПУ продовжує традицію проведення занять "Школи юного хіміка" для усіх, хто цікавиться хімією!
Чергове заняття розпочнеться у неділю 23 лютого 2020 року о 10 годині 30 хвилин, у аудиторії 110 головного корпусу КДПУ (пр. Гагаріна, 54). Темою заняття буде «Молекула-донор» (властивості амоніаку та механізм утворення донорно-акцепторного зв'язку), а проведе його завідувачка кафедри хімії та методики її навчання КДПУ Старова Тетяна Валеріївна.
Заняття буде присвячене дослідженню фізичних та хімічних властивостей амоніаку та його водних розчинів, ролі амоніаку та солей амонію у природі та застосуванню у діяльності людини. Також буде розібране поняття донорно-акцепторного зв'язку якраз на прикладі утворення сполук амонію. У відвідувачів буде можливість переглянути та самим взяти участь у хімічних експериментах, які, як завжди, будуть не лише інформативними, але і яскравими! Якщо виникнуть питання з приводу відвідування занять - зателефонуйте представникам кафедри (контактні дані можна знайти у вкладці "Контакти")
Більш детальна інформація про школу та орієнтовний графік проведення наступних занять "Школи юного хіміка" можна переглянути у цьому матеріалі.
До зустрічі!
10211
Шановні старшокласники!
22 лютого 2020 року кафедра хімії та методики її навчання КДПУ проведе моніторингове тестування з хімії. Метою цього заходу є допомога старшокласникам, які планують здавати ЗНО з хімії.
Учасники моніторингового тестування з хімії матимуть можливість спробувати власні сили у виконанні тестових завдань, а також отримати правильні відповіді на них з поясненнями та коментарями представників кафедри хімії. Структура моніторингового тесту повністю відповідна структурі цьогорічного ЗНО з хімії. Як показує практика, завдання моніторингового тестування з хімії, що проводиться у КДПУ, за рівнем складності еквівалентні або і дещо вищі за завдання реального ЗНО з хімії, тому є хорошим лакмусовим папірцем для виявлення проблемних тем та типів завдань для старшокласників.
Участь у моніторинговому тестуванні з хімії безкоштовна – учаснику необхідно мати з собою лише ручку, папір для чорнеток і довідникові матеріали (періодичну систему та таблицю розчинності солей, кислот та основ у воді). 
Моніторингове тестування розпочнеться у суботу 22 лютого 2020 року о 10 годині 00 хвилин, у аудиторії 116 головного корпусу КДПУ (пр. Гагаріна, 54). Тривалість як і у реального ЗНО – 150 хвилин (2,5 години) максимум, після чого розпочнеться повідомлення правильних відповідей на завдання тесту та самоперевірка робіт учасниками.
Завдання моніторингових тестувань з хімії минулих років та правильні відповіді на них із короткими коментарями можна переглянути у цьому матеріалі
З метою попереднього оцінювання кількості бажаючих взяти у часть у моніторинговому тестуванні проводиться реєстрація учасників на цій сторінці сайту. Реєстрація не є обов'язковою, проте ми дуже просимо потенційних учасників зареєструватись задля уникнення технічних накладок.
10184
Шановні школярі, їх батьки, вчителі та усі, хто цікавиться хімією!
Кафедра хімії та методики її навчання КДПУ продовжує традицію проведення занять "Школи юного хіміка" для усіх, хто цікавиться хімією!
Чергове заняття розпочнеться у неділю 9 лютого 2020 року об 11 годині 30 хвилин, у аудиторії 110 головного корпусу КДПУ (пр. Гагаріна, 54). Темою заняття буде «Від мурах до лимонів з медом» (властивості карбонових кислот), а проведе його доцент кафедри хімії та методики її навчання КДПУ Томіліна Людмила Іванівна.
Заняття буде присвячене дослідженню фізичних та хімічних властивостей карбонових кислот, їх знаходженню у природі та застосуванню у діяльності людини. У відвідувачів буде можливість поекспериментувати з різними представниками цього важливого класу органічних сполук та отримати відповіді на усі свої запитання! Якщо виникнуть питання з приводу відвідування занять - зателефонуйте представникам кафедри (контактні дані можна знайти у вкладці "Контакти")
Більш детальна інформація про школу та орієнтовний графік проведення наступних занять "Школи юного хіміка" можна переглянути у цьому матеріалі.
До зустрічі!
10046
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30