Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Метою створення "Школи юного хіміка" є збільшення інтересу людей, у першу чергу школярів, до вивчення хімії, популяризації хімії та науки у цілому, і, відповідно, зменшення хемофобії серед населення.
Заняття проводяться викладачами кафедри хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету протягом навчального року у вихідні дні. Заняття "Школи юного хіміка" не ставлять за мету замінити вивчення хімії в школі - вони радше доповнюють його, оскільки максимально насичені демонстраційними дослідами, повідомленням цікавих і незвичайних фактів, мультимедійними засобами наочності для деталізації вивченого в школі, роз'яснення найбільш складних для розуміння фрагментів відповідних тем і зацікавлення учнів у подальшому вивченні хімії. 
Цього навчального року, на жаль, через збройну агресію рф, заняття проводитись не будуть. Після перемоги заняття будуть поновлені, вони також залишаться безкоштовними. На них запрошуються учні 7-11 класів, а також усі бажаючі за умови, що вони по-справжньому цікавляться хімією і хочуть дізнатись щось нове. Заняття є безкоштовними, а їх відвідування - вільним. Тривалість заняття у середньому становить від однієї до півтори години. Ми раді бачити на заняттях тих, хто прагне знати більше!
<iframe src="https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vTArxpW3bP0lo8IyWnJQmUL1gprtxBxiNNjUkY3VurepFf4HlMd2oroDx3AmJdCrdnJQseCR8wkGW2Z/embed?start=true&loop=true&delayms=3000" frameborder="0" width="480" height="299" allowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true"></iframe>Темою заняття буде «Голодні молекули» (властивості ненасичених вуглеводнів). Із графіком занять школи можна ознайомитись за цим посиланням.
Увага! У графіку занять можуть відбуватись зміни, тому перевіряйте його за день до запланованого відвідування заняття або орієнтуйтесь за об'явами на офіційній сторінці нашої кафедри на Facebook.
З приводу відгуків про заняття "Школи юного хіміка", пропозицій щодо їх проведення та інших питань звертайтесь будь ласка на e-mail: [email protected].
113
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30