Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
"Школа юного хіміка" проводить восьмий рік занять. Метою створення "Школи юного хіміка" є збільшення інтересу людей, у першу чергу школярів, до вивчення хімії, популяризації хімії та науки у цілому, і, відповідно, зменшення хемофобії серед населення.
Заняття проводяться викладачами кафедри хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету протягом навчального року у вихідні дні. Заняття "Школи юного хіміка" не ставлять за мету замінити вивчення хімії в школі - вони радше доповнюють його, оскільки максимально насичені демонстраційними дослідами, повідомленням цікавих і незвичайних фактів, мультимедійними засобами наочності для деталізації вивченого в школі, роз'яснення найбільш складних для розуміння фрагментів відповідних тем і зацікавлення учнів у подальшому вивченні хімії. Цього року також планується ввести нові форми роботи із відвідувачами "Школи юного хіміка".
Цього навчального року заняття будуть проводитись переважно по неділях у аудиторії 110 головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54). Заняття є безкоштовними, на них запрошуються учні 7-10 класів, а також усі бажаючі за умови, що вони по-справжньому цікавляться хімією і хочуть дізнатись щось нове. Заняття є безкоштовними, а їх відвідування - вільним. Тривалість заняття у середньому становить від однієї до півтори години. Ми раді бачити на заняттях тих, хто прагне знати більше!
Перше у 2020 році заняття відбудеться 19 січня. Початок об 11 годині 00 хвилин. Темою заняття буде «Метали з радикальними властивостями» (властивості лужних металів). Із графіком занять школи можна ознайомитись за цим посиланням.
Увага! У графіку занять можуть відбуватись зміни, тому перевіряйте його за день до запланованого відвідування заняття або орієнтуйтесь за об'явами на офіційній сторінці нашої кафедри на Facebook.
З приводу відгуків про заняття "Школи юного хіміка", пропозицій щодо їх проведення та інших питань звертайтесь будь ласка на e-mail: acinonyxleo@kdpu.edu.ua.
113
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31