Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
"Школа юного хіміка" проводить дев'ятий рік занять. Метою створення "Школи юного хіміка" є збільшення інтересу людей, у першу чергу школярів, до вивчення хімії, популяризації хімії та науки у цілому, і, відповідно, зменшення хемофобії серед населення.
Заняття проводяться викладачами кафедри хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету протягом навчального року у вихідні дні. Заняття "Школи юного хіміка" не ставлять за мету замінити вивчення хімії в школі - вони радше доповнюють його, оскільки максимально насичені демонстраційними дослідами, повідомленням цікавих і незвичайних фактів, мультимедійними засобами наочності для деталізації вивченого в школі, роз'яснення найбільш складних для розуміння фрагментів відповідних тем і зацікавлення учнів у подальшому вивченні хімії. Цього року також планується ввести нові форми роботи із відвідувачами "Школи юного хіміка".
Цього навчального року заняття будуть проводитись переважно по суботах у аудиторії 110 головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54). Заняття є безкоштовними, на них запрошуються учні 7-11 класів, а також усі бажаючі за умови, що вони по-справжньому цікавляться хімією і хочуть дізнатись щось нове. Заняття є безкоштовними, а їх відвідування - вільним. Тривалість заняття у середньому становить від однієї до півтори години. Ми раді бачити на заняттях тих, хто прагне знати більше!
Чергове заняття відбудеться уже скоро (наприкінці жовтня). Про його початок буде оголошено окремо.
Темою заняття буде «Голодні молекули» (властивості ненасичених вуглеводнів). Із графіком занять школи можна ознайомитись за цим посиланням.
Увага! У графіку занять можуть відбуватись зміни, тому перевіряйте його за день до запланованого відвідування заняття або орієнтуйтесь за об'явами на офіційній сторінці нашої кафедри на Facebook.
З приводу відгуків про заняття "Школи юного хіміка", пропозицій щодо їх проведення та інших питань звертайтесь будь ласка на e-mail: [email protected].
113
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30