Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні бакалаври!
Для підготовки до екзамену з хімії та методики її викладання у межах атестації 2021 року Вам надається орієнтовний перелік питань АТЕСТАЦІЇ 2021.
12163
Шановні студенти магістратури спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія)!
Вашій увазі представлено Методичні рекомендації до організації основних етапів виконання і оформлення змісту кваліфікаційних робіт здобувачів ступеня вищої освіти «магістр»:
7695
Шановні студенти магістратури спеціальності Середня освіта (Біологія)!
Для вашої повноцінної та якісної підготовки до комплексного кваліфікаційного екзамену з хімії та методики навчання хімії кафедра хімії та методики її навчання КДПУ розміщує програму комплексного кваліфікаційного екзамену для студентів спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія)!
Нагадуємо, що успішне проходження цього комплексного кваліфікаційного екзамену є необхідною умовою для отримання диплому магістра зі спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія) з  додатковою спеціальністю Середня освіта (Хімія).
Щиро бажаємо вам успіху!
7524
Шановні студенти магістратури спеціальності Середня освіта (Хімія)!
Для вашої повноцінної та якісної підготовки до комплексного кваліфікаційного екзамену кафедра хімії та методики її навчання КДПУ розміщує програму комплексного кваліфікаційного екзамену для студентів спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія)!
Нагадуємо, що успішне проходження цього комплексного кваліфікаційного екзамену є необхідною умовою для отримання диплому магістра зі спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія) для тих студентів, хто не отримав права захищати кваліфікаційну (дипломну) роботу.
Щиро бажаємо вам успіху!
 
 
7395
Шановні випускники бакалаврату!
Для забезпечення можливості підготовки студентів до державного екзамену з хімії та методики навчання хімії кафедра хімії та методики її навчання КДПУ розміщує у цьому матеріалі програму державного іспиту!
Ви можете ознайомитись із найбільш важливими моментами теоретичної підготовки до іспиту, успішне проходження якого надасть вам можливість отримати диплом бакалавра зі спеціальності 6.040101 Хімія.
Щиро бажаємо вам успіху!
 
7394
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша