Кафедра музикознавства, інструментальної

СТАРКІНА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Старкіна

Концертмейстер

У 1998 р. закінчила музично-педагогічний факультет Криворізького державного педагогічного університету. Стаж роботи у ВНЗ – 12 років.

Працює на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв з 2004 року, на кафедрі музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки – з 2009 р. за спеціальністю «Хореографія» і «Музичне мистецтво».

Старкіна Т. В. є автором «Хрестоматії з класичного танцю», автором-розробником музичних супроводів до навчальних дисциплін «Класичний танець», «Сучасний танець», «Український народний танець», «Народно-сценічний танець». Працює концертмейстером на секції оркестрових інструментів.

Тетяна Василівна займається виховною роботою зі студентами, виконує громадські обов’язки – є відповідальною за профорієнтаційну роботу кафедри.