Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

Дата проведення

переглядів

Найменування етапів кваліфікаційної роботи (проекту)

1.

30 жовтня

Вибір та затвердження теми. Перегляд напрацьованих матеріалів – експлікація майбутньої кваліфікаційної роботи. Вивчення наявних мистецьких аналогів. Складання робочого змісту (денна/заочна форма).

2.

08 січня

Аналіз зібраного матеріалу. Вивчення конкретного завдання у процесі виконання магістерського кваліфікаційного дослідження. Затвердження підготовчого матеріалу. Затвердження змісту магістерської (денна форма) та кваліфікаційної робіт (заочна форма). Робота з літературою.

3.

22 січня

Огляд стану виконання теоретичної роботи над Розділом 1 магістерської (денна) і кваліфікаційної (заочна) робіт. Перегляд ескізів практично-творчої частини кваліфікаційного дослідження.

4.

05 лютого

Огляд стану виконання роботи над практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи (денна/заочна). Затвердження теоретичного матеріалу до Розділу 1 (денна/заочна).

5.

19 лютого

Огляд стану виконання роботи над теоретичною частиною Розділу 2 (магістерська та кваліфікаційна робота) (денна/заочна).

Затвердження ескізів практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи. Початок над колористичним вирішенням твору (денна/заочна)

6.

04 березня

Затвердження матеріалу до Розділу 2 (магістерська та кваліфікаційна робота) (денна/заочна). Затвердження колористичного вирішення пошуків художнього твору.

7.

18 березня

Огляд стану роботи над Розділом 3 (магістерська та кваліфікаційна робота) (денна/заочна) (висновки) Початок роботи над картоном.

8.

01 квітня

Затвердження матеріалу до Розділу 3 магістерської та кваліфікаційної   робіт (денна/заочна). Доопрацювання творчої роботи над картоном з урахуванням зауважень кафедри (денна/заочна).

9.

15 квітня

Стан виконання магістерської та кваліфікаційної робіт Доопрацювання над теоретичним магістерським дослідженням з урахуванням зауважень наукового керівника та кафедри (денна/заочна).

Огляд стану практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи. Затвердження картону (денна/заочна).

10.

29 квітня

Стан виконання магістерської та кваліфікаційної робіт (денна/заочна). Доопрацювання над теоретичним магістерським дослідженням з урахуванням зауважень наукового керівника та кафедри (денна/заочна).

Робота над оригіналом практично-творчою частини кваліфікаційної роботи (денна/заочна).

11.

13 травня

Попередній перед захист стану повного змісту магістерської та кваліфікаційної робіт (денна/заочна). Початок виконання кваліфікаційної робіт в оригіналі (денна/заочна).

12.

27 травня

Завершення повного змісту теоретичної частини магістерської та кваліфікаційної робіт (денна/заочна). Огляд вступу, висновків, списку літератури, додатків тощо.

Попередній ДОПУСК теоретичної частини МР та КР

(денна/заочна).

Аудиторія 410, 14 год.00 хв. денна форма навчання

Аудиторія 416,13 год.00 хв. заочна форма навчання