Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

Дата проведення

переглядів

Найменування етапів кваліфікаційної роботи (проекту)

1.

02 жовтня

Перегляд напрацьованих матеріалів. Затвердження теми кваліфікаційної робіт (денна/заочна форма).

2.

16 жовтня

Затвердження підготовчого матеріалу. Затвердження змісту кваліфікаційної робіт (денна/заочна форма).

3.

30 жовтня

Огляд стану виконання роботи над практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи (денна/заочна). Затвердження матеріалу (денна/заочна).

4.

13 листопада

Огляд стану виконання роботи над теоретичною частиною кваліфікаційна робота (денна/заочна).

Затвердження ескізів практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи (денна/заочна)

5.

27 листопада

Затвердження матеріалу кваліфікаційної роботи (денна/заочна). Початок роботи над картоном.

6.

11 грудня

Огляд стану кваліфікаційної роботи (денна/заочна) Початок над колористичним вирішенням твору.

7.

25 грудня

Затвердження картону (денна/заочна). Початок над колористичним вирішенням твору.

8.

08 січня

Огляд стану виконання практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи (денна/заочна). Затвердження колористичного вирішення пошуків художнього твору.

9.

22 січня

Робота над оригіналом практично-творчою частини кваліфікаційної роботи (денна/заочна).

10.

12 лютого

Огляд стану виконання практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи (денна/заочна). Поетапне виконання практично-творчою частини авторського твору (денна/заочна

11.

26 лютого

Стан виконання теоретичної частини кваліфікаційної робіт (денна/заочна). Поетапне виконання практично-творчою частини авторського твору (денна/заочна). Висновки, конструктивні зауваження.

12.

11 березня

13.

25 березня

14.

15 квітня

15.

29 квітня

16.

13 травня

17.

27 травня

Завершення повного змісту кваліфікаційної робіт (денна/заочна). Огляд теоретичної та практично-творчою частини кваліфікаційної роботи (денна/заочна). (Зміст, висновків, списку літератури, додатків тощо).

ДОПУСК теоретичної та практично-творчої частини КР

(денна/заочна).

Аудиторія 410, 14 год.00 хв. денна форма навчання

Аудиторія 416,13 год.00 хв. заочна форма навчання