Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

Два дні поспіль, 26-27 вересня 2020 року у парку імені Федора Мершавцева, що у Центрально-міському районі Кривого Рогу, художники різного віку, викладачі та студенти факультету мистецтв КДПУ, викладачі та учні шкіл естетичного виховання писали картини на відкритому просторі. Учасники створювали свої картини в мальовничих куточках парку на обох берегах річок Інгулець і Саксагань.

Конкурс-пленер проходить у Кривому Розі щорічно, проводиться Благодійним Фондом «Громадська ініціатива жителів Кривбасу», за підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради. Цього року участь у мистецькому заході «Парки та сквери міста. Осінь 2020» взяли близько двохсот талантів Криворіжжя, серед яких приймали участь і студенти художньо - графічного відділення факультету мистецтв.

Метою конкурсу-пленеру є популяризація сучасного образотворчого мистецтва в жанрі пейзажного живопису, створення умов для вільного творчого спілкування, підтримка творчої молоді та художників міста. Конкурс-пленер спонукає учнів і студентів пробувати свої сили у творчому змаганні, новачків - зробити перші кроки на шляху до високого мистецтва, досвідчених художників - поділитися своїм умінням і досвідом.

Оскільки конкурси-пленери стали користуватися популярністю не тільки серед юних криворіжців, а й серед визнаних художників міста, учасники змагалися в 5-ти вікових категоріях.

До журі цьогорічного конкурсу увійшли маститі майстри, педагоги й організатори пленеру: Мішуровський Віктор, Зенькович Юлія, Чорномор Федір, Ярошевич Анастасія, Зелений Юрій, Філіна Юлія, Набок Юлія і Ситник Дмитро.

Після підведення підсумків пленеру 37 талановитих хлопців та дівчат у п'яти вікових категоріях отримали свої нагороди. Серед них, у 4 категорії (від 18 до 24 років), призові місця отримали студенти художньо - графічного відділення факультету мистецтв Сємко Геннадій, 6 курс ОМ (ІІ місце) та Федоров Тимур, 4 курс ОМ (ІІІ місце).

120198832 3323451651104052 1925406815623432714 n

120201460 799186334174070 6103282957349694855 n

Роботи найкращих художників нині прикрашають тематичну експозицію у міському виставковому залі.  Виставка робіт триватиме протягом місяця.

Вітаємо наших переможців!