Підсумкові семестрові перегляди першого етапу учбово творчих робіт студентів рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 022 Дизайн з фахових навчальних дисциплін «Рисунок», «Живопис», «Композиція» відбулися на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв. Перегляд - це форма контролю засвоєння дисциплін професійного циклу студентами – художниками, це творчий звіт студента і своєрідна виставка досягнень чергового ступеню на шляху оволодіння майбутньою професією. При оцінці враховується не стільки формальне дотримання висунутих вимог, скільки вміння домогтися органічного зв'язку володіння образотворчою грамотою, нестандартним мисленням і змістом кожної роботи. Важливо відзначити, що поряд з виконанням завдань з натури в класичній манері, на перегляд виносяться також декоративні, творчі, живописні та графічні роботи.
Оцінювала роботи студентів комісія, до складу якої увійшли завідувач кафедри образотворчого мистецтва Красюк І.О. та викладачі з провідних фахових дисциплін.
Складні та цікаві творчі задачі вирішувались групами студентів 4 курсу ОМ -17 та Д-17, де перегляд відбувся 29 грудня 2020 р. Керівники груп ОМ - к. пед. н. Красюк І.О. та ст. викл. Мішуровський В.В. Вперше на академічних постановках груп ОМ експериментували зі складним освітленням, малювали двохфігурні постановки, створені складні багатофігурні композиції. Студенти випускного курсу, майбутні бакалаври, підготували ескізи до своїх кваліфікаційних проектів.
В групі Д-17, що працює під керівництвом к. пед. н. Зенькович Ю.О. та ст. викл. Балюк Л.В. на перегляді були відзначені оригінальні роботи умовної стилізації зображення фігури людини, де під час самостійної роботи студентів під керівництвом викладача вирішувалися завдання програми з індивідуальним вибором художньої мови та матеріалів за вибором студента - акрил, гуаш, використання професійних графічних планшетів
.
5-6 січня 2021р. відбулися перегляди на 3 курсі груп Д-18 та ОМ-18. Керівники груп дизайнерів – викл. Петренко О. О. та ст. викл. Щербакова Л. А., груп образотворчого мистецтва - ст. викл. Брижата І. Г., ст. викл. Рудий А. А.
Керівниками академічних груп було зроблено аналіз робіт кожної підгрупи студентів згідно навчальних програм з врахуванням годин на кожне завдання семестру; вони акцентували увагу на кращих студентах, ретельно аналізували стан робіт низького рівня.
У ході семестру студенти виконали за семестр кілька навчальних постановок – з рисунку - вивчення кістяка людини та анатомічний аналіз мускулатури людини, живописні портрети натурників на світлому і темному тлі, етюди жіночої та чоловічої півфігури з руками, ескізи завдань з композиції за темою «портрет», за період навчання вони оволоділи різними техніками і художніми матеріалами (акварель, гуаш, соус, сангіна).
Враховуючи всі обставини роботи та індивідуальний вклад кожного студента, викладачи пропонували оцінки. В разі суперечності оцінування роботи студента виносилося на кафедральний аналіз і голосування. Багато робіт були рекомендовані для відбору до методичного фонду факультету. На завершення перегляду члени комісії провели бесіду зі студентами, прокоментувавши роботу кожної майстерні, побажали подальших успіхів в освоєнні професії.