Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

3 IrcyaBoyko2

На порталі «ДніпроКультура», просвітницькому проекті, присвяченому культурі Дніпропетровського регіону вийшла цікава публікація, присвячена випускниці художньо - графічного відділення, талановитій творчій особистості Ірині Бойко, яка є наймолодшою криворізькою членкинею Національної спілки художників України, учасницею численних районних, міських і обласних виставок, переможницею конкурсу муралів «Місто яскравих кольорів» від Криворізького фонду майбутнього. .Під час навчання в університеті станковою графікою займалася факультативно під керівництвом кандидата педагогічних наук, члена спілки дизайнерів України, члена НСХУ, доцента кафедри ОМ КДПУ Ірини Олександрівни Красюк.

Розглядаючи графіку Ірини, перш за все, відзначаєш, з яким смаком виконана кожна робота. Впізнавана стилістика модерну: плинність, плавність ліній налаштовує почуття на свій лад. Графіка художниці ілюстративна, українські мотиви носять своєрідний емоційний характер. Почуття, знаходячи пластичну форму, стають витонченими і граціозними, приваблюють своєю легкістю, красою втіленого образу.

trimav msyac zrku vikrav kozak dvku boyko ircya 1458721998 5 IrcyaBoyko6 IrcyaBoyko17

Щиро вітаємо нашу випускницю, пишаємося її досягненнями та бажаємо подальших успіхів!

Детальніше з інформацією можна ознайомитися тут