25 травня 2021 р. відбувся підсумковий семестровий перегляд учбово творчих робіт студентів 3 курсу груп Д-18 та ОМ-18 рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 022 Дизайн з фахових навчальних дисциплін «Рисунок», «Живопис», «Композиція». Відкриті кафедральні перегляди - це живе спілкування в процесі якого студенти отримують детальний аналіз сильних і слабких сторін своїх робіт і обговорюють можливості для вдосконалення або їх практичного застосування з кураторами і провідними викладачами. Складність минулого семестру полягала в тому, що частина занять відбувалась в дистанційному режимі, де необхідно було грамотно спланувати учбово-творчу роботу студентів у незвичних умовах карантину. Оцінювала роботи студентів комісія, до складу якої увійшли завідувач кафедри образотворчого мистецтва к.пед.н. Красюк І.О. та викладачі з провідних фахових дисциплін. Під керівнцтвом викл. Петренко О.О. працювала група Д-18-1. В цілому роботи за семестр виконані.
Керівник групи дизайнерів Д-18-2 – ст. викл. Щербакова Л. А., Підгрупа рівна. Успішно справилися з завданнями семестру лідери Фірман К., Сіманчук В., Шелест Л., Язловецька А.
Керівник групи ОМ-18-2 ст. викл. Рудий А.А.Студенти представили широкий спектр живописних, композиційних, графічних, навчально-творчих завдань за минулий семестр.
Керівник групи ОМ-18-1 - ст. викл. Брижата І.Г. Лідери навчання - Леміш В., Мехтієва А.
Навчальною дисципліною "Композиція" в групі ОМ-18 керував викл. Давиденко Л.Ф. Студенти відтворили величезну підготовчо-пошукову роботу, перш ніж отримали необхідний практичний результат. Це стосується, в першу чергу, в пошуку і розробці фор-ескізів, в розробці найбільш вдалих ескізів, переробці та стилізації творчих композицій, перекладення ескізу на мову той чи інший вид техніки книжкової графіки.
Необхідно констатувати той факт, що переважно, студенти показали добрі результати, представивши навчально-творчі роботи, виконані за академічною програмою, а й деякі експерименти з використанням технік і матеріалів декоративної графіки та живопису. А представлені композиції стали доказом індивідуального авторського зростання студентів як у практичній, так і в теоретичній частині їх навчання на художньо-графічному відділенні. На завершення перегляду керівники провели бесіду зі студентами, прокоментувавши та проаналізувавши роботу кожної підгрупи.