На чолі з доцентом кафедри куратором Красюк І.О. група студентів 5 курсу магістрів першого року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) з представниками інших курсів художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ вирішили тріумфально завершити святкування дня народження нашого факультету екскурсією до міста Києва та його чудових мистецьких експозицій. Безумовно відвідали Національний художній музей України в народі відомий як «будинок з левами» - він містить близько 40 тисяч експонатів шедеврів української та зарубіжної скульптури, живопису, іконопису, починаючи з давніх часів і до наших днів, виставки сучасних художників.
Крім того, студентів вразив Київський музей російського мистецтва - третє в світі зібрання шедеврів російського живопису, що поміщається в затишному особняку, колишньому житлі купців і меценатів Терещенко. У музеї виставлені кращі зразки російського мистецтва різних періодів від XIII століття до наших днів. Серед всесвітньо відомих шедеврів, представлених у музеї– ікона «Борис і Гліб» (перша половина XIII століття), «Дівчинка на тлі персидського килима» Врубеля, «Три царівни підземного царства» Васнецова, «На півночі дикому» Шишкіна.Також відвідали експозицію Пінчук-центру та "Шоколадний будиночок" (філія Київського музею російського мистецтва), щоб насолодитися добіркою кращих стилів світової культури: ренесансом, бароко, готикою і модерном - дерев'яна інкрустація, дивовижні розписи, старовинні вітражі з ірисами.
Але метою поїздки, її перлиною було відвідання персональної ретроспективної мистецької спадщини, генія сучасності, народного художника України, Івана Степановича Марчука. За задумом митця, виставка «Секрети геніальності» стане останньою його експозицією, яку зможуть побачити глядачі. Прийнявши рішення завершити період виставкової відкритості, Марчук представив до показу картини та пластичні роботи, створені з 1965 року і аж до сьогоднішнього часу, серед яких є понад 100 робіт, які ніколи раніше не бачила публіка. Крім того, спеціально для виставки було створено вражаючу 20-хвилинну панорамну digital-інсталяцію, в якій під музику Мирослава Скорика та спів Пікардійської терції «оживають» роботи майстра.
Дивовижні подорожі в світ образотворчості необхідно організовувати якомога частіше, тому що творча атмосфера і загальний інтерес до мистецтва сприяють зміцненню дружніх зв'язків між студентами, їх згуртованості, організованості. Крім того, такий вид пізнання підвищує інтелектуальний і культурний рівень студентів, залучає до духовних цінностей і культурних традицій.