Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.
У суботу 13 квітня 2024 року добігав кінця спортивний благо тиждень благодійного марафону #ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР. Завершувався він трьома видами спортивної програми: благодійним забігом "Патріотичний запал", турніром з міні-футболу "Зберемо разом на пікап" та дитячим турніром з акробатики. У двох перших видах вдзяли участь збірні команди КДПУ, а також студенти активно долучились до урочистої частини заходу. Зокрема, ведучою параду-відкриття була студентка природничого факультету і голова студентської ради університету Анастасія Свєшнікова.
Легкоатлетична команда, до складу якої окрім студентів спеціальності Середня освіта (Фізична культура) увійшли студенти хіміки, фізики, історики та географи, логопеди та інфоматики, на жаль нагород не отримала, але боролась дуже достойно. Зрештою, це саме той випадок, коли участь – головне, а перемога – другорядне. Адже ми всі чекаємо на іншу, більш важливу перемогу...
Проте міні-футбольній збірній вдалось окрім участі ще й здобути нагороду. Шість команд були розподілені на дві групи, і збірній КДПУ випало грати проти команд Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ та Криворізького національного університету. Перший матч збірна КДПУ грала проти збірної ДонДУВС і зіграла відверто погано: відчувалась незіграність та і суперник демонстрував хороший футбол. Якби не відчайдушна гра у воротах Сергія Бережка рахунок міг би бути значно більшим за 0:1. Після цього хлопці із ДонДУВС перемогли збірну КНУ з рахунком 4:1, а це означало, що для боротьби за третє місце збірну КДПУ влаштовувала б і нічия у матчі проти збірної КНУ. Проте на нічию грати наші хлопці не збирались: у першому таймі вдало підібрав м'яч і пробив у дальній кут Денис Білик, а у другому таймі після флангового проходу Андрія Демка не схибив Дмитро Шумаков. 2:0 без шансів для суперника – КДПУ у малому фіналі!
У матчі за третє місце нашій команді протистояла команда Криворізької філії «ГАЗМЕРЕЖІ». Гра була рівною, але у другому таймі команда КДПУ почала все більше тиснути на суперника і змусила його забити двічі... у власні ворота. Спочатку голкіпер невдало перехопив простріл Дениса Білика, а через 5 хвилин аналогічну дію виконав хтось із захисників суперника. Ще раз 2:0 – у команди КДПУ є кубок за 3-є місце у турнірі!
Слід зазначити, що команда була повністю укомплектована студентами та викладачами природничого факультету:
26149
Другий рік поспіль студенти природничого факультету беруть участь у заходах Міжнародного Дому Зонненберга (Німеччина). Цей міжнародний захід об'єднує активну молодь з різних країн Європи та провідних вчених у обговоренні важливих проблем людства. Протягом місяця тривають як онлайн, так і офлайн заходи, присвячені певній тематиці. Минулого року від природничого факультету першопрохідцями стали студнати-хіміки Ігор Талалай (ХІ-22) та Анастасія Рибачук (ХІм-22).
Цього року заходи Міжнародного дому Зонненберга, що були присвячені проблематиці водних ресурсів та їх використання, відбувались з грудня 2023 по січень 2024 року виключно онлайн. Але до роботи підключились і студенти інших спеціальностей природничого факультету. Представники всіх спеціальностей природничого активно приймали участь у онлайн заходах, а їхні зусилля були відзначені сертифікатами. Сертифікати учасників отримали: Марина Вареник (ХІ-23), Валерія Тисяченко (БП-22), Ігор Талалай (ХІ-22), Альона Стусь (ЕКО-22), Юлія Лисуненко (ФК-21). 
Щиро дякуємо нашим студентам за їх активність, небайдужість, уміння і бажання донести до європейської спільноти погляд українського студентства та суспільства на глобальні проблеми! 
25644
Наприкінці січня 2024 року студент природничого факультету Штиль Кирило отримав звання "Альпініст України", яке є першим із розрядних норм з альпінізму та скелелазіння. Під час зимових канікул (9 та 10 січня) Кирило здійснив кваліфікаційні сходження на г. Говерла та г. Петрос (2020 м над рівнем моря), що і надало можливість виконати норматив на отримання відповідного спортивного розряду. 
Штиль Кирило - студент першого курсу магістратури за спеціальністю 014.06 Середня освіта (Хімія), який навчається у КДПУ з 2019 року та вже отримав диплом бакалавра за цією ж спеціальністю у 2023 році. Весь цей час, паралельно із вивченням хімії та інформатики, а також участю у низці науково-популярних заходів з хімії, Кирило займався скелелазінням та альпінізмом. Починаючи з третього курсу він почав працювати дитячим тренером у КПНЗ "Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді "Меридіан" Криворізької міської ради.
   
   
Власне обидва сходження Кирило виконав не сам, а з одним із своїх учнів, тому звання "Альпініст України" отримали обидва. А сходження відбулись під керівництвом Дніпропетровського осередку федерації альпінізму та скелелазіння України. 
Приклад Кирила демонструє, що завжди треба прагнути реалізувати свої мрії, знаходити для цього час і не шкодувати сил. Ми вітаємо Штиля Кирила із цим успіхом та бажаємо йому і його учням підкорення нових вершин як у прямому, так і у переносному сенсі!
24459
З нагоди Міжнародного дня студента у місті Кривий Ріг проводили нагородження кращих студентів міста, серед яких було чимало студентів КДПУ. А серед студентів КДПУ були відзначені і студенти природничого факультету. 
Грамоту від виконавчого комітету Криворізької міської ради за ініціативність, високі показники в навчанні та значні досягнення у науковій, громадській діяльності  отримала Катерина Малиш - студентка першого курсу магістратури за спеціальністю Середня освіта (Біологія та здоров'я людини). Слід зазначити, що Катерина Малиш два роки очолювала студентську раду природничого факультету.
   
   
Другою нагородженою стала студентка другого курсу магістратури, що здобуває освіту за спеціальністю Середня освіта (Хімія) - Єгорова Анна (на фото - ліворуч). Вона отримала іменну стипендію Григорія Гутовського за відмінне навчання та здобутки у науковій діяльності.
Ми щиро радіємо за наших талановитих студенток і бажаємо їм подальших звершень та успіхів!
23928
Восени 2023 року спортивними здобутками відзначився студент ІІІ курсу природничого факультету Діденко Іван (група ФК-21), який взяв участь у двох змаганнях, та здобув перемогу у одному з них, та призове ІІ місце - у іншому.
   
   
У листопаді 2023 року ІІ місце Іван виборов у відкритому міському турнірі зі змішаних єдиноборств ММА на честь загиблих Героїв міста Кривого Рогу, організованому за підтримки Ради оборони міста. А перемогу святкував у жовтні 2023 року у відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області з бойового самбо. Вітаємо нашого студента!
23926
Bouling 2016 Tennis 2016 Tennis2 2016 Turnir2 2016
Dolgih Turnir 2016 Turnir 2016 Tenis3 2017 
 10Together13 Voleyball gramota 2017     
1706
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30