Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.
Nechypurenko   Нечипуренко Павло Павлович, декан природничого факультету.
У 2004 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю "Вчитель хімії та біології", магістр, викладач хімії".  У 2017 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Інформаційно-комунікаційні технології як засіб формування дослідницьких компетентностей старшокласників у профільному навчанні хімії".
Викладає навчальні курси “Хімічна технологія”, “Хімічна технологія, екохімія та моніторинг навколишнього середовища”, “Неорганічний та органічний синтез”, "Сучасні інструментальні методи хімічного аналізу" для студентів природничого факультету.

animal4flora1

7

ТМА    Альохіна Тетяна Миколаївна, заступник декана природничого факультету з організаційної роботи. Закінчила Дніпропетровський державний університет у 1994 році, за спеціальністю: "Біохімія". У 2004 році захистила кандидатську дисертацію за темою: "Гігієнічна оцінка флотаційної технології виробництва залізорудного концентрату з використанням флотореагенту "Лілафлот Д 817 М"". Вчене звання: кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник. Наукові інтереси: гідроекохімія, гідроекотоксикологія, біохімічна екологія гідроекосистем. Викладає такі курси: «Методи дослідження біо- та екосистем», «Моделювання та прогнозування стану довкілля», «Фізіологія рослин», «Біохімія», «Токсикологічна хімія» тощо.

Kaf TV1.5    Селіванова Тетяна Валеріївна, голова профбюро факультету. Доцент кафедри хімії та методики її навчання. Закінчила Криворізький державний педагогічний університет в 2001 році, за спеціальністю: "Вчитель хімії та біології", магістр, викладач біології". У 2013 році захистила кандидатську дисертацію за темою: "Іонні асоціати гетерополімолібдатів як аналітичні форми визначення Силіцію та Германію в різних об'єктах". Вчене звання: кандидат хімічних наук. Наукові інтереси: гетерополікомплекси та їх асоціати з органічними барвниками, сорбція, хімія в побуті. Викладає такі курси: «Фізична та колоїдна хімія», «Комп'ютерне моделювання хімічних процесів», «Прикладні аспекти хімії».

Chorna    Чорна Тетяна Володимирівна, інспектор  природничого факультету. Закінчила в 2004 році Криворізький економічний інститут “Київський національний економічний університет” за спеціальністю "Маркетинг", у 2007 році – закінчила Криворізький економічний інститут ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” та отримала кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.
868
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31