Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.
Evtushenko   Євтушенко Едуард Олексійович, декан природничого факультету.
У 1994 році закінчив з відзнакою Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія та біологія».  У 2007 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему: “Екологічні особливості антропно трансформованих рослинних угруповань (на прикладі Криворізького залізорудного басейну).
Викладає навчальні курси “Ботаніка з основами геоботаніки”, “Рослинність Криворіжжя”, “Геоботаніка” для студентів природничого факультету. Результати науково-дослідної роботи висвітлені у 117 публікаціях, 20 з яких у фахових виданнях, 1 монографії. У 2013-2014 рр. прийняв участь в міжнародному конкурсі проектів зі збереження біорізноманіття під проводом підприємства Heidelbergcement з проектом «Територія кар’єру як депозитарій для рідкісних рослин і основа для екологічної освіти» (Жовтокам’янський кар’єр, м. Апостолово), який зайняв 3 місце серед учасників національного етапу. Приймав участь у міжнародному проекті «Повернути ріку людям. Партнерство на користь відновлення ріки Саксагань в Кривому Розі як механізм підтримки міжсекторального діалогу». «Нова Гута (Польша) - Кривий Ріг (Україна). Партнерство на промислових регіонах», як член координаційної ради. Приймав участь у роботі журі конкурсу з відбору проектів з громадської ініціативи у рамках проекту «Криворізьке партнерство – кузня нових проектів» для осіб і організацій, задіяних у роботі Партнерства на користь відновлення р. Саксагань, яка організована Fundacja Miejsc I Ludzi Aktywnych (фундація MILA) (2014-2015 рр.).

animal4flora1

7

Kaf TV1.5    Селіванова Тетяна Валеріївна, голова профбюро факультету. Старший викладач кафедри хімії та методики її навчання. Закінчила Криворізький державний педагогічний університет в 2001 році, за спеціальністю: "Вчитель хімії та біології", магістр, викладач біології". У 2013 році захистила кандидатську дисертацію за темою: " Іонні асоціати гетерополімолібдатів як аналітичні форми визначення Силіцію та Германію в різних об'єктах". Вчене звання: кандидат хімічних наук. Наукові інтереси: гетерополікомплекси та їх асоціати з органічними барвниками, сорбція, хімія в побуті. В 2016-2017 навчальному році викладає такі курси: «Фізична та колоїдна хімія», «Історія хімії», «Прикладні аспекти хімії».
Стаж роботи в КДПУ: 9 років. Кількість наукових публікацій: 17.
Babenko    Бабенко Наталя Вікторівна, інспектор  природничого факультету. Закінчила в 2003 році Криворізький педагогічний університет, спеціальність "Педагогіка та методика середньої освіти. Біологія", а в 2005 році – магістратуру природничого факультету.
868
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша