Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.
   
   
   
   
24937
Місцевий телевізійний канал "Перший криворізький" організував нетворкінг "Задвинь тему", на який запросив поспілкуватись студентів та активну молодь Кривого Рогу. Обговорювались різноманітні теми, що стосуються висвітлення в новинах місцевих телеканалів новин, суспільно значущих тем, історії та культури регіону тощо, а також проблеми довіри (недовіри) місцевим засобам масової інформації.
   
Фото організаторів - "Першого криворізького"
   
Захіід відбувся 18 грудня 2023 року у малому конференц-залі готелю "Аврора" на 95-му кварталі. Серед учасників цьго дійства були студенти природничого факультету - активні учасники студентської ради факультету: Багриновський Ліщина Ренат (БХ-21) та Гермашев Євген (ФК-20). Хоча захід у першу чергу був розрахований на залучення студентів журналістських спеціальностей, наші хлопці не пасли задніх і теж мали, що сказати. Приємно, що студенти природничого факультету мають високий рівень громадської активності та різнобічні інтереси, і слухати вміють, і власну думку висловити можуть.
25240
26 жовтня студенти природничого факультету долучились до святкування Дня української писемності та мови. Серед численних заходів, що відбувались у ці дні в КДПУ, студенти природничого взяли участь у багатьох, зокрема, у квізі "МовиМО", для чого було створено факультетську команду "Літературні герої".
   
   
Аби здобути перемогу у цій інтелектуальній грі треба не лише добре знати правила української мови, але і орієнтуватись в літературі, культурі, українських народних звичаях. Команда природничого фаультету з честю витримала чотиритурове горнило цього квізу і у підсумку поступилась лише фахівцям - команді факультету української філології. Таким чином, наші команда природничого посіла призове друге місце! Насправді призове, оскільки профспілка КДПУ забезпечила цей захід справжніми призами!
   
   
Вітаємо наших студентів, серед яких були і першокурсники, із цим успіхом. Так тримати! Ви - наші справжні літературні герої!
25239
29 вересня у КДПУ було гамірно - з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва протягом всього дня відбувалась низка заходів: волонтерська акція «Тепло сердець», традиційний фестиваль городового козацтва та благодійний ярмарок. В усіх заходах студенти природничого прийняли активну участь.
Дух змагання був присутній на фестивалі городового козацтва: команди факльтетів, складені переважно з першокурсників, виконували різноманітні завдання та квести на локаціях, деїх "екзаменували" студенти старших курсів. Як завжди, це було азартно, весело і неповторно, а ще дуже добре згуртовувало колектив.
Проте не менш відчутний дух змагання супроводжував і благодійний ярмарок, адже кожен факультет мріяв не лише здобути славу найкращих кулінарів української народної кухні, але зібрати якомога більше коштів для наших захисників та захисниць.
   
   
У козацьких забавах команда приодничого факультету до призових місць не дострибнула, а от у справі ярмаркування їй рівних не було! Вітаємо студентів природничого факультету із визнанням їх кулінарного та торгівельного хистів, та з перемогою у цій номінації!
25238
З 10 по 12 серпня у м. Київ відбувався Український молодіжний форум "Відновлення в єдності", присвячений відзначенню Міжнародного дня молоді та покликаний зібрати на одному майданчику близько трьохсот представників та представниць молодіжної сфери з різних куточків України. Співорганізаторами цього заходу, зокрема, стали Рада з молодіжних питань при Президентові України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ); за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Національного фонду на підтримку демократії (NED), Національного демократичного інституту (NDI), проєктів Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН), що реалізуються за фінансової підтримки Європейського Союзу та Уряду Данії, Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії, ООН Жінки в Україні та інших партнерів.
   
   
Метою цього заходу стало об’єднання молодіжних рухів та організацій активної молоді, спрямоване на їх координацію щодо активної участі у втіленні молодіжної політики під час періоду війни та після неї. Дуже приємно, що серед учасників заходу такого рівня був і студент природничого факультету КДПУ (групи БХ-21) Багриновський Ліщина Ренат.
   
   
Море емоцій, ідей та задумів він привіз із собою до рідного КДПУ, та щедро поділився ними з колегами по студентській раді факультету та університету. Участь у таких форумах - джерело величезного досвіду та натхнення. Сподіваємось, отримані знання та ідеї, стануть у нагоді при відбудові мирної України нашою талановитою молоддю. І хочеться, щоб це сталось якомога скоріше!
25230
20 вересня 2023 року на базі спортивної зали головного корпусу КДПУ відбувся "Фітнес-марафон", яким студентська спільнота університету відзначила Міжнародний день студентського спорту.
   
Слід зазначити, що Міжнародний день студентського спорту відзначається всього лиш увосьме - ЮНЕСКО започаткувало святкування цього дня у 2015 році. Цьогоріч до святкування долучились і студенти КДПУ. Головними організаторами стали викладачі кафедри фізичної культури та методики її викладання КДПУ та студенти спеціальності Середня освіта (Фізична культура). А от учасниками стали не лише студенти-фізкультурники, для яких це свято було подвійним, але і студенти інших спеціальностей університету.
   
Дівчата і хлопці взяли участь у виконанні рзноманітних фітнес-вправ та веселих конкурсів, якими керувала викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Макаренко Наталя Григорівна. Як завжди вийшло весело, запально і корисно для здоров'я та настрою!
23214

Студ рада

Голова Перший заступник Секретар Заступник з інформаційної робти захисту прав студентів та зовнішніх звязків Чабан Вікторія

Голова студентської ради

- Кутугіна Владислава,

студентка групи ХІ-17

Перший заступник -

Черевко Андрій, студент групи ФК-18-2

Секретар

- Гусєва Анастасія,

студентка групи ХІ-18

Заступник з інформаційної робти, захисту прав студентів та зовнішніх зв‘язків

- Чабан Вікторія, ХІ-16

Заступник із спортивної культурно масової та соціальної робіт Малиш Катерина  Інформ сектор  Захист прав студентів  Культ.мас

 Заступник із спортивної,

культурно-масової та соціальної робіт

- Малиш Катерина, студентка групи БП-19

 Інформаційний сектор

Голова: Смірнова Яна, студентка групи ФК-18-2;
Куцик Єлизавета, ФК-19-1;
Нечит Арина, ФК-19-1;
Шліхта Анна, ФК-18-2.

 Сектор захисту прав студентів.

Голова: Модей Андрій, студент групи ФК-18-2;
Раїлко Анастасія, БХ-20;
Яковлєва Анастасія, БП-20.

 Культурно-масовий сектор

Голова: Хижняк Олександр, студент групи БХ-18;
Чепурко Юлія, БП-19;
Берестень Лілія, БП-20;
Лобяк Тетяна, БП-20;
Павлюк Аліна, БП-20;
Свєшнікова Анастасія, ХІ-20.

 Соц сектор  Спорт сектор  Зовнішні звязки  

 Соціальний сектор

Голова: Шипілова Вікторія, студентка групи БП-19;
Золотарьова Марія, БП-20;
Кашмалюк Тетяна, БП-20;
Никитенко Наталія, БХ-20;
Риженко Дарина, БП-20.

 Спортивний сектор

Муравйов Данило, студент групи ФК-18-2;
Зеленська Даяна, ЕКО-20;
Кремень Таїсія, ФК-20;
Малєєва Діана, ФК-20;
Ткач Тетяна, ФК-18-1.

 Сектор зовнішніх зв‘язків

Голова: Ляшенко Ольга, студентка групи БП-19;
Глинка Орина, БП-20;
Салімова Рена, БХ-20.

 
12947

2.10. о 10:00 відбудуться вибори студентської ради 2020-2021 н.р. на 3-му поверсі біля актової зали головного корпусу.
Кандидати до студентської ради факультету:
На посаду голови балотується – Кутугіна Владислава Олександрівна (студентка 4 курсу, групи ХІ-17).
На посаду першого заступника - Черевко Андрій Андрійович (студент 3 курсу, групи ФК-18-2).
На посаду виконавчого комітету:
1. Гусєва Анастасія Костянтинівна (студентка 3 курсу, групи ХІ-18).
2. Кубинець Юлія Іванівна (студентка 3 курсу, групи БП-18).
3. Ляшенко Ольга Валеріївна (студентка 2 курсу, групи БП-19).
4. Малиш Катерина Леонідівна (студентка 2 курсу, групи БП-19).
5. Модей Андрій Олегович (студент 3 курсу, групи ФК-18-2).
6. Муравйов Данило Олександрович (студент 3 курсу, групи ФК-18-2).
7. Смірнова Яна Андріївна (студентка 3 курсу, групи ФК-18-2).
8. Хижняк Олександр Ярославович (студент 3 курсу, групи БХ-18).
9.Чабан Вікторія Віталіївна (студентка 1 курсу магістратури, групи ХІ-м-16).
10. Шипілова Вікторія Олександрівна (студентка 2 курсу, групи БП-19).

IMG 2765 IMG 2766

12761

Склад студради природничого факультету 2019-2020 н.р.

Studrada2019 2020

 1  2  3
 Голова - Кутугіна Владислава, ХІ-17 Секретар - Гусєва Анастасія, ХІ-18  1-й заcтупник - Чабан Вікторія, ХІ-16
 4  5  6

 Заступник із спортивної, культурно-масової

та соціальної робіт - Черевко Андрій,

ФК-18-2

 Заступник з інформаційної роботи,

захисту прав студентів та зовнішніх

зв‘язків - Муравйов Данило, ФК-18-2

 Культурно-масовий сектор.

Голова: Кубинець Юлія, БП-18

 7  8  9

 Інформаційний сектор.

Голова: Сорочинська Анастасія, БП-18

 Спортивний сектор.

Голова: Канин Дмитро, ФК-17

 Соціальний сектор.

Голова: Троценко Богдана, БП-17

 10  11  

 Сектор зовнішніх зв‘язків.

Голова: Карпова Євгенія, БХм-15

 Сектор захисту прав студентів.

Голова: Модей Андрій, ФК-18-2

 
8818

KolovertТільки кілька тижнів минуло з початку навчального року для студентів першого курсу природничого факультету, але вже відбулося надзвичайно багато подій, отримано певний досвід і багато вражень.
Надзвичайно важко було адаптуватись у перші дні, коли щоденно окрім занять, було багато подій: посвята першокурсників, знайомство з університетом та викладачами кафедр; День фізичної культури, змагання з легкої атлетики, кураторські години, участь в фестивалі професій «Krivbass City Skills»… Одним словом, круговерть, круговерть. Емоції, враження, відкриття, нові завдання та виклики долі…
Kolovert1 Kolovert2 Kolovert3 Kolovert4

 

 

 

 

Адаптація відбулась порівняно швидко і не так болісно, так як відчули особливу родинну атмосферу природничого факультету, підтримку старшокурсників та викладачів, лаборантів, робітників бібліотеки.
Kolovert5 Kolovert6 Kolovert7 Kolovert8

 

 

 

  

Декілька вражень першокурсників:
Лисенко Світлана Сергіївна: - «Неймовірно активне студентське життя. Ніколи сумувати, адже постійно у русі!».
Углова Марія Володимирівна: - «Викладачі – професіонали та завжди додатково пояснюють матеріал, якщо щось не зрозуміло».
Трусова Юліана Сергіївна: - «Складно, проте цікаво. Щодня дізнаєшся щось нове та згадуєш щось давно забуте».
Кононюк Дарина Сергіївна: - «Атмосфера студентського життя – щось неймовірне. За два тижні вже стільки емоцій. Не хочеться сидіти на місці, тому що цей круговорот подій не залишає нікого байдужими».
Вчорашній Володимир Васильович: - «З самого початку все цікавило, особливо спорт, якого на перший погляд мало (((. Викладачі – просто СУПЕР!!!»
Клобуцька Дарина Сергіївна: - «Педагогічний – одна велика сім’я, в яку нас так добре прийняли! Неймовірно приємно, що на цьому новому етапі нас оточують і підтримують такі чудові люди)))».
Борздов Сергій Олександрович: - «Спочатку все незрозуміло і страшно, але добрі викладачі та наш куратор все добре нам пояснюють, боятись вже нічого. Складно, але цікаво!»
Орлова Дана Борисівна: - «Перші тижні студентського життя особливі та незабутні. Переїзд до гуртожитку, пошук потрібної авдиторії…».
А попереду - нові незабутні події, враження та досягнення!

Більше світлин в фотогалереях природничого факультету та кафедр.

8681
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31