Природничий факультет
Біологія. Хімія. Фізична культура.

Про перемогу на конкурсі екологічних проектів The Quarry Life Award говорив Роман Малик з Едуардом Євтушенко у програмі «Інтерв’ю дня» на Першому міському.

6415

Вже протягом трьох десятиліть 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом (започатковано 1 грудня 1988 р.), головною метою якого є звернення уваги суспільства на цю проблему.
27.11.2018 р. під час круглого столу студенти групи БП-17 мали можливість «приміряти» на себе різні ролі: вчителів, психологів, керівників навчальних установ, батьків, з’ясовуючи можливості кожного в питаннях профілактики ВІЛ/СНІДу.
Організатором виховного заходу виступила куратор Лукаш Людмила Вікторівна.

2

viber image 3 4

6414

3 грудня студенти-біологи другого курсу (групи БП-17, БХ-17, БП ск-18, БХ ск-18) взяли участь у тренінгу, організованому доцентом кафедри педагогіки Щербиною Світланою Миколаївною. Під час жвавого обговорення розглядали питання гендерної рівності та її дискримінації в Україні та у світі.

1а 1183

6412

aids 230 листопада 2018 року в головному корпусі КДПУ, аудиторії № 303, був проведений виховний захід, який присвячений ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ, зі студентами природничого факультету, а саме з групами спеціальності «Фізична культура» (ФК-1, 2). Організаторами виховного заходу є куратори даних груп: Кучерган Єлизавета Валеріївна, Переверзєва Світлана Василівна.
На виховному заході був представлений відеофільм, що висвітив питання про ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) та його перехід у стадію СНІД (синдром набутого імунодефіциту), а також шляхи зараження та руйнування імунної системи людини. Для інформаційного розгляду були надані презентації з інформацією стосовно проблеми розповсюдження ВІЛ\СНІД у Кривому Розі та Україні взагалі, а також статистику поширення. Щоб досягти більшої деталізації використовувалися інтерв’ю директора благодійної організації «Наше майбутнє» Тюрькової Інни Яківни та лікаря міського шкірно-венерологічного диспансеру Кіріуцова Олександра Михайловича.
Протягом заходу кожен студент мав можливість висловити свою думку та поділитися переживаннями з даного питання. В кінці заходу кожен студент прикріпив червону стрічку ближче до свого серця, що символізує міжнародний символ боротьби зі СНІДом.

6411

aerobika 2017

Прийди і підтримай дебют нової команди природничого факультету!

3129

1

Запрошуємо на захід. Підтримайте студентку природничого факультету, Мігунову Катерину!

6159

1Вже стало традицією студентів природничого факультету, залишати згадку про себе, роблячи добрі справи. Нещодавно на факультеті відбулася подія – студенти другого курсу магістратури груп БП-13 та ХІ-13 висадили чергові дуби на алеї випускників. Минулого року наші студенти заклали перші насадження дубу на алеї випускників території Ботанічного саду КДПУ.
Декан природничого факультету, Євтушенко Едуард Олексійович відкрив подію символічним розрізанням стрічки, напутніми словами підтримав студентів. В події прийняли участь викладачі факультету, робітники експлуатаційно-технічного відділу.
Під час урочистої події студенти магістратури та першокурсники мали унікальну нагоду особисто поспілкуватись та почути промову почесного гостя: ветерана кафедри ботаніки та екології, доцента, кандидата біологічних наук Ющука Євгена Давидовича. Цікава розповідь ветерана про дуби, їх біологію, штучні ліси степової зони, вдалий вітчизняний досвід лісорозведення, роль студентства в цій важливій справі, нікого не залишила байдужими.
2345

Бажаємо нашим випускникам вдалого захисту робіт та подальших успіхів в своїй професійній діяльності! Не має сумнівів, що традиція матиме подальше життя.

6158

1

31 жовтня 2018 року в Автотранспортному коледжі державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» відбулася конференція на тему «Екологія здоров’я».
В конференції прийняли участь викладачі та студенти Криворізького державного педагогічного університету:
• Квітко Максим Олександрович, викладач кафедри зоології та методики навчання біології ДВНЗ КДПУ з темою «Актуальність питань сталого розвитку екологічної безпеки криворізького регіону».
• Савосько Василь Миколайович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки та екології ДВНЗ КДПУ з темою «Сталий розвиток та екологічна безпека лісових насаджень Криворізького регіону».
• Антонік Ірина Петрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології та методики навчання біології ДВНЗ з темою «Фактори впливу на екологію та здоров’я населення Криворіжжя».

2347

6157

9 листопада магістри другого року навчання природничого факультету Шарпило Дарина та Звєгінцева Олександра організували та провели захід, присвячений Дню української писемності та мови.
Студенти-екологи були ознайомлені з історією виникнення писемності, цікавими фактами про українську мову. Під час проходження пізнавальної вікторини дівчата та юнаки змогли перевірити свої знання з історії та міфології української писемності.

1 2 34

Пам’ятаймо: рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий скарб.

6155

6 листопада студенти 1-3 курсів, магістри другого року навчання природничого факультету, викладачі кафедри ботаніки та екології, української літератури і працівники бібліотеки долучилися до заходу, присвяченому святкуванню 100-річчя від дня народження Олеся Терентійовича Гончара – українського письменника, громадського діяча, академіка НАН України.
14Особливістю цього заходу було залучення команд студентів першого та другого курсів до інтерактивних конкурсів, розроблених студентами третього курсу: "Обери фото", "Продовж рядок", "Вгадай назву твору", "Творчий конкурс", конкурс "Хвилинка" та ін.
Дякуємо доценту кафедри української та світової літератур Онікієнко Інні Миколаївні за цікаву та змістовну розповідь про життя і творчість О. Гончара.
Враженнями від творчості письменника поділилася і директор бібліотеки нашого університету Ганна Миколаївна Віняр. Співробітники бібліотеки також ознайомили з віртуальною виставкою щодо творчості Олеся Гончара.
Треба відзначити, що студенти природничого активно і творчо підійшли до підготовки заходу вшанування пам’яті видатного діяча України, а деякі з них виявили власні неабиякі артистичні, літературні здібності та таланти.
Джерело: сторінка природничого факультету в Facebook.

1 2 4
3 8 11
9 5

10

13

12

6
6149
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31