Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

Ой у лузі

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА. Натхненне відео

19222

Педпрактика

 

Запрошуємо студентів-практикантів та методистів до участі у настановчій конференції з виробничої практики, яка відбудеться дистанційно 02.02.2022, початок о 14.00 в Zoom: https://us05web.zoom.us/j/89742728314?pwd=emdzYS9KN2pXYzM5TWluOHovWGlVZz09 

Інформація в Moodle.

18279

7На природничому факультеті Криворізького державного педагогічного університету в академічній групі ФК-21, студенти якої навчаються за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура), 23 листопада 2021 року пройшла кураторська година за темою «Видатні спортсмени сучасності». Запрошеним гостем був студент цієї ж групи Потапов Данило кандидат у майстри спорту України з джиу-джитсу, який повернувся з чемпіонату світу, що відбувся 01.11-05.11.2021 в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі, на якому змагалися спортсмени з 62 країн. В наполегливій боротьбі, завдяки високому рівню спортивної майстерності і морально-вольовим якостям Данило зайняв 4 місце. Потапов Данило на сьогодні входить в Топ-6 найкращих спортсменів світу з джиу-джитсу.

У своїй розповіді про спортивну кар’єру Потапов Данило повідомив, що почав займатися єдиноборствами з 4 років, а освоювати техніку боротьби джиу-джитсу з 6 років. У спортивну секцію його привів батько, який в минулому також займався єдиноборствами. Свою першу перемогу Данило здобув у 7 років, отримавши звання чемпіона міста у своїй віковій категорії. А свою першу серйозну травму, перелом руки, дістав на чемпіонаті Європи у Боснії Герцеговині у віці 12 років. За свої видатні спортивні здобутки Потапов Данило завдячує тренеру вищої категорії Красножону Анатолію Аркадійовичу – засновнику школи Джіу-джитсу «Татсу-До» у Кривому Розі.8

Після промови запрошеного гостя слухачі задавали питання. Чи було страшно виступати вперше в іншій країні – так, було відчуття страху і воно понині присутнє, коли усвідомлюєш величезну відповідальність, що на тебе покладена. Чи відчуваєш підтримку друзів, членів команди – так, завжди, а особливо після програшу у першому поєдинку на останніх змаганнях, саме товариші допомогли зібратися з духом, що сприяло моєму подальшому успішному виступу. Чи бажаєш ти, щоб твої діти займалися джу-джитсу – так, але якщо вони самі висловлять таке бажання. Чи набирався ти досвіду у своїх супротивників – так, звісно. Переглядав на YouTubeтехніку і тактику боротьби своїх можливих суперників. Який у тебе був найскладніший бій – на чемпіонаті світу в Італії, де я виконав норматив КМС. Чи складно поєднувати навчання і тренування – складно, але я відчуваю, що зможу це робити повноцінно для двох видів діяльності. Ви плануєте перейти на навчання за індивідуальним графіком – поки що не планую. Як часто у тебе бувають тренування і скільки часу вони займають – три рази на тиждень по 2 години. Чи є думки стати тренером – так, я хочу стати тренером. Навіть на сьогодні, коли трапляється, що тренер відсутній, я з задоволенням проводжу тренування спортсменів.

9 10 11

По завершенню зустрічі студенти-одногрупники висловили побажання зберігати спортивний дух, завзятість, працьовитість та прагнення домогтися бажаної мети.

1 2 3
4 5 6

 

17642

Відбулася вже традиційна подія, присвячена Всесвітньому дню оточуючого середовища, який відмічається 5 червня. В конкурсі приймають участь студенти ВНЗ та закладів професійно-технічної освіти. Відбір робіт та їх оцінювання експертною комісією, оголошення переможців проводиться в два етапи: перший – в навчальних закладах, другий – захист робіт (в цьому році проходить дистанційно).

Покликання на джерело інформації: krnews.ua (https://krnews.ua/news/76005)

Сюжет про подію на Першому міському.

15876

111Кафедра ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету планує проведення інформаційно-просвітницького заходу, присвяченого 35-роковинам Чорнобильської катастрофи, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції
ЧОРНОБИЛЬ: КАТАСТРОФА, ПОДВИГ, ПАМ’ЯТЬ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ
14:00 21 квітня 2021 р.
Запрошуємо приєднатися до онлайн-конференції усіх бажаючих.
Покликання: https://us04web.zoom.us/j/5348049417?pwd=eHRCTGkzU3pQNnJOMXlZZ2pwVUt2UT09
Ідентифікатор конференції: 534 804 9417

15143

IMG 4947 IMG 4948IMG 4954

 

 

 

 

 

 

Студентська рада природничого факультету провела захід в дистанційному форматі на тему «Наша рідна мова». Показували свої презентації, зачитували вірші про мову та обговорювали різні відео.

Мова і нація — це невід'ємна органічна цілість. Ці два поняття цілком вкладаються одне в друге, одне друге визначають, одне без другого існувати не можуть. І це цілком зрозуміло: адже колективною одиницею мови є національна мова, та мова, що ми її визначаємо, як творчу силу нації.

14584

77 1 

Студенти групи БХ-19 та БХ-20ск (куратор В.В. Коцюруба) провели зустріч, присвячену 77-ій річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників. Надана інформація про важкий період історії міста, про наслідки окупації, топоніми на карті міста, пов’язані з тим часом, музейні експозиції та літературні видання що свідчать про ці події. Проведена паралель з нашим часом і вказано на важливість мирного життя, зміцнення нашої країни, уміння робити вірні висновки з тих уроків що надає нам історія.

14582

До пам`ятної дати студенти-фізкультурники провели зустріч в Zoom, разом з куратором Терещенко О.П., ветераном ООС.

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

14580

24.02.2021 р. з 11.00 до 15.00 на платформі ZOOM відбудеться Регіональний науково-практичний семінар для молодих учених та аспірантів «Міжнародні та державні гранти й дослідницькі проекти від ідеї до реалізації: практика, досвід, перспективи», що проводиться за ініціативою РМУ КДПУ і РМУ КНУ, а також за підтримки РМУ Дніпропетровської області.
На семінарі будуть представлені доповіді переможців і керівників проектів міжнародного, всеукраїнського та регіонального рівнів, практичний досвід і корисні поради.
Реєстрація триває до 12.00 22 лютого 2021 року за посиланням, розміщеним в оголошенні на головній сторінці офіційного сайту університету.

14446

19.02.2021 року в групі БХ-20 (куратор - Комарова І.О.) відбувся онлайн захід до Дня пам'яті героїв Небесної Сотні. В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми відвідаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні із залученням платформи Zoom відбулася виховна година на тему «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди».

зображення viber 2021 02 22 09 40 26 зображення viber 2021 02 22 09 40 48 зображення viber 2021 02 22 09 41 00 зображення viber 2021 02 22 09 41 14

14445
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша