Природничий факультет
Біологія. Хімія. Фізична культура.

unnamed

unnamed 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Увага! 30.09. о 16:00 буде звітна конференція студентської ради факультету.
Бажано усім студентам доєднатися і послухати те, що проводилося в минулому році.
Посилання на конференцію дізнавайтеся у своїх старост 29.09.
2. Шановні студенти, повідомляємо, що 2.10. будуть проводитися вибори студентської ради на 2020-2021 н.р.
• Місце: 3й поверх біля актової зали головного корпусу КДПУ.
• Час: з 10:00 по 13:00.
• З собою мати: документ, який підтверджує вашу особу (студентський квиток або паспорт), ручку та маску.
Запрошуємо проголосувати усіх студентів природничого факультету денної та заочної форми навчання.
Якщо ви теж хочете приєднатися до студентьскої ради - пишіть голові студентської ради Кутугіній Владиславі, студентці ХІ-17.

12750

Традиційна посвята у першокурсники відбулася 15.09.20. Природничий факультет радо зустрічав поповнення у рядах першокурсників. Після офіційної частини студентами старших курсів, за традицією, було організовано квест із п’ятьма локаціями: актова зала, буфет, кафедра зоології та методики навчання біології, стадіон та парк біля університету. Кожна із «новоспечених» груп разом зі своїм студентським куратором по черзі проходили локації, на яких вони мали змогу проявити свої акторські та організаторські здібності, швидкість та спритність, показати перші знання про навчальний заклад, а також краще познайомитися як зі своїми одногрупниками, так зі студентами старших курсів. Останньою локацією був парк, де всі змогли поспілкуватися, повеселитися і знайти нових знайомих. Кожного року ми з радістю приймаємо першокурсників і робимо все, аби вони почували себе якнайкомфортніше у стінах Криворізького педагогічного, тож бажаємо їм цікавого та легкого навчання, натхнення, наснаги!

Фото Кубінець Ю., Гусєвої А., Шипілової В.

1 3

2

4
 5  6  7  8
       

 

 

 

12713

11   12 1

 

 

 

 

 

 

 

 

12 березня 2020 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №59 відбувся ІІІ міський турнір «Знавці біології – 2020». У змаганнях взяли участь 35 здобувачів освіти з усіх районів міста Кривого Рогу.
До складу журі увійшли викладачі природничого факультету КДПУ:
к.б.н., доцент кафедри ботаніки та екології Савосько Василь Миколайович та асистент кафедри зоології та методики навчання біології Квітко Максим Олександрович.
За підсумками півфіналу до фіналу ввійшли команди Саксаганського, Центрально-Міського та Інгулецького районів.
Жваво, інтелектуально, цікаво пройшов фінал турніру під час дебатних змагань. Учасники показали глибоке знання предмету, ерудицію, вміння формулювати твердження і відстоювати власну позицію.

3 658

 

 

 

 

Переможцями турніру в командній першості визнано:
І місце – команда «Покоління N» Саксаганського району;
ІІ місце – команди «Фотосинтетики» Інгулецького та «Квітковий торнадо» Центрально-Міського районів.
Кращими учнями за номінаціями визнано:
- «Кращий доповідач» - Кузьменко Катерину, члена команди «Фотосинтетики»;
- «Кращий опонент» – Кучер Тетяну, члена команди «Квітковий торнадо»;
- «Кращий рецензент» – Вознюк Софію, члена команди «Покоління N».
Вітаємо переможців, їх тренерів та бажаємо усім учасникам змагань успіхів.

10641

phoca thumb l 10

phoca thumb l 7phoca thumb l 12

 

 

 

 

 

 

 

Кафедра ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету оголошує фотоконкурс «Першоцвіти Криворіжжя!».

До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі університету.
За результатами роботи журі 15 травня 2020 р. будуть оголошені переможці.
Переможці конкурсу будуть відзначені грошовими призами:
І місце – 200 грн.
ІІ місце (2 особи) – 100 грн.
ІІІ місце (2 особи) – 50 грн.
Фотографії надсилати на електронну пошту кафедри ботаніки та екології КДПУ k_botanical@kdpu.edu.ua або ekolog_kdpu@email.ua з позначенням теми листа «Фотоконкурс Першоцвіти» до 1.05.2020 р.
Вимоги: роздільна здатність (якість) знімка має бути не менше 300 пікселів/дюйм. В листі вказати дані про автора та контактний телефон. Назви файлів повинні містити прізвище автора, локалітет (місце зростання рослини), дату зйомки та координати (GPS).
Організатори залишають за собою право використовувати фотографії, надіслані на Фотоконкурс, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.

10491

8 2Кураторські години можуть проходити весело та з пізнавальним змістом! Наприклад, 27 лютого група БП-19 природничого факультету відвідала віварій педагогічного університету. Їх куратор, Антоніна Іллівна Головатюк, організувала студентам захоплюючу екскурсію ентомологічною лабораторією.
Студенти мали змогу дізнатися багато нової цікавої інформації, ознайомитися з ентомологічними препаратами, колекціями, спостерігати під мікроскопом особливості морфологічної будови.

 

67

1345

 

 

 

 

 

 

Досвідчений чотирикурсник Андрій Трошин (група БХ-16), дослідження якого стосуються ентомофауни Криворіжжя, поділився своїм студентським та дослідницьким досвідом, показав свою особисто зібрану ентомологічну колекцію. 

10371

круглий стіл президія25.02.2020 р. в науково-дослідному гірничо-рудному інституті (НДГРІ) відбулось засідання науково-практичного круглого столу "Формування громадянської відповідальності за стан справ навколишнього середовища як основи існування держави – головне завдання молодого покоління" (організатор - ҐС "Координаційна рада" Кривий Ріг - рідне місто").
Мета круглого столу: розгляд сучасних аспектів реформування освітянської галузі, викладання біології та екології, спеціальних дисциплін в навчальних закладах, методів екологічних досліджень, проблемних екологічних питань; спільних дій громадськості та професійно-технічних та закладів вищої освіти у питаннях формування екологічної культури молоді.
До роботи круглого столу долучилися й викладачі та студенти природничого факультету КДПУ.

круглий стіл1Євтушенко Е ОКруглий стіл Старова доповідь

Старова Т В

 

 

 

 

 

Декан природничого, к.б.н., доц. Євтушенко Едуард Олексійович презентував доповідь на тему «До екологічної свідомості – через збереження біорізноманіття та виховання молоді. Підготовка вчителів біологів, екологів».

Зав. кафедри хімії та методики її навчання, к.х.н., доц. Старова Тетяна Валеріївна презентувала доповідь на тему «Якість питної води як необхідна умова збереження здоров'я людини та формування професійної компетентності».

круглий стіл2круглий стіл Євтушенко доповідькруглий стіл Євтушенко доповідь2круглий стіл студентикруглий стіл студенти1

 

 

 

 

 

Основна увага в роботі круглого столу приділена розробці та впровадженню в практику роботи викладачів природничих дисциплін молоді, громадськості, науковців, викладачів положень екоцентричного й збалансованого природокористування на засадах. 

10315

1Напередодні святкування Дня рідної мови, що традиційно відзначається 21 лютого, студенти ІІІ курсу природничого факультету (групи БП та БХ-17) разом з куратором доц. Гнілушею Н.В. та заст. декана з виховної роботи Перервою В.В. відвідали читальну залу бібліотеки університету. Студенти мали нагоду ознайомитися з цікавою тематичною книжковою виставкою Кожна нація має оберігати те, що робить її нацією, – свою мову (До Міжнародного дня рідної мови)»
Ще з шкільних років пам’ятаються мудрі слова письменника Панаса Мирного: “Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова”. Промовистим є й вислів письменника Костянтина Паустовського: “Справжня любов до своєї країни неможлива без любові до своєї мови. Людина, байдужа до своєї мови - дикун. Вона шкідлива за своєю суттю тому, що її байдужість до мови пояснюється повним збайдужінням до минулого, сьогодення і майбутнього свого народу”. Отже, берегти й шанувати рідну мову, мову свого народу - це моральний обов’язок кожної людини в суспільстві. Доволі актуальним є залучення молоді, особливо майбутніх педагогів, до вивчення перлинок рідної мови, її загадок та цікавинок.

18 141517

 

 

 

 

 


Під час заходу студенти поділилися своїми враженнями від віршів українських поетів, аналізували мудрий глибокий зміст українських прислів’їв та приказок. До декламування віршів долучилися і студенти-іноземці. Зокрема, Нурмедов Безирген також долучився до обговорення та декламував українською уривок вірша Кобзаря.
Висловлюємо подяку зав. відділом обслуговування бібліотеки Грамм Олені Миколаївні та бібліотекарю читальної зали Шмалько Олені Володимирівні за допомогу в організації заходу та цікаву виставку.

6 7811

10298

Минулого тижня, 13-14 лютого, відбувся ІІ заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з ботаніки. Організаторами олімпіади традиційно став Національний фармацевтичний університет (НФАУ). Від нашого університету приймали участь студенти 2 курсу Кабак Олександра та Голуб Юлія.
Щиро вітаємо Кабак Олександру, студентку ІІ курсу природничого факультету з перемогою - І місце та диплом І ступеня за біологічним напрямом!!!

изображение viber 2020 02 17 12 16 36f5 f1

10297

Студенти групи БХ-19 природничого факультету провели захід, присвячений Дню пам’яті героїв Майдану, учасників ООС (АТО) та війни в Афганістані - «В моїй душі не згасне вогник пам’яті». Були відвідані пам’ятні місця пов’язані з вищевказаними історичними подіями. Практично майже кожна сім’я студентів групи була так чи інакше пов’язана з цими подіями, тому під час заходу були розповіді про буремні події минулого та сьогодення, наголошено на необхідність мати активну громадянську позицію кожного, відповідальність за свої дії та велике бажання жити в мирній та процвітаючій державі Україна.

P00219 122919Свіча памятіP00219 123007

10296

Педпрактика 

Настановна конференція з виробничої педагогічної практики для студентів 4 курсу природничого факультету відбудеться 03.02.2020 року о 12.10 в ауд.№116 головного корпусу.
Запрошуємо всіх студентів, методистів та групових керівників.

 

9999
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31