Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

 2021-2022 н. р.

17405

І семестр 2021-2022 н. р.


 ІІ семестр 2021-2022 н. р.


 

17404

І семестр 2020-2021 н. р.


 ІІ семестр 2020-2021 н. р.


 

14132

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ

 

кафедри української та світової літератур

на 2019-2020 н. р. (І семестр)

 

 

П.І.Б.

Дні тижня

Час

Аудиторія

1

Василенко І. М.

вівторок

13.40-15.10

ауд.210

2

Дмитренко В. І.

п’ятниця

13.40-15.10

ауд.205

3

Журба С. С.

четвер

13.40-15.10

ауд.205

4

Ковпік С. І.

вівторок

13.40-15.10

методичний кабінет літературознавства та українознавства

5

Коломієць Н. Є.

понеділок

(знамен)

13.40-15.10

ауд.211

6

Мельник Н. Г.

понеділок

13.40-15.10

методичний

кабінет

7

Онікієнко І. М.

понеділок

13.00-14.30

ауд.209

8

Яременко Н. В.

вівторок

13.40-15.10

ауд.211

8561

Графік роботи лаборантів

кафедри української та світової

літератур на 2019-2020 н. р.

 

п/п

ПІП лаборанта

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1.

Бугайова

Ірина

Євгенівна

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

2.

Щербак

Світлана

Валентинівна

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

7.30 – 16.00

 

 

8560

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ

 

кафедри української та світової літератур

на 2018-2019 н. р. (ІІ семестр)

 

 

П.І.Б.

Дні тижня

Час

Аудиторія

1

Василенко І. М.

вівторок (чис)

13.40-15.10

ауд.206

2

Дмитренко В. І.

п’ятниця

13.40-15.10

кафедра

3

Журба С. С.

вівторок

(чис)

13.40-15.10

ауд.206

4

Ковпік С. І.

четвер

13.40-15.10

методичний кабінет літературознавства та українознавства

5

Коломієць Н. Є.

вівторок (знам)

13.40-15.10

ауд.206

6

Мельник Н. Г.

понеділок

13.40-15.10

методичний

кабінет

7

Онікієнко І. М.

понеділок

(чис)

13.40-15.10

кафедра

8

Стрюк Л. Б.

четвер

13.40-15.10

ауд.209

9

Щербак С. В.

п’ятниця

(знам)

13.40-15.10

ауд.217

10

Яременко Н. В.

середа

(знам)

13.40-15.10

ауд.211

 

6882

Графік роботи лаборантів

5917

Графік консультацій 

5915

П.І.Б.

Дні тижня

Час

Аудиторія

1

Василенко І. М.

 

1340-1500

206

2

Дмитренко В. І.

понеділок

1340-1500

205

3

Журба С. С.

четверг

1340-1500

205

4

Ковпік С. І.

вівторок

1340-1500

Методичний кабінет літературознавства та українознавства

5

Коломієць Н. Є.

п’ятниця

знаменник

1340-1500

205

6

Мельник Н. Г.

понеділок

1340-1500

методичний

кабінет

7

Онікієнко І. М.

понеділок

1340-1500

205

8

Стрюк Л. Б.

четверг

1340-1500

209

9

Щербак С. В.

четверг

1340-1500

203

10

Яременко Н. В.

середа

чисельник

1340-1500

205

2364

 

п/п

ПІП лаборанта Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1.

Бугайова Ірина Євгенівна

7.30 – 16.00 7.30 – 16.00 7.30 – 16.00 7.30 – 16.00 7.30 – 16.00
2.

Лещенко Тетяна Миколаївна

7.30 – 16.00 7.30 – 16.00 7.30 – 16.00 7.30 – 16.00 7.30 – 16.00

 

          

 

 

430
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша