Кафедра загальної та вікової психології
Психолого-педагогічний факультет

28.05.2021 р. зі студентами 3 курсу факультету географії, туризму та історії було проведено захист курсових робіт із загальної та вікової психології (викладач - к. психол. н. Дрібас С.А.). Було науково, цікаво і дуже інформативно. Студенти презентували результати своїх досліджень у напрямку вивчення актуальних тем, які стосуються різних сфер життя сучасної людини (інтернет-залежність, ком'ютерні ігри, самооцінка, характерологічні особливості, пам'ять та ін.)

Screenshot 2              Screenshot 5

Презентовані на захисті роботи відрізнялися структурованістю, актуальністю, критичністю оцінок та цікавими емпіричними дослідженнями, що були представлені у других розділах курсових робіт. У процесі взаємодії у просторі Zoom студенти змогли транлювати свої креативні ідеї захисту та нові підходи у презентації результатів авторських досліджень.