Кафедра загальної та вікової психології
Психолого-педагогічний факультет

       Згідно планів роботи університету та кафедри загальної, вікової та практичної психології, у грудні 2021 – січні 2022 було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт.

       На конкурс було представлено 13 наукових досліджень студентів всіх факультетів університету.

       ІІ місце - Мірошниченко Татьяна (ЗПП-18, н.к. Токарева Н.М.); Медведєва Юлія (ЗПП-19, н.к. Ткаченко О.А.)

       ІІІ місце - Павліченко Дар’я (ОМ-19, н.к. Макаренко Н.М.); Чумаченко Аліна (УАФ-18, н.к. Халік О.О.); Діденко Анастасія (РАФ-19, н.к. Даценко О.А.); Кутьков Владислав (ІП-18, н.к. Дрібас С.А.); Гордієнко Максим (ФК-19, н.к. Пінська О.Л.); Михалчук Виктор (ЗПП-18, н.к. Токарева Н.М.); Нелупенко Єлизавета (БП-18, н.к. Ткаченко О.А.).

18614

Переможцями олімпіади з вікової та педагогічної психології в 2021 р. стали наступні студенти:

І місце - студентка УПФ-19,  Родзінська Юля (науковий керівник - Халік О.О.)

ІІ місце - студентка УПФ-19, Руденко Олена (науковий керівник - Халік О.О.)

ІІІ місце - студентка УПФ-19, Рижанкова Олена (науковий керівник - Халік О.О.)

18611

        28.05.2021 р. зі студентами 3 курсу факультету географії, туризму та історії було проведено захист курсових робіт із загальної та вікової психології (викладач - к. психол. н. Дрібас С.А.). Було науково, цікаво і дуже інформативно. Студенти презентували результати своїх досліджень у напрямку вивчення актуальних тем, які стосуються різних сфер життя сучасної людини (інтернет-залежність, ком'ютерні ігри, самооцінка, характерологічні особливості, пам'ять та ін.)

                                        Screenshot 2              Screenshot 5

   Презентовані на захисті роботи відрізнялися структурованістю, актуальністю, критичністю оцінок та цікавими емпіричними дослідженнями, що були представлені у других розділах курсових робіт. У процесі взаємодії у просторі Zoom студенти змогли транлювати свої креативні ідеї захисту та нові підходи у презентації результатів авторських досліджень.

 

15897

       21.05.2021 р. відбувся захист курсових робіт з психології на факультеті української філології (групи УАФ-18, УФР-18, УПФ-18). Студенти третього курсу ділилися своїми першими науковими здобутками в галузі психології, представляли результати досліджень, пропонували психолого-педагогічні рекомендації.

        фотокурсова2    фотокурсова1

       За результатами написання курсових робіт окремим студентам було рекомендовано підготувати доповіді для участі в науково-практичній конференції та тези публікації.

        фотокурсова3    фотокурсова6

      А також готуємося до конкурсу наукових робіт! 

15800

        Незважаючи на карантинні обмеження, викладачі кафедри загальної та вікової психології провели щорічну комплексну перевірку наукових знань із психології на всіх факультетах вишу у вигляді олімпіади з дисциплін психологічного циклу.

        Виконання завдань для олімпіади з вікової та педагогічної психології були переведені у GOOGLE-форматі (з ініціативи к. психол. н. Халік О.О.). переможцями олімпіади стали наступні студенти: Пугач Анна, УАФ-18,  Дубовик Анна, УАФ-18 (викладач - к. психол. н. Халік О.О.)Семенко Ольга, МІ-18, Щур Катерина, МІ-18, Михайлова Яна, МІ-18, Сотніков Владислав, ІП-18 (викладач - к. психол. н. Дрібас С.А.)

15507

        Згідно з планом наукової роботи університету у січні 2021  було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу  науково-дослідницьких робіт студентів з психології для всіх факультетів КДПУ.

        Переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів було визнано наступних студентів:

І місце - Філатова Олександра Владиславівна, ПП 17 (керівник - Ткаченко О.А)

ІІ місце - Мінаєва Поліна, АНФ-18 (керівник - Макаренко Н.М)                         

ІІІ місце - Яковлева Аліна, НАФ 18 (керівник - Даценко О.А.)

 

15505

    Наукове керіництво роботою студентів дає свої результати! Вітаємо учасників V Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів та студентів "Соціально-психологічні технології розвитку особистості"

 6  IMG 7e862dec1fe6c22a11674edf589b4523 V7

 Наукові керівники: к. психол. н., Макаренко Н.О.; к. психол. н. Пилипенко К.С.

12234

         Викладач кафедри загальної та вікової психології Макаренко Н.М. є визнаним лідером креативних інновацій і завжди підтримує молоде покоління у його тяжінні до наукових звершень.

        Цього року під її керівництвом одразу 12 студентів прийняли учатсь у V Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів "Соціально-писхологічні технології розвитку особистості", що відбулася у м. Херсон (магістри УМЛ: Гончаренко Катерина, Сергійчук Ганна, Стороженко Юлія, Ткачук Єлізавета, Нестор Ганна; студенти групи АНФ-18: Пестерева Ганна, Оксенюк Єлізавета, Орєхова Марія, Мінаєва Поліна, Пилипчук Аліна, Прокопович Марія, Томіліна Вероніка. 

            Титулка 2    Титулка 1     Титулка 3

 

           Так тримати! Наука має розвиватися! 

11889

     Студент 2 курсу психолого-педагогічного факультету Адаменко Герман, в рамках роботи наукового гуртка кафедри "Психологічні особливості трансформації особистості в освітньому просторі " (керівник - Гапочка Я.О.) взяв участь в X Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасний рух науки". 

     Студентка 2 курсу факультуту української філології Андрюхіна Олена, в рамках роботи наукового гуртка кафедри "Психічні процеси і стани особистості" (керівник - Прахова С.А.) взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Досвід роботи сучасного вчителя:практичні наробки та теоретичні надбання". 

     IMG 20200421 013122 061     Андрюхіна Олена

11417

Переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з психології стали:

Шевченко Ю. (ЗБ-17) – науковий керівник: доктор психологічних наук Токарева Н.М.

Троян Д. (УФР-16) – науковий керівник: кандидат психологічних наук Прахова С.А.

Хваліна Ю. (АНФ-17) – науковий керівник: кандидат психологічних наук  Макаренко Н.М.

Філатова О. (ПП-17) - науковий керівник: кандидат психологічних наук Ткаченко О.А.

9842
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30