Анонси і оголошення
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

den inf history 4

17 грудня 2019 року головний бібліограф Світлана Кочерга, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Дікунова, завідувач сектора інформації Олена Поліщук провели День інформації зі студентами спеціальності «Історія» (ІП-19, ІГ-19, ІМ-19).

den inf history 6

Присутні: 30 осіб (студенти, викладач – зав. кафедри історії України та правознавства, канд. іст. наук, доцент Наталя Анатоліївна Печеніна).

den inf history 2

Під час заходу здійснено:

– ознайомлення з веб-сторінкою бібліотеки на сайті університету: інформаційними ресурсами, послугами й сервісами бібліотеки, зокрема з віртуальною бібліографічною довідкою, віртуальними тематичними виставками та виставками нових надходжень; краєзнавчою виставкою нових надходжень; з електронними журналами, передплаченими в 2019 році.

den inf history 5

– консультування з методики пошуку літератури в електронному каталозі, репозитарії КДПУ та повнотекстового пошуку на сайті Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського; з методики оформлення бібліографічного списку літератури до наукових робіт.

den inf history 1

Презентовано бібліографічну продукцію:

бібліографічні покажчики;

– тематичні рекомендаційні списки літератури;

den inf history 7

– тематичні віртуальні виставки з анотованим оглядом літератури;

архів виконаних довідок

den inf history 3