Анонси і оголошення
Компанія Elsevier підготувала нову серію англомовних освітніх вебінарів. Під час
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

den inf history 4

17 грудня 2019 року головний бібліограф Світлана Кочерга, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Дікунова, завідувач сектора інформації Олена Поліщук провели День інформації зі студентами спеціальності «Історія» (ІП-19, ІГ-19, ІМ-19).

den inf history 6

Присутні: 30 осіб (студенти, викладач – зав. кафедри історії України та правознавства, канд. іст. наук, доцент Наталя Анатоліївна Печеніна).

den inf history 2

Під час заходу здійснено:

– ознайомлення з веб-сторінкою бібліотеки на сайті університету: інформаційними ресурсами, послугами й сервісами бібліотеки, зокрема з віртуальною бібліографічною довідкою, віртуальними тематичними виставками та виставками нових надходжень; краєзнавчою виставкою нових надходжень; з електронними журналами, передплаченими в 2019 році.

den inf history 5

– консультування з методики пошуку літератури в електронному каталозі, репозитарії КДПУ та повнотекстового пошуку на сайті Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського; з методики оформлення бібліографічного списку літератури до наукових робіт.

den inf history 1

Презентовано бібліографічну продукцію:

бібліографічні покажчики;

– тематичні рекомендаційні списки літератури;

den inf history 7

– тематичні віртуальні виставки з анотованим оглядом літератури;

архів виконаних довідок

den inf history 3