Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 ДИЗАЙН завантажити

5164

обложка

Вийшла друком антологія художньо-естетичної творчості дизайнерів (автор канд. пед. наук, доцент, зав. кафедри ДПМ та дизайну Томашевський В.В.) під назвою "Естетичний світ дизайнера: досвід, пошуки, перспективи", що містить в собі незначну частину найкращих зразків 20-річного практичного досвіду авторської діяльності в галузі дизайну, прикладів кваліфікаційних проектів та розробок дипломних робіт студентів, створених під керівництвом автора, робіт студентів-дизайнерів з навчальних дисциплін «Спеціалізація в творчих майстернях", «Основи формотворення», «Комплексне проектування», «Макетування та моделювання», «Основи зовнішньої реклами» за спеціальністю «Дизайн», а також робіт випускників, що нині працюють в різних напрямках дизайну.

В своїй роботі автор робить спробу наочно показати ті величезні можливості для студентів-дизайнерів, які містить в собі оволодіння ними естетичною культурою, культурою проектування та виготовлення різноманітних проектів, об'єктів та форм на основі актуалізації цих питань в навчальній, науковій, позааудиторній та творчій діяльності студентів та участі у практичній роботі щодо естетизації навколишнього середовища.

Ілюстрована збірка складається з близько 500 розробок та зображень різного ступеня складності, багато з яких знайшли своє реальне втілення в оточуючому середовищі нашого міста та за його межами. Може використовуватися студентами спеціальності 022 Дизайн галузі знань 02 Культура і мистецтво як наочно-методичний матеріал з означених вище навчальних дисциплін.

Більше фото на посиланні Детальніше

4373
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29