Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Методичні рекомендації  до написання, оформлення і захисту кваліфікаційної роботи здобувачів  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти cпеціальності  022 Дизайн 

Завантажити 

19234

ПРОГРАМИ ВИРОБНИЧИХ ПРАКТИК,  ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЄ КАФЕДРА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

Програма навчально-технологічної практики 

Програма виробничої (художньо-конструкторської) практики 

Програма виробничої практики (збір матеріалу до кваліфікаційного проєкту)

13870

Методичні рекомендації з виконання курсових робіт за спеціальністю 022 Дизайн для студентів першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти

13121

обложка

Вийшла друком антологія художньо-естетичної творчості дизайнерів (автор канд. пед. наук, доцент, зав. кафедри ДПМ та дизайну Томашевський В.В.) під назвою "Естетичний світ дизайнера: досвід, пошуки, перспективи", що містить в собі незначну частину найкращих зразків 20-річного практичного досвіду авторської діяльності в галузі дизайну, прикладів кваліфікаційних проектів та розробок дипломних робіт студентів, створених під керівництвом автора, робіт студентів-дизайнерів з навчальних дисциплін «Спеціалізація в творчих майстернях", «Основи формотворення», «Комплексне проектування», «Макетування та моделювання», «Основи зовнішньої реклами» за спеціальністю «Дизайн», а також робіт випускників, що нині працюють в різних напрямках дизайну.

В своїй роботі автор робить спробу наочно показати ті величезні можливості для студентів-дизайнерів, які містить в собі оволодіння ними естетичною культурою, культурою проектування та виготовлення різноманітних проектів, об'єктів та форм на основі актуалізації цих питань в навчальній, науковій, позааудиторній та творчій діяльності студентів та участі у практичній роботі щодо естетизації навколишнього середовища.

Ілюстрована збірка складається з близько 500 розробок та зображень різного ступеня складності, багато з яких знайшли своє реальне втілення в оточуючому середовищі нашого міста та за його межами. Може використовуватися студентами спеціальності 022 Дизайн галузі знань 02 Культура і мистецтво як наочно-методичний матеріал з означених вище навчальних дисциплін.

Більше фото на посиланні Детальніше

4373
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31