Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

 наших

заголовне фотоСП

12 лютого 2019 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв за підтримки ректорату Криворізького державного педагогічного університету,  профспілкової організації КДПУ та керівництва відділення відбулося відкриття «Студентського простору»  - території, де майбутні дизайнери та художники-педагоги матимуть можливість спілкуватися та обмінюватися думками і творчими ідеями за чашкою гарячої кави в теплій затишній атмосфері.

Це стало можливим, в тому числі, і завдяки зусиллям викладачів кафедри ДПМ та дизайну Пікущого О.І. (голови профбюро відділення) та Школяра А.В., за допомогою яких було спроектовано, облаштовано та оформлено це приміщення.

ЗНАЙ НАШИХ!

6873

 наших

заголовне фото

Спортивна команда факультету мистецтв і цього року підтвердила статус однієї з найкращих команд університету, виборовши в Універсіаді Криворізького державного педагогічного університету «БАДЬОРІСТЬ ТА ЗДОРОВ’Я» почесне ІІ місце і поступившись лише одним очком переможцям.

30 січня 2019 року відбулася урочиста церемонія нагородження грамотами та подарунковим сертифікатом на 2 500 грн.  Вітаємо всіх учасників в кожному виді змагань та висловлюємо щиру подяку організаторам цього заходу!

Так тримати!

6767

 наших

грамотаФролова min

За дорученням Міністерства освіти і науки України Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було оголошено про проведення у червні-грудні 2018 року на базі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) Х Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Україна квітуча 2018», що відбувався в рамках святкування 50-ї річниці створення цього закладу вищої освіти та 30-річчя утворення Спілки дизайнерів України» і мав на меті підготовку фахівців нової генерації європейського рівня, розширення міжнародних зв’язків, покращення стану оформлення навколишнього середовища, упорядкування реклами та систем візуальної комунікації.

За підсумками роботи конкурсної комісії Дипломом І ступеню нагороджено студентку IV курсу спеціальності «Дизайн» Фролову Ірину (керівник проекту – канд. пед. наук, доцент Томашевський В.В.).

6575

 наших

 Херсон min

Нещодавно стали відомі імена переможців V Всеукраїнського конкурсу екслібриса пам’яті Фелікса Кідера, що традиційно проводився у м. Херсон на  базі кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету.

6145

 наших

 ЋЋ

Чарівною виявилася подорож до Країни Чудес, яка розпочалася разом із розписом стіни теплорозподільного пункту по вул. Генерала Радієвського, що в Саксаганському районі. Ескізний проект до казки Льюїса Керолла «Аліса в Країні Чудес» зобразив та виконав в матеріалі цьогорічний випускник спеціальності «Дизайн» Антон Запорожець за підтримки Зеленого Центру Метінвест. Репортаж ТРК «Рудана» можна переглянути за посиланням:  https://rudana.com.ua/news/cheshyrskyy-kit-i-bilyy-krolyk-u-kryvomu-rozi-zyavyvsya-novyy-kazkovyy-mural#disqus_thread

ЗНАЙ НАШИХ!

5849

  наших

5

Протягом минулого навчального року  кафедра ДПМ та дизайну КДПУ разом із ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ» провела серед студентів спеціальності «Дизайн» конкурс кращих дизайн-проектів газорозподільчих пунктів компанії, розташованих на території нашого міста. В підсумку перемогу одержала студентка тоді ще ІІІ курсу Коваленкова Лада. І ось, її проект за задумом організаторів конкурсу отримав реальне втілення, прикрасивши таким чином, один із куточків нашого міста в районі КРЕСу.

ЗНАЙ НАШИХ!

Репортаж ТРК «Рудана» можна переглянути за посиланням: http://rudana.com.ua/misto/peremoga-v-konkursi-grafiti-ogoloshenomu-kryvorizhgazom, нагородження переможців конкурсу за посиланням: https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/4340-nahorodzhennya-peremozhtsiv.html

5678


ZNAYNASHIHnoviy 295x144

  грамота Сапрыкина

25 травня 2018 року на засіданні Металургійної районної у місті ради з нагоди Дня науки старшого викладача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к. пед. наук  Саприкіну Лілію Вікторівну було нагороджено грамотою виконкому Криворізької міської ради за багаторічну сумлінну працю, визначні успіхи в науковій та педагогічній  роботі, вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти та науки.

Колектив кафедри щиро вітає Лілію Вікторівну та бажає подальших творчих успіхів в професійній діяльності.

5060

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Кращі у вуличному танці 1
31 березня 2018 року у Києві у Центрі культури та мистецтва Київського національного авіаційного університету відбувся фестиваль сучасного вуличного танцю Dance Monsters. В складі танцювального колективу Top Streets Family перше місце у номінації Dance show, категорія beginners, вік adults, розділ по кількості учасників Crew (Dance show/crew/beginners/adults) з танцювальним номером під назвою "Who Run The World?" посіла студентка 4 курсу спеціальності "Дизайн" гр. Д-14 КРАВЧЕНКО Олександра.
Нагадаємо, що Кравченко Олександра не тільки відмінниця навчання, а й у недавньому минулому переможець ІV Всеукраїнського конкурсу екслібриса пам'яті Фелікса Кідера (ХНТУ, 2016 р.). Талановита особистість талановита у всьому!
ЗНАЙ НАШИХ!

4482

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

стувесна 1

Днями на головній сцені Криворізького Педагогічного виступом студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв розпочалася «Студентська весна – 2018». У злагодженому і яскравому виступі студенти спеціальності «Дизайн» показали себе з якнайкращого боку не тільки в професійному володінні ритмікою танців та музичній виконавській майстерності, але й безпосередньо в номерах, пов’язаних з їх фаховою дизайнерською підготовкою: бездоганна паперопластика та модельний street-арт викликали гучні аплодисменти та щирі позитивні емоції!

4297

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Спартакіада 2018

31 січня 2018 року закінчився традиційний десятиденний спортивний марафон Універсіади "Бадьорість та здоров'я" серед працівників Криворізького державного педагогічного університету. Цього року команда факультету мистецтв (капітан - завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Томашевський В. В.) заслужено виборола почесне ІІ місце, поступившись тільки фізико-математичному факультету.

УНIВЕРСIАДА2018

3889
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша