Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

 наших

 Херсон min

Нещодавно стали відомі імена переможців V Всеукраїнського конкурсу екслібриса пам’яті Фелікса Кідера, що традиційно проводився у м. Херсон на  базі кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету.

6145

 наших

 ЋЋ

Чарівною виявилася подорож до Країни Чудес, яка розпочалася разом із розписом стіни теплорозподільного пункту по вул. Генерала Радієвського, що в Саксаганському районі. Ескізний проект до казки Льюїса Керолла «Аліса в Країні Чудес» зобразив та виконав в матеріалі цьогорічний випускник спеціальності «Дизайн» Антон Запорожець за підтримки Зеленого Центру Метінвест. Репортаж ТРК «Рудана» можна переглянути за посиланням:  https://rudana.com.ua/news/cheshyrskyy-kit-i-bilyy-krolyk-u-kryvomu-rozi-zyavyvsya-novyy-kazkovyy-mural#disqus_thread

ЗНАЙ НАШИХ!

5849

  наших

5

Протягом минулого навчального року  кафедра ДПМ та дизайну КДПУ разом із ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ» провела серед студентів спеціальності «Дизайн» конкурс кращих дизайн-проектів газорозподільчих пунктів компанії, розташованих на території нашого міста. В підсумку перемогу одержала студентка тоді ще ІІІ курсу Коваленкова Лада. І ось, її проект за задумом організаторів конкурсу отримав реальне втілення, прикрасивши таким чином, один із куточків нашого міста в районі КРЕСу.

ЗНАЙ НАШИХ!

Репортаж ТРК «Рудана» можна переглянути за посиланням: http://rudana.com.ua/misto/peremoga-v-konkursi-grafiti-ogoloshenomu-kryvorizhgazom, нагородження переможців конкурсу за посиланням: https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/4340-nahorodzhennya-peremozhtsiv.html

5678


ZNAYNASHIHnoviy 295x144

  грамота Сапрыкина

25 травня 2018 року на засіданні Металургійної районної у місті ради з нагоди Дня науки старшого викладача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к. пед. наук  Саприкіну Лілію Вікторівну було нагороджено грамотою виконкому Криворізької міської ради за багаторічну сумлінну працю, визначні успіхи в науковій та педагогічній  роботі, вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти та науки.

Колектив кафедри щиро вітає Лілію Вікторівну та бажає подальших творчих успіхів в професійній діяльності.

5060

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Кращі у вуличному танці 1
31 березня 2018 року у Києві у Центрі культури та мистецтва Київського національного авіаційного університету відбувся фестиваль сучасного вуличного танцю Dance Monsters. В складі танцювального колективу Top Streets Family перше місце у номінації Dance show, категорія beginners, вік adults, розділ по кількості учасників Crew (Dance show/crew/beginners/adults) з танцювальним номером під назвою "Who Run The World?" посіла студентка 4 курсу спеціальності "Дизайн" гр. Д-14 КРАВЧЕНКО Олександра.
Нагадаємо, що Кравченко Олександра не тільки відмінниця навчання, а й у недавньому минулому переможець ІV Всеукраїнського конкурсу екслібриса пам'яті Фелікса Кідера (ХНТУ, 2016 р.). Талановита особистість талановита у всьому!
ЗНАЙ НАШИХ!

4482

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

стувесна 1

Днями на головній сцені Криворізького Педагогічного виступом студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв розпочалася «Студентська весна – 2018». У злагодженому і яскравому виступі студенти спеціальності «Дизайн» показали себе з якнайкращого боку не тільки в професійному володінні ритмікою танців та музичній виконавській майстерності, але й безпосередньо в номерах, пов’язаних з їх фаховою дизайнерською підготовкою: бездоганна паперопластика та модельний street-арт викликали гучні аплодисменти та щирі позитивні емоції!

4297

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Спартакіада 2018

31 січня 2018 року закінчився традиційний десятиденний спортивний марафон Універсіади "Бадьорість та здоров'я" серед працівників Криворізького державного педагогічного університету. Цього року команда факультету мистецтв (капітан - завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Томашевський В. В.) заслужено виборола почесне ІІ місце, поступившись тільки фізико-математичному факультету.

УНIВЕРСIАДА2018

3889

 ZNAYNASHIHnoviy 295x144

1 соц

19 січня 2018 року у міській Виставковій залі (вул. О.Поля, 2) о 15.00 відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу соціального плакату та інфографіки "Я МАЮ ПРАВО", що проводився з нагоди Всеукраїнського тижня права і міжнародного дня захисту прав людини комітетом у справах сім'ї і молоді виконкому Криворізької міської ради спільно з Першим криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги і мав на меті  підвищення зацікавленості молоді до своїх прав, привернення уваги суспільства до прав людини, популяризацію загальнолюдських цінностей, виховання активної життєвої позиції, високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення, а також розвиток творчого потенціалу, виявлення і підтримку талановитої молоді.

3765

 ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Вже більше року минуло відтоді, як розпочав свою роботу оновлений сайт Криворізького державного педагогічного університету, який на сьогодні з упевненістю можна назвати не тільки зручним засобом внутрішнього користування поміж працівників університету, але й потужним носієм інформації в освітньому інформаційному середовищі міста, регіону та країни. За підтримки ректорату КДПУ основну роботу з художнього оформлення сайту виконала ст. викладач кафедри ДПМ та дизайну Марченко А.А.

 ЗНАЙ НАШИХ!

 Переглянути файл

шапкикафДПМ

3754

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Подякою з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні від ректорату та профспілкової організації КДПУ нагороджено Томашевського В.В., завідувача кафедри ДПМ та дизайну за активну життєву позицію, участь в універсіаді «Бадьорість та здоров'я» серед викладачів факультетів та кафедр, високі показники в спортивно-масовій, фізкультурній та оздоровчій роботі.

Bezyimyannyiy 1 478x695

ЗНАЙ НАШИХ!

2346
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31