Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

стувесна 1

Днями на головній сцені Криворізького Педагогічного виступом студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв розпочалася «Студентська весна – 2018». У злагодженому і яскравому виступі студенти спеціальності «Дизайн» показали себе з якнайкращого боку не тільки в професійному володінні ритмікою танців та музичній виконавській майстерності, але й безпосередньо в номерах, пов’язаних з їх фаховою дизайнерською підготовкою: бездоганна паперопластика та модельний street-арт викликали гучні аплодисменти та щирі позитивні емоції!

4297

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Спартакіада 2018

31 січня 2018 року закінчився традиційний десятиденний спортивний марафон Універсіади "Бадьорість та здоров'я" серед працівників Криворізького державного педагогічного університету. Цього року команда факультету мистецтв (капітан - завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Томашевський В. В.) заслужено виборола почесне ІІ місце, поступившись тільки фізико-математичному факультету.

УНIВЕРСIАДА2018

3889

 ZNAYNASHIHnoviy 295x144

1 соц

19 січня 2017 року у міській Виставковій залі (вул. О.Поля, 2) о 15.00 відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу соціального плакату та інфографіки "Я МАЮ ПРАВО", що проводився з нагоди Всеукраїнського тижня права і міжнародного дня захисту прав людини комітетом у справах сім'ї і молоді виконкому Криворізької міської ради спільно з Першим криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги і мав на меті  підвищення зацікавленості молоді до своїх прав, привернення уваги суспільства до прав людини, популяризацію загальнолюдських цінностей, виховання активної життєвої позиції, високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення, а також розвиток творчого потенціалу, виявлення і підтримку талановитої молоді.

3765

 ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Вже більше року минуло відтоді, як розпочав свою роботу оновлений сайт Криворізького державного педагогічного університету, який на сьогодні з упевненістю можна назвати не тільки зручним засобом внутрішнього користування поміж працівників університету, але й потужним носієм інформації в освітньому інформаційному середовищі міста, регіону та країни. За підтримки ректорату КДПУ основну роботу з художнього оформлення сайту виконала ст. викладач кафедри ДПМ та дизайну Марченко А.А.

 ЗНАЙ НАШИХ!

 Переглянути файл

шапкикафДПМ

3754

ZNAYNASHIHnoviy 295x144

Подякою з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні від ректорату та профспілкової організації КДПУ нагороджено Томашевського В.В., завідувача кафедри ДПМ та дизайну за активну життєву позицію, участь в універсіаді «Бадьорість та здоров'я» серед викладачів факультетів та кафедр, високі показники в спортивно-масовій, фізкультурній та оздоровчій роботі.

Bezyimyannyiy 1 478x695

ЗНАЙ НАШИХ!

2346

23 червня 2017 РОКУ біля головного корпусу КРИВОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  з'явився новий арт-об'єкт до Дня молоді під назвою "Я люблю КДПУ". Автором проекту та виконавцем є ст.викладач кафедри ДПМ та дизайну університету, Голова Криворізького осередку Спілки дизайнерів України Андрій Школяр.

ЗАДУМАНО...

КДПУ СЕРДЦЕ minСТЕНДЫПЕРЕДССЕРДЦЕМ min

2147

Знай наших 1

25 червня, у парку ім. Б.Хмельницького відбувся концерт до дня молоді та Дня Конституції. На урочистому зібранні представників кращої молоді району нагороджували за досягнення у спортивній, творчій, науковій та професійній діяльності.

Приємно відзначити, що серед активної молодіжної громади Кривого Рогу є і представники нашого університету. Урочисті привітання та грамоту за ініціативність, громадську участь у житті району, особистий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди Дня молоді від імені голови Металургійної у місті ради отримала канд.пед.наук, викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Саприкіна Лілія Вікторівна.

Колектив кафедри долучається до привітань та бажає Лілії Вікторівні подальших творчих успіхів!

Сапрыкина награждение

 

2138

Знай наших 1

На звітній науковій конференції викладачів Криворізького державного педагогічного університету, яка відбулася 16 травня 2017 року, кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Ейвас Ларисі Феліксівні винесено подяку за плідну науково-дослідницьку діяльність за 2016 рік. 

фото подяка

2047

Знай наших 1

Нещодавно, до Дня відкритих дверей ректорат Криворізького державного педагогічного університету презентував рекламно-інформаційні матеріали під назвою "КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ - 2017", де зібрано найбільш оперативну інформацію про історію нашого університету, його студетське життя, факультети та спеціальності, які функціонують в університеті та переваги навчання в ньому!

буклет2 7

16 сторінок графічного дизайну майстерно оформлених матеріалів виконано ст. викладачем кафедри деклоративно-прикладного мистецтва та дизайну,канд. пед. наук Марченко Аліною Анатоліївною (за технічної допомоги викладача кафедри Пікущого Олексія Івановича). Поки інші тільки думають -ми вже працюємо на рівні! ЗНАЙ НАШИХ!

1999

Знай наших 1

Утретє на честь Дня матері та Міжнародного дня сім'ї профспілка організовує фотовиставку «Берегиня роду і народу». Цього року І місце посів Роман Неділько (Roman Nedilko), викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва і дизайну (художньо-графічне відділення факультету мистецтв) з фотографією «Хрещення немовляти. Створення нової християнської сім'ї».

фото конкурс Неділько

ЗНАЙ НАШИХ!

1998
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31