Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне фото 1

В цьому мали можливість переконатися діти різного віку разом з їх батьками, які відвідали 21 вересня 2019 року сімейний фестиваль професій міста «Krivbass City Skills», що відбувся у Парку Героїв поблизу міськвиконкому. На великій площі за квітковим годинником юні криворіжці мали змогу познайомитися з різними професіями, і зокрема, професією дизайнера середовища, дизайнера одягу та графічного дизайнера, які представляла кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ. За виконані завдання на кожній із запропонованих локацій учасники отримували спеціальні гроші-скіли, які могли обміняти в сувенірних крамницях та у фуд-зоні.

Під час заходу хлопчики та дівчатка знайомилися з професією графічного дизайнера, створюючи авторські емблеми класу, школи або власної спортивної секції; опановуючи професію дизайнера одягу діти підбирали для запропонованих моделей комплекти одягу, створюючи дивовижні яскраві образи; занурюючись у світ дизайну середовища майбутні професіонали застосовували всю свою уяву та фантазію, щоб оформити дизайн квартир та приміщень загального користування, створити креативні парки та сквери для міста майбутнього. Разом із батьками маленькі дослідники приймали участь у вікторині «Цікавинки зі світу ДИЗАЙНУ» та отримували у винагороду заохочувальні сувеніри та сертифікати від кафедри.

8678

 

 ДПМ та диз

01 грудня 2018 року в приміщенні головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбувся День відкритих дверей для наших майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Активну участь у цьому заході взяла кафедра ДПМ та дизайну (відп. за профорієнтаційну роботу ст. викладач Саприкіна Л.В.).

6345

 

 фото

Днями на художньо-графічне відділення факультету мистецтв завітали юні художники з Комунального позашкільного міського навчального закладу «Криворізька міська художня школа №3», які жваво цікавилися чим живе відділення та його здобутками на сьогоднішній день. Зокрема метою їх відвідин було якомога більше дізнатися про спеціальність «Дизайн», що функціонує на художньо-графічному більше десяти років та про переваги навчання за цією спеціальністю саме в рідному місті. Подорожуючи коридором та навчальними аудиторіями кафедри ДПМ та дизайну, учні по черзі приміряли на себе чи то професію графічного дизайнера, або дизайнера одягу, чи дизайнера інтер’єру, із задоволенням фотографуючись на тлі уподобаних ними дизайнерських проектів та ставлячи хвилюючі їх питання. Гідами цієї захоплюючої пригоди стали викладачі кафедри доц. Томашевський В.В. та ст. викл. Ємельова А.П., які розповіли про тонкощі такої цікавої та привабливої дизайнерської справи.

5235

заголовне фото мистецький маршрут

Цьогоріч у довгоочікуваний День майбутнього студента, що відбувся в стінах Криворізького Педагогічного 21 квітня 2018 року, Мистецький маршрут став одним із найдовших – цікаві зупинки біля МАЙСТЕРНІ ТВОРЧОСТІ, майстер-класів з ЖИВОПИСУ та ГРАФІКИ, ТВОРЧИХ ЗАЛІКІВ та ін.  Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну теж обладнала свої зупинки відповідно до своєї специфіки та змісту навчання: ТЕАТР МОДИ від студентів ІІІ курсу спеціальності "Дизайн" з паперопластики (відп. ст. викл. Кафедри Саприкіна Л.В.) та інфо-супровід та ВІДЕОЛЕКЦІЯ від викл. кафедри Пляко Д.А.  не залишили присутніх байдужими.

4713

ПРОГРАМА вступного випробування (творчого конкурсу) з малюнку, композиції для прийому на навчання за ступенем вищої освіти «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 022 Дизайн

ПРОГРАМА співбесіди для прийому на навчання за ступенем вищої освіти «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 022 Дизайн

ПРОГРАМА  фахового випробування для прийому на навчання за ступенем «бакалавр» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю 022 Дизайн

ПРОГРАМА  вступного випробування (співбесіди) з малюнку, композиції для прийому на навчання за ступенем вищої освіти «бакалавр» іноземців та осіб без громадянства

4706

Нова спеціальність

4534

end1 1

На замовлення ректорату КДПУ. Автор ескізу ст. викл. кафедри ДПМ та дизайну А.А. Марченко.
4311

Впродовж більш ніж трьох десятків років кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну (до 2007 року "кафедра графіки та декоративно-прикладного мистецтва") існує в складі художньо-графічного відділення (до 2005 року художньо-графічного факультету) Криворізького державного педагогічного університету. На вимоги часу підготовка студентів завжди здійснювалася відповідно до попиту суспільства та висококваліфікованих фахівців в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, які володіють улюбленим ремеслом, методикою роботи та вміють практично застосовувати свої знання.

На сьогодні, як ніколи раніше, сучасне соціокультурне та культуротворче середовище вимагає від майбутнього фахівця (дизайнера, педагога) знаходити, насамперед, практичне застосування своїм знанням та навичкам.

Курс кафедри ДПМ та дизайну спрямований на прикладний характер отриманих знань  - це якісно новий рівень професійної підготовки, який пропонується майбутнім студентам за спеціальностями "Дизайн" (спеціалізації: "дизайн графічний", "дизайн одягу", "дизайн середовища") та "Образотворче мистецтво" (спеціалізація: "декоративне мистецтво").

Шановний абітурієнте! Кафедра ДПМ та дизайну пропонує твоїй увазі відеосюжет про життя і діяльність кафедри, її досягнення і прагнення вдосконалюватися! Приходь і отримай те, про що ти мрієш! Будь в команді професіоналів!

 Відеосюжет https://drive.google.com/open?id=1aC7RHV6FjQzg4-SzcYW-WIDIT2MKLxVO

4247

профорієнтація школа 2 5

20 лютого 2018 року в межах декади сталого розвитку у Широківській СЗШ №2 під гаслом «Від хобі до професії» пройшла зустріч учнів 9-х класів з представниками різних творчих професій (візажист, майстер манікюру, дизайнер одягу, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва).

У тренінговому залі панувала дружня атмосфера. Також були представлені цікаві малюнки учнів виконані у різних техніках, ескізи моделей одягу, творчі роботи з дизайну аксесуарів.

Наш університет, кафедру декоративно-прикладного мистецтва та дизайну і, зокрема, спеціалізацію «Дизайн одягу та аксесуарів» презентували канд. пед. наук, старший викладач кафедри Ємельова А.П. та студентка І курсу спеціалізації «Дизайн графічний» Куделя Ірина.  

Присутні учні та педагогічний колектив мали змогу переглянули відео-ролик про кафедру ДПМ та дизайну, фото-презентацію навчально-творчої та виставкової діяльності студентів, авторські моделі одягу, виконані студентами під керівництвом викладачів кафедри.

На завершення всім присутнім учням побажали подальших успіхів у навчанні та порадили обирати майбутню професію за покликом душі, вміннями, здібностями та захопленнями, оскільки хобі можуть стати професією й  забезпечити стабільним фінансовим благополуччям.

4067

ТВОРЧИЙконкурсЗАЛИШАТЬСЯ

Шановні абітурієнти!

Відповідно до Правил прийому до  закладів вищої освіти МОН України  та ПРАВИЛ ПРИЙОМУ до Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет» у 2018 році кафедра ДПМ та дизайну нагадує, що ТВОРЧИЙ КОНКУРС НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ДИЗАЙН»  ЗАЛИШАЄТЬСЯ!

У 2018 році він буде здійснюватися за такими спеціалізаціями: «ДИЗАЙН ГРАФІЧНИЙ», «ДИЗАЙН ОДЯГУ» та новою спеціалізацією «ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА», навчання за якою, насамперед, містить в собі оволодіння знаннями та практичними навичками роботи з предметного дизайну, основ композиції в проектуванні внутрішнього (інтер'єру) та зовнішнього середовища, теорії та методики проектування предметного середовища та ін. Окрім цього, також необхідно буде подати до приймальної комісії тільки сертифікати ЗНО «Українська мова і література» (за 2016, 2017, 2018 роки) та «Історія України» (за 2016, 2017, 2018 роки).

Бажаємо успіхів та чекаємо на ВАС!

3675
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31