Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Шановні вступники, дорогі друзі! 

Інформуємо вас, що вступ на спеціальність 022 "Дизайн" (022.01 Графічний дизайн, 022.02 Дизайн одягу, 022.03 Дизайн середовища)  в 2024 році передбачає складання НМТ та творчого конкурсу з композиції та рисунка.

Творчий конкурс буде проведено в очній формі та дистанційній формі.

 Програма творчого конкурсу з рисунка та композиції за спеціальністю 022 Дизайн

Графік проведення творчих корнкурсів для вступників 2024 року на навчання для здобуття ступеня бакалавра на місця державного замовлення та за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Графік проведення творчих конкурсів для вступників 2024 року на навчання для здобуття ступеня бакалавра на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб 

   Освітньо-професійні програми:

ОПП Графічний дизайн, (вступ 2021, 2022, 2023)  

Графічний диайн

 

Завантажити

 ОПП Дизайн одягу, (вступ 2021, 2022, 2023)       

Дизайн одягу   

 

Завантажити

ОПП Дизайн середовища, (вступ 2021, 2022, 2023)

Дизайн средовища

Завантажити

За докладною інформацією можна звернутися до приймальної комісії.

Адреса приймальної комісії:
просп. Університетський, б. 54,
головний корпус, каб. № 118,
м. Кривий Ріг, 50086
тел.: +38 (056) 470-13-47
моб. тел.: +38 (068) 265-95-77
e-mail: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/kdpu.official

Telegram-канал: ВСТУП_КДПУ_2024 

Сторінка кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну в інстаграм  та фейсбук 

Телеграм-канал: Вступ Дизайн 2024

Художньо-графічне відділення чекає саме на Вас -  творчу, амбітну, цілеспрямовану молодь!

 

22790

Шановні всупники, шанувальники мистецтва та дизайну!

З радістю запрошуємо вас відвідати виставку студентських та кваліфікаційних робіт спеціальності 022 "Дизайн" (ОП "Графічний дизайн", "Дизайн одягу", "Дизайн середовища"). На виставці випускова кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну представила найкращі проєкти талановитих майбутніх дизайнерів.  Виставка експонуватиметься до 20 червня  2024 р. на 1 поверсі в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету.

Виставка робіт 2024 45

22615

Відео-ролик про спеціальність "Графічний дизайн"

зустріч4

Відео-ролик про спеціальність "Дизайн одягу"

зустріч20

 Відео-ролик про спеціальність "Дизайн середовища"

зустріч5

19920

Дизайн средовища

ОПП "Дизайн середовища" завантажити програму 

Спеціальність 022 Дизайн, спеціалізація 022.03 Дизайн середовища

Особливість освітньої програми "Дизайн середовища" полягає в її спрямуванні на підготовку висококваліфікованих, конкурентноспроможних на ринку праці фахівців у галузі дизайну і, зокрема дизайну середовища, які здатні на високому естетичному та професійному рівні виконувати складні проєктні, художньо-конструкторські, художньо-оформлювальні завдання, що призводять до практичного створення продуктів проєктно-художньої дизайнерської діяльності.

На сьогодні дизайнер середовища є фахівцем з комплексного проєктування, оформлення та художнього оздоблення оточуючих просторів та інтер'єрів, окремих предметів та комплексів об’єктів, які повсякчас існують навколо нас, якими ми користуємося у роботі, побуті, під час відпочинку, та якими ми захоплюємося, споглядаючи навколо себе. Він перетворює не тільки зовнішній вигляд навколишнього середовища і об'єктів, але й створює гармонію між їхньою внутрішньою суттю і функціональністю об’єктів.

9387

Дизайн одягу

ОПП "Дизайн одягу" завантажити програму 

Спеціальність 022 Дизайн, спеціалізація 022.02 Дизайн одягу

Особливість програми полягає у її орієнтації на існуючі потреби, прогнозування запитів ринку дизайн послуг з урахуванням регіонального контексту (підготовка фахівців для задоволення потреб міста та Придніпровського промислового регіону). Цілі освітньої програми  відображають основні тенденції розвитку спеціальності та ринку праці, які також полягають у конкурентному відборі найбільш обізнаних у галузі дизайну одягу здобувачів і отримання ними стабільної оплачуваної роботи в цій сфері.

Здобувачі, формуючи індивідуальну освітню траєкторію, мають можливість вільного вибору фахових дисциплін з дизайну одягу. Наявність всіх необхідних компонентів освітньої програми на сьогодні повністю задовольняє потреби регіону та ринку праці в руслі згаданих вище тенденцій розвитку спеціальності дизайн одягу. Так, наприклад, врахування розвитку ринку модного одягу у місті та регіоні, спонукало до введення таких дисципліни, як «Брендинг», «Фешн ілюстрація», «Прогнозування моди», а досягнення універсальності спеціальної компетентності здобувачів, узагальнення такомплексне вирішення ними окремих вузькопрофільних завдань із дисциплін в єдине ціле, забезпечує вивчення ними дисциплін «Комплексне проєктування в дизайні одягу». 

9157

Графічний диайн

ОПП "Графічний дизайн" завантажити програму 

Спеціальність 022 Дизайн, спеціалізація 022.01 Графічний дизайн 

 

Цілі освітньо-професіної програми  та програмні результати навчання відповідають тенденціям ринку праці, запитам роботодавців та базуються на аналізі тенденцій соціально-економічного розвитку країни. Наявність всіх необхідних компонентів освітньої програми на сьогодні повністю задовольняє потреби ринку праці в руслі тенденцій розвитку графічної дизайнерської спеціальності. ОП пропонує дисципліни, що забезпечують здатність аналізувати, узагальнювати, систематизувати інформацію, приймати комплексні професійні рішення, відповідно формують фахівця, який може працювати на всіх етапах створення дизайн-проєктів. Перелік дисциплін за вибором студента («WEB-технології», «Ілюстрація», «Брендинг», «Рекламна графіка», «Анімація», «Інноваційний дизайн») розширює межі і можливості професійної самореалізації випускників, що забезпечує широкий спектр працевлаштування випускників-дизайнерів.

9065

заголовне фото 1

В цьому мали можливість переконатися діти різного віку разом з їх батьками, які відвідали 21 вересня 2019 року сімейний фестиваль професій міста «Krivbass City Skills», що відбувся у Парку Героїв поблизу міськвиконкому. На великій площі за квітковим годинником юні криворіжці мали змогу познайомитися з різними професіями, і зокрема, професією дизайнера середовища, дизайнера одягу та графічного дизайнера, які представляла кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ. За виконані завдання на кожній із запропонованих локацій учасники отримували спеціальні гроші-скіли, які могли обміняти в сувенірних крамницях та у фуд-зоні.

Під час заходу хлопчики та дівчатка знайомилися з професією графічного дизайнера, створюючи авторські емблеми класу, школи або власної спортивної секції; опановуючи професію дизайнера одягу діти підбирали для запропонованих моделей комплекти одягу, створюючи дивовижні яскраві образи; занурюючись у світ дизайну середовища майбутні професіонали застосовували всю свою уяву та фантазію, щоб оформити дизайн квартир та приміщень загального користування, створити креативні парки та сквери для міста майбутнього. Разом із батьками маленькі дослідники приймали участь у вікторині «Цікавинки зі світу ДИЗАЙНУ» та отримували у винагороду заохочувальні сувеніри та сертифікати від кафедри.

8678

  ДПМ та диз

01 грудня 2018 року в приміщенні головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбувся День відкритих дверей для наших майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Активну участь у цьому заході взяла кафедра ДПМ та дизайну (відп. за профорієнтаційну роботу ст. викладач Саприкіна Л.В.).

6345

  фото

Днями на художньо-графічне відділення факультету мистецтв завітали юні художники з Комунального позашкільного міського навчального закладу «Криворізька міська художня школа №3», які жваво цікавилися чим живе відділення та його здобутками на сьогоднішній день. Зокрема метою їх відвідин було якомога більше дізнатися про спеціальність «Дизайн», що функціонує на художньо-графічному більше десяти років та про переваги навчання за цією спеціальністю саме в рідному місті. Подорожуючи коридором та навчальними аудиторіями кафедри ДПМ та дизайну, учні по черзі приміряли на себе чи то професію графічного дизайнера, або дизайнера одягу, чи дизайнера інтер’єру, із задоволенням фотографуючись на тлі уподобаних ними дизайнерських проектів та ставлячи хвилюючі їх питання. Гідами цієї захоплюючої пригоди стали викладачі кафедри доц. Томашевський В.В. та ст. викл. Ємельова А.П., які розповіли про тонкощі такої цікавої та привабливої дизайнерської справи.

5235

заголовне фото мистецький маршрут

Цьогоріч у довгоочікуваний День майбутнього студента, що відбувся в стінах Криворізького Педагогічного 21 квітня 2018 року, Мистецький маршрут став одним із найдовших – цікаві зупинки біля МАЙСТЕРНІ ТВОРЧОСТІ, майстер-класів з ЖИВОПИСУ та ГРАФІКИ, ТВОРЧИХ ЗАЛІКІВ та ін.  Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну теж обладнала свої зупинки відповідно до своєї специфіки та змісту навчання: ТЕАТР МОДИ від студентів ІІІ курсу спеціальності "Дизайн" з паперопластики (відп. ст. викл. Кафедри Саприкіна Л.В.) та інфо-супровід та ВІДЕОЛЕКЦІЯ від викл. кафедри Пляко Д.А.  не залишили присутніх байдужими.

4713
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31