Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі

ІІ Всеукраїнської науково-практичної  конференції

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЕСТЕТИЧНОЇ   КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ДИЗАЙНЕРІВ»

присвяченій 90-річчю заснування

 Криворізького державного педагогічного університету

Конференція відбудеться 23-24 квітня 2020 року

Завантажити інформаційний лист 

10045

ЗАГОЛОВНЕ 3 1

Із нагоди 90-річчя заснування Криворізького державного педагогічного університету і 40-річчя художньо-графічного відділення факультету мистецтв 14 листопада 2019 року у стінах Криворізького державного педагогічного університету було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Мистецька освіта: теорія, методологія, технології», в організації та проведенні якої взяли активну участь викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

На пленарному засіданні учасники конференції мали змогу ознайомитися із змістовними доповідями на актуальні теми, які сьогодні вирують у мистецькій освіті, і зокрема доповідями викладачів кафедри з проблем формування естетичної культури майбутніх дизайнерів у закладах вищої освіти (канд. пед. наук, доцент Томашевський В.В.), впровадження принципів академічної доброчесності в Криворізькому державному педагогічному університеті (канд. пед. наук, доцент Ейвас Л.Ф.), проблем вдосконалення змісту магістерського рівня художньо-педагогічної освіти (канд. мистецтвознавства, професор Удріс І.М.) тощо.

9208

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної  конференції

«МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ТЕХНОЛОГІЇ»

присвяченій 90-річчю заснування Криворізького державного педагогічного університету і 40-річчю художньо-графічного відділення факультету мистецтв, яка відбудеться 14 листопада 2019 року. 

Інфомаційний лист 

8935

 DSC 5855 min  DSC 5911 min

У період з 24 червня по 06 липня 2019 року доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к.п.н. Л.Ф. Ейвас взяла участь у  Науковому стажуванні для освітян «Академічна доброчесність» (Республіка Польща, Варшава),  організоване Вищим Семінаріумом Духовним у Варшаві UKSW спільно із Польсько-українською фундацією “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) та Фундацією АDD.

Метою   стажування є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

8501

 Прага 25

Нещодавно кандидати педагогічних наук, старші викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Саприкіна Л.В. та Ємельова А.П. (у складі делегації українських науковців) пройшли підвищення кваліфікації (стажування) на базі Асоціації «Євразійський Союз Академічної Мобільності і Міжнародного Співробітництва» у м. Прага, Чеська Республіка на тему: «Проблеми та перспективи сучасної європейської освіти: актуальний європейський досвід».

6061

 Польша

З 01.10. 18 р. по 13.10.2018 р. старший викладач кафедри ДПМ та дизайну, канд. пед. наук Марченко Аліна Анатоліївна проходила наукове стажування для освітян на тему “Академічна доброчесність” у Республіці Польща (м. Варшава), метою якого було ознайомлення із європейськими підходами щодо актуальних на сьогодні питань протидії науковому плагіату і популяризації академічної доброчесності, а також поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Польщею. Наукове стажування проходило на базі Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією АDD.

5871

Нещодавно викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну - ст. викл. Школяр А.В. та викл. Пляко Д.А. закінчили стажування у Херсонському державному університеті.

Стажування викладачі проходили з 01 лютого по 01 березня 2018 року на кафедрі образотворчого мистецтва та дизайну. За підсумками успішно виконаної навчальної програми отримали  сертифікат про підвищення кваліфікації.

Вдячні колегам Херсонського державного університету за надану можливість збагатити досвід професійної дільності з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва. 

стажування 1

стажування 2

4182

1 березня 2018 року у головному корпусі КДПУ відбулася традиційна щорічна звітна науково-практична конференція викладачів Криворізького державного педагогічного університету. За підсумками 2017 року грамотами за вагомі результати в науково-дослідницькій діяльності нагороджено зав. кафедри ДПМ та дизайну, к.пед.наук доцента Томашевського В.В. та ст. викладача кафедри, к.пед.наук Саприкіну Л.В., подякою за плідну науково-дослідницьку діяльность у 2017 році нагороджено ст. викладача кафедри, к.пед.наук Ейвас Л.Ф. Так тримати!

грпмота

 

подяка 2

подяка

4180

бойчука

24 листопада, наприкінці 2017 року у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ХУДОЖНІ ПРАКТИКИ ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ: НОВАЦІЇ. ТЕНДЕНЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ», в якій взяли участь викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну факультету мистецтв КДПУ, доц. Томашевський В.В. («МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ЕСТЕТИЧНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ДИЗАЙНЕРІВ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ»), доц.  Щербина В.Г. («КОЛІР ЯК ЗАСІБ ВИРАЗНОСТІ В КОМПОЗИЦІЇ»), ст. викл. Саприкіна Л.В. («ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ У ПРОЦЕСІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ»).

бойчука

3210

16 листопада 2017 року у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція факультету мистецтв "Мистецька освіта: теорія, методологія, технології", в роботі якої прийняли активну участь майже всі викладачі кафедри ДПМ та дизайну, а саме: доцент Томашевський В.В. "Формування естетичної культури майбутніх дизайнерів в Україні: проблеми і перспективи", доцент Удріс І.М. "Українське мистецтвознавство кінця ХІХ -початку ХХ століть у контексті тогочасної європейської науки та мистецтва: ідеї, теорії, методи", доцент Щербина В.Г. "Орнаментальна композиція в декоративно-прикладному мистецтві", ст. викладач Ейвас Л.Ф. "Традиції народного прикладного мистецтва в навчальному процесі вищих педагогічних закладів України", ст. викладач Ємельова А.П. "Сучасні вимоги до професійної підготовки дизайнерів", ст. викладач Марченко А.А. "Сучасні тенденції мистецької освіти України", викладач Саприкіна Л.В. "Формування професійної компетентності майбутніх художників з використанням іноваційних технологій", ст. викладач Школяр А.В. "Методичні засади проектно-дизайнерської діяльності", викладач Пляко Д.А. "Естетичні тенденції сучасних шрифтових  композицій в роботі графічного дизайнера".

konf16111 2 500x707

3112
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29