Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

конф

26-27 листопада 2020 р. кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну проведено онлайн у форматі zoom конференції ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми формування естетичної культури майбутніх дизайнерів», присвячену 90-річчю заснування Криворізького державного педагогічного університету.

На відкритті конференції від ректорату Криворізького державного педагогічного університету з вітальним словом та побажанням плідної роботи виступила проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Гаманюк Віта Анатоліївна.

Розпочав пленарне засідання д.п.н, доцент, завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Томашевський В.В. з доповіддю на тему «Вплив естетичної культури на особливості фахової підготовки майбутніх дизайнерів на прикладі Криворізького державного педагогічного університету».

13424

3 1

Нещодавно було отримано відповідні сертифікаційні документи, що підтверджують проходження доцентом кафедри ДПМ та дизайну Томашевським В.В. з 02.07. 2020р. по 02.10.2020р. міжнародного науково-педагогічного стажування для викладачів українських ЗВО, яке вперше проходило он-лайн на базі Вищої Школи Лінгвістичної у  м. Ченстохові (Республіка Польща) під назвою «Інноваційні методи та технології навчання: найновіше в Європейській освітній практиці (Педагогіка).  

Програмою стажування також передбачалася участь у IX Міжнародній науковій конференції «Ефективне управління проектами Еразмус+: Обмін передовими практиками» організованої Інститутом досліджень та інновацій в освіті (30.09.2020 р.).та ХІ Міжнародній науковій конференції «Дилеми сучасної освіти», організованої Вищою Школою Лінгвістичною.

13048

Доброго дня, шановні учасники

ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЕСТЕТИЧНОЇ   КУЛЬТУРИ

МАЙБУТНІХ ДИЗАЙНЕРІВ»

Організатори конференції повідомляють Вам, що строки проведення конференції у зв'язку із подовженням карантину та невизначеністю подальшої ситуації, що із ним пов’язана, перенесено з 23-24 квітня 2020 року

на 26-27 листопада 2020 року.

Ми до останнього сподівалися, що карантин, оголошений в Україні, буде короткочасним і конференція відбудеться у зазначений раніше термін. Але з огляду на епідеміологічну ситуацію, що склалася, та продовження строку карантину (що унеможливлює вчасну підготовку), піклуючись про ваше здоров’я, ми приймаємо рішення про перенесення термінів конференції, що в свою чергу надасть можливість здійснити всі підготовчі дії організаційного характеру якісно та провести конференцію на високому рівні.

Змінився також і термін прийняття друкованих матеріалів, які тепер необхідно надати до 1 листопада  2020 року (див. інформаційний лист зі змінами). Просимо також звернути увагу на своєчасне подання друкованих матеріалів задля проходження процедурних моментів (затвердження збірки тез науково-методичною та вченою радою КДПУ, перевірку на плагіат, безпосередньо друк та інші організаційні заходи) із тим, щоб на момент проведення конференції така збірка була видана.

11288

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі

ІІ Всеукраїнської науково-практичної  конференції

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЕСТЕТИЧНОЇ   КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ДИЗАЙНЕРІВ»

присвяченій 90-річчю заснування

 Криворізького державного педагогічного університету

Конференція відбудеться 26-27 листопада  2020 року

Завантажити інформаційний лист 

10045

ЗАГОЛОВНЕ 3 1

Із нагоди 90-річчя заснування Криворізького державного педагогічного університету і 40-річчя художньо-графічного відділення факультету мистецтв 14 листопада 2019 року у стінах Криворізького державного педагогічного університету було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Мистецька освіта: теорія, методологія, технології», в організації та проведенні якої взяли активну участь викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

На пленарному засіданні учасники конференції мали змогу ознайомитися із змістовними доповідями на актуальні теми, які сьогодні вирують у мистецькій освіті, і зокрема доповідями викладачів кафедри з проблем формування естетичної культури майбутніх дизайнерів у закладах вищої освіти (канд. пед. наук, доцент Томашевський В.В.), впровадження принципів академічної доброчесності в Криворізькому державному педагогічному університеті (канд. пед. наук, доцент Ейвас Л.Ф.), проблем вдосконалення змісту магістерського рівня художньо-педагогічної освіти (канд. мистецтвознавства, професор Удріс І.М.) тощо.

9208

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної  конференції

«МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ТЕХНОЛОГІЇ»

присвяченій 90-річчю заснування Криворізького державного педагогічного університету і 40-річчю художньо-графічного відділення факультету мистецтв, яка відбудеться 14 листопада 2019 року. 

Інфомаційний лист 

8935

 DSC 5855 min  DSC 5911 min

У період з 24 червня по 06 липня 2019 року доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к.п.н. Л.Ф. Ейвас взяла участь у  Науковому стажуванні для освітян «Академічна доброчесність» (Республіка Польща, Варшава),  організоване Вищим Семінаріумом Духовним у Варшаві UKSW спільно із Польсько-українською фундацією “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) та Фундацією АDD.

Метою   стажування є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

8501

 Прага 25

Нещодавно кандидати педагогічних наук, старші викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Саприкіна Л.В. та Ємельова А.П. (у складі делегації українських науковців) пройшли підвищення кваліфікації (стажування) на базі Асоціації «Євразійський Союз Академічної Мобільності і Міжнародного Співробітництва» у м. Прага, Чеська Республіка на тему: «Проблеми та перспективи сучасної європейської освіти: актуальний європейський досвід».

6061

 Польша

З 01.10. 18 р. по 13.10.2018 р. старший викладач кафедри ДПМ та дизайну, канд. пед. наук Марченко Аліна Анатоліївна проходила наукове стажування для освітян на тему “Академічна доброчесність” у Республіці Польща (м. Варшава), метою якого було ознайомлення із європейськими підходами щодо актуальних на сьогодні питань протидії науковому плагіату і популяризації академічної доброчесності, а також поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Польщею. Наукове стажування проходило на базі Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією АDD.

5871

Нещодавно викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну - ст. викл. Школяр А.В. та викл. Пляко Д.А. закінчили стажування у Херсонському державному університеті.

Стажування викладачі проходили з 01 лютого по 01 березня 2018 року на кафедрі образотворчого мистецтва та дизайну. За підсумками успішно виконаної навчальної програми отримали  сертифікат про підвищення кваліфікації.

Вдячні колегам Херсонського державного університету за надану можливість збагатити досвід професійної дільності з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва. 

стажування 1

стажування 2

4182
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31