Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Положення про творчу лабораторію-майстерню факультету мистецтв

14295

заголовне оформлення бібліотеки

Днями дістало свого логічного завершення розробка та виконання дизайнерських проєктів оформлення читальної зали бібліотеки головного корпусу КДПУ минулорічних випускників кафедри ДПМ та дизайну Шевчук Яни та Мошкової Ганни (кер. кваліфікаційних проєктів доц. Томашевський В.В.), які виготовили в матеріалі декоративний фриз (довжиною 36 м.п.) та об’ємно-просторову композицію на центральній стіні зали. Через карантинні обмеження у 2020 році та щільний графік роботи приймальної комісії університету у літній період було вирішено перенести встановлення виготовлених планшетів на поточний 2020-2021 н.р.

13942

Днями затверджено новий План координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проєктних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2020 – 2021 н. р. Традиційно до переліку майбутніх виконуваних робіт увійшли пункти з естетичного оформлення приміщень університету силами студентів-дизайнерів факультету мистецтв, оновлення та оформлення приміщень кафедри ДПМ та дизайну, інші види робіт. Завантажити план Художньої ради.

13049


Відучора затверджено новий План координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2019 -2020 н. р. Традиційно виконання цього плану покладено на викладачів кафедри ДПМ та дизайну, керівників кваліфікаційних проектів та студентів спеціальності «Дизайн», які мають прекрасну можливість долучатися до естетизації предметно-просторового середовища КДПУ через практичне вирішення поставлених завдань в своїй навчальній, науковій, позааудиторній та творчій діяльності.

 

8821

заголовне фото

За підтримки ректорату КДПУ та відповідно до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету у 2018 – 2019 навчальному році було здійснено наступні види робіт за участі викладачів кафедри ДПМ та дизайну та студентів спеціальності"Дизайн".

8454

замість заголовного 1 min

Заключним акордом оформлювального сезону 2018-2019 н.р. в плані роботи Художньої ради КДПУ стало встановлення вказівника та іміджевого знаку Криворізького державного педагогічного університету на прилеглій території університету в продовження минулорічної тематики проектування засобів інформаційної навігації закладу вищої освіти, які було розміщено в інтер’єрах головного корпусу (кваліфікаційний проект Кравченко Олександри).

За підтримки ректорату Криворізького державного педагогічного університету цього року своє бачення на рівні кваліфікаційного проекту представила Шапошнікова Валерія (кер. ст. викл. Школяр А.В.), робота якої, маючи спільні стильові риси з минулорічним проектом, вийшла за межі адміністративної будівлі КДПУ.

Висловлюємо щиру подяку за практичну допомогу в реалізації задуму начальнику експлуатаційно-технічного відділу Лозовій В.І. та садівнику В.В. Хозяінову.

Разом зробимо університет найкращим!

8311

ЗАГОЛОВНЕ min

Нещодавно відповідне дизайнерське оформлення отримав один із комп’ютерних класів кафедри інформатики та прикладної математики № 205. Високоякісно вмебльована та обладнана за останнім словом техніки навчальна аудиторія гостинно відчинить свої двері перед студентами фізико-математичного факультету з 1 вересня 2019 року.

Нагадаємо, що проектування та оформлення комп’ютерного класу № 205  було внесено до Плану координаційної роботи художньої ради КДПУ за п.8 і було здійснено ст. 4 курсу спеціальності «Дизайн» Ольгою Демченко в межах виконання кваліфікаційного проекту «Дизайн-проект оформлення компютерного класу № 205 кафедри інформатики та прикладної математики (кер. доц. Томашевський В.В.). Дизайн-проект меблів та їх інтер’єрного розташування здійснено викладачем кафедри ДПМ та дизайну Пікущим О.І.

8255

загол.фото min

Нещодавно Прес-центр Криворізького державного педагогічного університету отримав нові можливості для плідної роботи в щойно відремонтованому приміщенні на першому поверсі головного корпусу КДПУ перед входом до Наукової бібліотеки університету.

За сприяння ректорату КДПУ практичне втілення дизайну внутрішнього оформлення приміщення № 130 здійснила ст. IV курсу спеціальності «Дизайн» Біцюк Анастасія (консультант роботи ст. викладач кафедри ДПМ та дизайну Школяр А.В.) в межах виконання кваліфікаційного проекту на тему «Проект оформлення медійної кімнати КДПУ» та студентів ІІІ курсу спеціалізації «Дизайн інтер’єру».

8182

заголовне фото min

Оформлення вестибюлю першого поверху гуманітарного корпусу КДПУ відбувалося відповідно до п. 6 Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт із зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2018–2019 н. р., підписаного ректором університету, і передбачало візуальне оновлення та модернізацію місця загального користування одного з корпусів університету – гуманітарного. Автором та виконавцем кваліфікаційного проекту на тему «Комплексний дизайн-проект  оформлення вестибюлю першого поверху гуманітарного корпусу КДПУ» стала ст. IV курсу спеціальності «Дизайн» Фролова Ірина (кер. канд. пед. наук, доцент Томашевський В.В.).

Нагадаємо, що гуманітарний корпус Криворізького державного педагогічного університету (на той час «інституту») було прийнято в експлуатацію як навчальний корпус у далекому 1985 році, а внутрішнє його оздоблення залишалося незмінним протягом тридцяти чотирьох років.

Разом зробимо наш університет найкращим!

8181

заголовнеФОТО min

Встановленням інформаційних стенів для тренінгової аудиторії № 311 кафедри практичної психології відкрито новий сезон реалізації творчих ідей студентів-дизайнерів відповідно до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2018 – 2019 н. р.

Цього року, ще задовго до початку захистів кваліфікаційних проектів практичну роботу в матеріалі успішно завершила Дзюба Катерина (кер. ст. викл. кафедри Л.В. Саприкіна, консультант доцент В.В. Томашевський).

1 min

7289
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31