Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

доценко 1

Відповідно до Плану роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2017 – 2018 н. р. першим з кваліфікаційних проектів, виконаних в матеріалі став проект часткового оформлення IV поверху гуманітарного корпусу (кафедра початкової освіти) ст. 4 курсу спеціальності «Дизайн» (спеціалізація «Дизайн інтер’єру») Даценко Вероніки.

Отже, перший пішов!

5143
томашевский фурман

Днями, під час святкування Дня соборності України в головному корпусі КДПУ було презентовано ПРОЕКТ КОНЦЕПЦІЇ СКУЛЬПТУРНО-ХУДОЖНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ КДПУ (автор ст. викл. кафедри ДПМ та дизайну А.В.Школяр), який передбачає поєднання в єдине ціле вже існуючої скульптурної композиції «Вчителька моя» та майбутніх малих архітектурних форм (скульптурних композицій) з подальшим благоустроєм прилеглих до них територій. Виконання цього проекту планується в тісній співпраці з відомим криворізьким скульптором, ст. викладачем кафедри образотворчого мистецтва О.І.Фурманом.

3843

Протягом другої половини 2016 та 2017 року за підтримки ректорату КДПУ здійснювалися роботи з проектування та виготовлення масштабного наочного інформаційного проекту "Визначні дати становлення університету", що відображують ключові події в історії розвитку Криворізького Педагогічного. Автором ескізів до всіх визначних дат та виконавцем тематичних стендів "1930 рік" є студентка-випускниця спеціальності "Дизайн" Сергієнко Анастасія, проект якої було обрано з поміж двох представлених варіантів на затвердження ректорату. У практичній роботі по виготовленню проекту в матеріалі також взяли участь студентка 5 курсу спеціальності "Дизайн" Шило Вікторія ("Рік 2016") та викладачі кафедри ДПМ та дизайну В.В. Томашевський, А.В. Школяр, О.І.Пікущий.

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЗРОБИМО НАШ УНІВЕРСИТЕТ НАЙКРАЩИМ!

худ 2

 

3635

Ще напередодні створення Художньої ради КДПУ протягом 2015 та 2016 років силами випускників кафедри ДПМ та дизайну (Соломко І., Славінської Ю., Зими А., Сироти Ю.), керівників їх кваліфікаційних робіт, інших студентів спеціальності "Дизайн" та за ініціативи і сприяння зав. кафедри педагогіки доктора пед. наук, професора Дороніної Т.О., викладачів кафедри було проведено системну роботу по оновленню та вдосконаленню наочності кабінетів кафедри педагогіки, а саме кабінету козацької педагогіки, гендерної освіти, загальної педагогіки та історії педагогіки, які на сьогодні є одними з кращих зразків сучасної візуальної наочної продукції навчальних кабінетів нашого університету.

Саме прагнення Тетяни Олексіївни та колективу кафедри зробити оточуюче середовище для своїх колег і студентів сучасним та естетичним і визначило вдалий кінцевий результат цього спільного проекту.

рed01 1

Давайте разом зробимо наш університет найкращим!

3029

З початком нового навчального року продовжується робота Художньої ради КДПУ з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету.

План роботи художньої ради на 2017-2018 рр. Завантажити

2438

За підтримки ректорату КДПУ та відповідно до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету у 2016 – 2017 навчальному році було здійснено наступні види робіт за участі викладачів кафедри ДПМ та дизайну та студентів спеціальності"Дизайн".

худ 1худ 2

 

2244

План координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету 

Завантажити 

2096
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша