Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовнеФОТО min

Встановленням інформаційних стенів для тренінгової аудиторії № 311 кафедри практичної психології відкрито новий сезон реалізації творчих ідей студентів-дизайнерів відповідно до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2018 – 2019 н. р.

Цього року, ще задовго до початку захистів кваліфікаційних проектів практичну роботу в матеріалі успішно завершила Дзюба Катерина (кер. ст. викл. кафедри Л.В. Саприкіна, консультант доцент В.В. Томашевський).

1 min

7289

Художня рада Криворізького державного педагогічного університету інформує про затвердження Плану координаційної роботи з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2018 – 2019 н. р. Завантажити.

5792

1ЗАГОЛОВНЕ

За підтримки ректорату КДПУ та відповідно до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету у 2017 – 2018 навчальному році було здійснено близько 25 найменувань робіт за участі викладачів кафедри ДПМ та дизайну та студентів спеціальності "Дизайн".

5396

 ви

Нещодавно в середині літа на замовлення наших колег з музично-хореографічного відділення та відповідно до Плану роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2017 – 2018 н. р. було змонтовано виготовлену раніше, в межах роботи над випускним кваліфікаційним проектом, вивіску та рекламну композицію на фасаді відділення (кваліфікаційний проект ст. 4 курсу спеціальності «Дизайн» Трач Владислави, керівник канд. пед. наук, доц. Томашевський В.В.).

Виконання проекту стало можливим за підтримки ректорату університету та керівництва факультету мистецтв і колег відділення. Давайте разом зробимо наш університет найкращим!

5381

 фото

5320

a11

За підтримки ректорату розпочато втілення масштабного проекту інформаційної навігації закладу вищої освіти – Криворізького Педагогічного, який на початковому етапі має на меті задля зручності орієнтації гостей нашого університету ознайомити з його матеріальною базою: генеральним планом розташуванням корпусів, гуртожитків та споруд, схемами поверхів головного корпусу та переліком кабінетів і структурних підрозділів, розташованих на них.

Окрім цього, проектом передбачено розробку системи піктографічних символів основних опорних елементів інфраструктури університету, а саме: приміщення приймальної ректора, бібліотеки, їдальні, медпункту, приймальної комісії, актової зали, комп’ютерних класів та ін.

Високоякісне технічне виконання та сучасний технологічний дизайн карти-схеми КДПУ, планів поверхів головного корпусу, вказівників для кожного поверху, піктограм та рекламно-інформаційного супроводу став можливий завдяки виконанню кваліфікаційного проекту ст. 4 курсу спеціальності «Дизайн» Кравченко Олександри та його керівника ст. викладача кафедри ДПМ та дизайну Школяра А.В.

5262

доценко 1

Відповідно до Плану роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2017 – 2018 н. р. першим з кваліфікаційних проектів, виконаних в матеріалі став проект часткового оформлення IV поверху гуманітарного корпусу (кафедра початкової освіти) ст. 4 курсу спеціальності «Дизайн» (спеціалізація «Дизайн інтер’єру») Даценко Вероніки.

Отже, перший пішов!

5143
томашевский фурман

Днями, під час святкування Дня соборності України в головному корпусі КДПУ було презентовано ПРОЕКТ КОНЦЕПЦІЇ СКУЛЬПТУРНО-ХУДОЖНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ КДПУ (автор ст. викл. кафедри ДПМ та дизайну А.В.Школяр), який передбачає поєднання в єдине ціле вже існуючої скульптурної композиції «Вчителька моя» та майбутніх малих архітектурних форм (скульптурних композицій) з подальшим благоустроєм прилеглих до них територій. Виконання цього проекту планується в тісній співпраці з відомим криворізьким скульптором, ст. викладачем кафедри образотворчого мистецтва О.І.Фурманом.

3843

Протягом другої половини 2016 та 2017 року за підтримки ректорату КДПУ здійснювалися роботи з проектування та виготовлення масштабного наочного інформаційного проекту "Визначні дати становлення університету", що відображують ключові події в історії розвитку Криворізького Педагогічного. Автором ескізів до всіх визначних дат та виконавцем тематичних стендів "1930 рік" є студентка-випускниця спеціальності "Дизайн" Сергієнко Анастасія, проект якої було обрано з поміж двох представлених варіантів на затвердження ректорату. У практичній роботі по виготовленню проекту в матеріалі також взяли участь студентка 5 курсу спеціальності "Дизайн" Шило Вікторія ("Рік 2016") та викладачі кафедри ДПМ та дизайну В.В. Томашевський, А.В. Школяр, О.І.Пікущий.

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЗРОБИМО НАШ УНІВЕРСИТЕТ НАЙКРАЩИМ!

худ 2

 

3635

Ще напередодні створення Художньої ради КДПУ протягом 2015 та 2016 років силами випускників кафедри ДПМ та дизайну (Соломко І., Славінської Ю., Зими А., Сироти Ю.), керівників їх кваліфікаційних робіт, інших студентів спеціальності "Дизайн" та за ініціативи і сприяння зав. кафедри педагогіки доктора пед. наук, професора Дороніної Т.О., викладачів кафедри було проведено системну роботу по оновленню та вдосконаленню наочності кабінетів кафедри педагогіки, а саме кабінету козацької педагогіки, гендерної освіти, загальної педагогіки та історії педагогіки, які на сьогодні є одними з кращих зразків сучасної візуальної наочної продукції навчальних кабінетів нашого університету.

Саме прагнення Тетяни Олексіївни та колективу кафедри зробити оточуюче середовище для своїх колег і студентів сучасним та естетичним і визначило вдалий кінцевий результат цього спільного проекту.

рed01 1

Давайте разом зробимо наш університет найкращим!

3029
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша