Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

1фото

20 березня 2018 року у Виставковій залі факультету мистецтв відбулося довгоочікуване нагородження переможців спільного проекту кафедри ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету та компанії ПАТ "Криворіжгаз" – конкурсу на кращий дизайн-проект оформлення газорозподільних пунктів, розташованих на території нашого міста.

4340

 

ОЛІМПІАДА 1

Відповідно до Розпорядження №7 науково-навчального сектору навчально-методичного відділу КДПУ від 19 жовтня 2017 року та наказу МОН України від 10 жовтня 2017 року № 3264 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і Спеціальностей у 2017-2018 н.р.", минулого місяця кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на базі КДПУ – КОНКУРС з ДИЗАЙНУ та ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА.

Змагання здійснювалося серед студентів спеціальності «Дизайн» І-ІV курсів за такими напрямами:

п/п

Назва напряму, діяльності

Дата проведення

Відповідальний викладач

1.

Художньо-прикладна графіка

28-29.11.2017

Школяр А.В.

2.

Формотворення

01.12.2017

Томашевський В.В

3.

Дизайн одягу та аксесуарів

08.12.2017

Ємельова А.П.

 та серед студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» ІV курсу

п/п

Назва напряму, діяльності

Дата проведення

Відповідальний викладач

1.

Декоративно-прикладне мистецтво

08.12.2017

МарченкоА.А.

Кожному із заявлених кафедрою напрямів відповідало окремо поставлене завдання, яке студенти отримували безпосередньо перед початком роботи. Час, відведений на виконання кожного із завдань за різними напрямами, було встановлено на рівні 4 академічних годин.

3732

IMG 68

Відповідно до Розпорядження №7 науково-навчального сектору навчально-методичного відділу КДПУ від 19 жовтня 2017 року та наказу МОН України від 10 жовтня 2017 року № 3264 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і Спеціальностей у 2017-2018 н.р.", кафедрою ДПМ та дизайну в період з 27 листопада по 12 грудня 2017 року в межах І туру Всеукраїнської студентської олімпіади  в КДПУ було проведено конкурс з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва, що охоплював такі напрямки роботи: "Художньо-прикладна графіка", "Формотворення", "Дизайн одягу" та "Декоративно-прикладне мистецтво", в якому взяли участь 23 студенти I, II, III та IV курсів спеціальності "Дизайн" та 6 студентів IV курсу спеціальності "Образотворче мистецтво". Оголошення результатів конкурсу (в тому числі і повний звіт про його проведення) та нагородження переможців відбудеться після новорічних свят!

3530

 

1 граф

16 грудня 2017 року на базі КПМНЗ "Криворізька міська музична школа №4" Криворізької міської ради відбувся ІV Регіональний конкурс "Графічні метаморфози", що об'єднав учасників з багатьох куточків нашого регіону. Конкурсні завдання для різних вікових груп мали на меті розкриття слово-образу, певного стану живих істот та змісту віршованих текстів і приказок засобами графіки.

Очолював жюрі ІV Регіонального конкурсу відомий фахівець в галузі дитячої дизайн-освіти, Заслужений діяч мистецтв України, член Спілки дизайнерів України, директор Дизайн-ліцею Херсонської міської ради Павло Сліпіч, а його членами стали викладачі кафедри ДПМ та дизайну КДПУ Андрій Школяр, Голова Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та Пляко Дмитро, член Національної спілки художників України, що вдвічі приємніше і почесно.

3479

1аб

З нагоди Всеукраїнського тижня права і міжнародного дня захисту прав людини, комітетом у справах сім'ї і молоді виконкому Криворізької міської ради спільно з Першим криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, оголошено конкурс соціального плакату та інфографіки "Я МАЮ ПРАВО", який направлений на підвищення зацікавленості молоді до своїх прав, привернення уваги суспільства до прав людини, популяризацію загальнолюдських цінностей, виховання активної життєвої позиції, високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення, а також розвиток творчого потенціалу, виявлення і підтримку талановитої молоді. Проголосувати за роботи наших студентів можна  за посиланням https://www.facebook.com/pershuy.centr.bpvd/posts/1971307326476739.

3447

Бієнале

Напередодні вихідних, 8 грудня 2017 року о 15.00 в Міській Виставковій залі, що по вул. Олександра Поля, 2 відбулося відкриття виставки навчально-творчих та кваліфікаційних робіт студентів та викладачів художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ "Бієнале – 2017", що традиційно проходить кожні два роки і є своєрідним творчим звітом кафедр образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

Цього разу кафедра ДПМ та дизайну окрім творчих робіт викладачів – членів Національної спілки художників України Томашевського В.В., Щербини В.Г., Пляко Д.А., традиційних робіт з декоративно-прикладного мистецтва в техніках декоративного живопису, петриківського розпису, розпису по тканині, деревині та вишивки, чи не вперше в значній кількості представила кваліфікаційні дизайн-проекти бакалаврів та спеціалістів спеціальності "Дизайн" в напрямах з графічного дизайну та дизайну одягу. Це і розробки персонажів до комп'ютерних ігор, рекламної, поліграфічної та упаковочної продукції, представлення можливостей використання графічних редакторів у графічному дизайні, дизайн-проекти оформлення приміщень кафедри та університету та навчальні роботи студентів з дисципліни "Основи формотворення" та "Художнє конструювання". В експозицію всієї виставки органічно вписалися дизайн-проекти з конструювання та моделювання одягу та аксесуарів, оригінальні вироби з тканини в матеріалі, оздоблені елементами вишивки як в національному стилі, так і в сучасній трактовці моделей та елементів одягу.

3381

KRIVOROJGAZ1 500x310

Як і анонсувалося раніше, 24 жовтня 2017 року в приміщенні художньо-графічного відділення факультету мистецтв представниками ПАТ «Криворіжгаз» та кафедри ДПМ та дизайну КДПУ було дано старт спільному проекту – конкурсу на кращий дизайн-проект оформлення газорозподільних пунктів, розташованих на території нашого міста.

УМОВИ КОНКУРСУ:

  1. До 20 грудня 2017 року необхідно подати на кафедру ДПМ та дизайну 2 аркуші формату А3, на першому з яких буде зображено оформлену розгортку всіх чотирьох стін газорозподільного пункту (ГРП), на другому – у збільшеному вигляді окремо всі чотири стіни. Обов’язковим є напис на двох стінах: ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО – ГАЗ, що повинен бути виконаним червоною фарбою брусковим шрифтом, на тлі, що дозволяє чітко прочитати напис.
  2. Зображення дизайн-проекту має містити в собі будь-який сюжет, що має коректний, художній та естетичний вигляд і не суперечить Закону про рекламу і чинному законодавству України.
  3. Учасник конкурсу при поданні дизайн-проекту на конкурсне оцінювання має заповнити анкету, в якій зокрема зазначається про його згоду на передачу авторського права представникам газової компанії «Криворіжгаз» на розповсюдження та тиражування його виробу у подальшому.
  4. Типові розміри для виконання дизайн-проекту:

RAZMERYI 500x204

KRIVOROJGAZ2 500x281

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

2849

Эмблема АРТ ПОГЛЯД1000 min

 

Подовжено терміни прийому конкурсних робіт на РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС ДИТЯЧИХ ПРОЕКТІВ «АРТ-ПОГЛЯД", що проводиться кафедрою ДПМ та дизайну і Криворізьким осередком Спілки дизайнерів України за сприяння Управління культури виконкому Криворізької міської ради. Відтепер роботи приймаються до 1 березня 2018 року. Нагадаємо, що конкурс проводиться для дитячих творчих колективів, учнів загальноосвітніх, шкіл мистецтв, художніх шкіл та училищ, студій та ліцеїв Дніпропетровської області, і має на меті:

- популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;

- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;

- демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;

- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;

- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а так само фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;

- створення нових форм регіонального співробітництва.

Роботи переможців конкурсу стануть основою для акції DESIGN FOR YOU в межах фестивалю КУРСОР –2018 «Форма, образ – Погляд в майбутнє» експозиція якої планується в 2018 році на виставкових майданчиках Криворізької міської художньої школи №1 та Виставкової зали факультету мистецтв КДПУ. 

Логотип конкурсу розроблено студенткою 4 курсу спеціальності "Дизайн" Трач Владиславою. 

Завантажити

2767

YAKIMTI

З початком нового навчального року кафедра ДПМ та дизайну знову оголошує конкурс серед студентів художньо-графічного відділення спеціальностей “Дизайн” та “Образотворче мистецтво” на кращий проект оформлення інтер’єрів та екстр’єрів КДПУ.

УМОВИ КОНКУРСУ НЕЗМІННІ: обери куточок університету, який на твій погляд потребує належного оформлення, зроби проект та надай свої ідеї на кафедру ДПМ та дизайну до  01 червня 2018 року.

ПЕРЕМОЖЦІ (I,II ТА III МІСЦЯ) ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ ТА ЗАСЛУЖЕНУ ПОВАГУ. ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЗРОБИМО НАШ УНІВЕРСИТЕТ НАЙКРАЩИМ!

За детальною інформацією звертатися на кафедру ДПМ та дизайну каб. №315.

2549

яким ти бачиш КДПУ 8 min

Кафедра ДПМ та дизайну підвела підсумки конкурсу серед студентів художньо-графічного відділення спеціальностей “Дизайн” та “Образотворче мистецтво” на кращий проект оформлення інтер’єрів та екстр’єрів КДПУ. На конкурс до 01 червня 2017 року будо подано близько 15 робіт, які відповідали вимогам. Найактивнішу участь у конкурсі взяли студенти  4 курсу спеціалізації "Графічний дизайн", які у підсумку і стали переможцями: два ІІ місця було присуджено Жук Дар'ї та Кіяшко Єлизаветі. Вони і отримали з фонду кафедри невелику, але почесну грошову винагороду (І та ІІІ місця не присуджено нікому).

Оголошення переможців конкурсу відбулося після захисту ними каліфікаційних проектів 20 червня 2017 року, тому кафедра ДПМ та дизайну вітає їх з цим подвійним святом і бажає подальших творчих успіхів!

2128
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31