Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

 

виставка навч 4 

Непересічною подією стало відкриття виставки навчально-творчих робіт із декоративно-прикладного мистецтва та дизайну у Виставковій залі факультету мистецтв КДПУ 12 квітня 2019 року, організованої викладачами кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. На виставці вперше в такому обсязі та якості представлено різноманітні завдання та вправи із дисциплін спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн», які студенти відпрацьовують під час аудиторних годин в межах виконання навчальних програм.

Виставка носить навчально-методичний характер та має на меті продемонструвати студентам, що навчаються, величезні можливості звичайних програмних навчально-творчих завдань, крізь призму яких із часом переломлюється  шліфування тих навичок та вмінь, з якими майбутні «прикладники» та дизайнери підходять до втілення всіх своїх практичних напрацювань – захисту кваліфікаційної роботи.

Виставка відкрита впродовж місяця за адресою: вул. Мистецька, 9, тож ласкаво запрошуємо всіх зацікавлених цією тематикою відвідати нашу Виставкову залу!

7510

 ЗАГОЛОВНЕФОТО min

                                                        після заголовного min

Сьогодні, 12 квітня 2019 року перед початком відкриття виставки навчально-творчих робіт студентів з декоративно-прикладного мистецтва та дизайну у Виставковій залі факультету мистецтв, що на Мистецькій, 9, відбулося нагородження переможців ІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів, що мали змогу впродовж шести місяців надати на розгляд журі свої творчі дизайн-проекти в різних вікових категоріях та номінаціях (дізнатися про умови конкурсу - https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/5510-art-pohlyad-2019-internet-konkurs-dytyachykh-dyzayn-proektiv.html, підведення підсумків конкурсу https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/7373-art-pohlyad-rozshyryuye-horyzonty.html).

Символічно, що такого роду захід пройшов напередодні Дня майбутнього студента, під час якого Криворізький Педагогічний щорічно завжди гостинно відкриває свої двері перед учнями загальноосвітніх шкіл міста та регіону.

Приємно, що на нагородження завітали не тільки безпосередньо переможці (Медведєва Ірина, Коваленко Дар’я, Піддубна Діана), їх батьки та викладачі (Бондаренко В.В., Поросолова Т.В., Голуб П.І.) з міста Кривий Ріг, але й представники викладацького складу КПСМНЗ «Дитяча художня школа ім. І.Г. Першудчева» Кам’янської міської ради (Абрамов С.П., Харитонов І.О.), а також переможець (Аксьонкін Микола) та його куратор (Кравчук Т.С.) із Зеленоярської загальноосвітньої школи П‘ятихатського району.

7508

ART 219 min

Завершено перегляд та оцінювання робіт, які були надіслані учасниками ІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів в період з 01 жовтня 2018 року по 01 березня 2019 року.

Темою цьогорічного інтернет-конкурсу стало «Рідне місто – місто майбутнього», яку учасники намагалися реалізувати в традиційних номінаціях: «Арт-Графіка», «Арт-Дім», «Арт-Колаж» та «Арт-Інженерія» в різних вікових категоріях, а саме: 7-9 років, 10-14 років та 15-18 років.

Цьогоріч конкурс зібрав близько 70 учасників з різних куточків нашої області. Разом із регіональним представництвом учнів міст Кривого Рогу, Кам’янського, Покрова, Марганця та Пятихатського району до учасників долучилися і юні дизайнери з Києва та Бердянська.

Нагадаємо, що конкурс проводився вже вдруге кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету і мав на меті популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій; пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну; демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної культури молодого покоління; привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища; формування спільноти обдарованих дітей та фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками; створення нових форм регіонального співробітництва.

З приємністю сповіщаємо, що нагородження переможців пам’ятними дипломами та сувенірами відбудеться 12 квітня 2019 року о 12.00 на відкритті виставки навчально-творчих робіт студентів з декоративно-прикладного мистецтва та дизайну в приміщенні Виставкової зали факультету мистецтв за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Мистецька, 9. Сертифікати учасників та кураторів конкурсу будуть надіслані в електронному вигляді на електронні адреси, подані в заявках.

7373

 min

Кафедра ДПМ та дизайну оголошує про наступний конкурс ідей з оформлення приміщень та корпусів університету для студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв у 2018-2019 навчальному році.

УМОВИ ПРОСТІ ТА НЕЗМІННІ! Необхідно самостійно обрати будь-який  куточок нашого університету, зробити свій проект його естетичного оформлення та надати на кафедру ДПМ та дизайну до 01 червня 2019 року.

6270

ART 219 min

Шановні колеги! Кафедра ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету запрошує Вас та Ваших вихованців прийняти участь у ІІ Регіональному інтернет-конкурсі дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд»-2019 для дитячих творчих груп, учнів загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв.

Конкурс має на меті:

  • популяризацію ідей дизайн-освіти середучнівської молоді та дітей різних вікових категорій;
  • пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;
  • демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;
  • привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;
  • формування мережевої спільноти обдарованих дітей та фахівців пороботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;
  • створення нових форм регіонального співробітництва.

Всі переможці Конкурсу (в кожній номінації, в кожній віковій категорії) будуть нагороджені Дипломами переможців. Решта учасників Конкурсу отримають Сертифікат учасника. Всі викладачі, які виступили керівниками учнів або творчих груп, отримають Сертифікат куратора.

Положення про конкурс та умови завантажити файл


ДЯКУЄМО ЗА СПІВРОБІТНИЦТВО! УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ!

5510

 заголовнефото Арселор

 Напередодні 18 червня 2018 року у студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн» відбулося подвійне свято. Після успішного захисту кваліфікаційних проектів компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» урочисто оголосила переможців конкурсу розробки дизайну внутрішніх інтер’єрів  Університету АрселорМіттал і вручила студентам пам’ятні подарунки та призи.

Пам’ятними подарунками нагороджено Маслову Олену, Берліна Олександра, Буртову Дар’ю, Синькевич Вікторію, Дуднік Анастасію та Запорожця Антона.

Окрім цього, найкращі проекти студентів Моцієнко Ксенії, Кравченко Олександри та Іванової Анастасії  було відзначено призами, а їх ідеї візьмуть за основу для втілення в реальному оформленні інтер’єрів Університету.

5201

заголовне фото АРТ1

20 квітня 2018 року у приміщенні Виставкової зали Криворізької дитячої художньої школи №1 імені О. Васякіна Криворізької міської ради відбулося подвійне свято дитячої дизайнерської творчості – так кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ спільно зі Спілкою дизайнерів України та міським методичним кабінетом ПСМНЗ (шкіл естетичного виховання) підвела підсумки І Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд» та конкурсу дизайнерської майстерності «Форма. Образ – 2018».

Презентація (Автор: ст. гр. Д-15 Демченко О.).

 

4690

заголовне фото 1Арс

16 квітня 2018 року за підтримки ректорату КДПУ стартував наступний спільний проект кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету та цього разу ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Метою конкурсу, в якому будуть задіяні студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв, є розробка та виконання дизайну внутрішніх інтер’єрів  Університету АрселорМіттал задля створення творчої атмосфери та формування комфортного середовища для навчання та розвитку співробітників ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Нагадаємо, що це вже не перший спільний проект, організований кафедрою, в ході якого студенти спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво» зможуть не тільки в повній мірі спробувати свої власні сили в підвищенні своєї професійної майстерності, розвинути практичні навички роботи з замовниками відповідно до запропонованих ними вимог, отримати за кращі проекти заслужену винагороду, але й зробити оточуюче середовище для працівників підприємства більш привабливим для навчання та самовдосконалення.

4605

 

заголовне фото

Завершено підведення підсумків оцінювання дитячих дизайн-проектів, що були надіслані з різних куточків нашої області в межах І Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів "АРТ-ПОГЛЯД", організованого минулоріч кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету.

Близько 70 учасників з Кривого Рогу, Кам'янського, Покрови та ін. змагалися у номінаціях "АРТ-Плакат", "АРТ-Графіка", "АРТ-Дім", "АРТ-Колаж" та "АРТ-Інженерія" у вікових категоріях 6-9, 10-14 та 15-18 років, а загальною темою конкурсу стало гасло: "Рідне місто очима юного дизайнера", що об'єднало в собі яскраві, різноманітні та цікаві дитячі ідеї.

Нагадаємо, що метою і завданнями конкурсу є:

- популяризація ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;

- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;

- демонстрація можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;

- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;

- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а також  фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;

- створення нових форм регіонального співробітництва.

З приємністю інформуємо, що нагородження переможців відбудеться 20 квітня 2018 року в приміщенні Виставкової зали Дитячої художньої школи №1 імені Олександра Васякіна Криворізької міської ради по вул. Героїв АТО, 11 о 16.30.

Ласкаво запрошуємо учасників, їх батьків, викладачів та всіх зацікавлених відвідати цей захід!

Роботи переможців конкурсу у 2018 році можна переглянути тут. 

4567

 

 

ЗАГОЛОВНЕ ФОТО 1

02 квітня 2018 року у приміщенні Виставкової зали Криворізької дитячої художньої школи №1 Криворізької міської ради відбулося відкриття виставки-конкурсу дизайнерських дитячих робіт "Курсор - 2018", що проводиться щорічно в межах спільного проекту відділу культури міськвиконкому Криворізької міської ради, Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету DESIGN FOR YOU (Дизайн для тебе), і має на меті популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій, пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну.

Традиційно в межах конкурсу кафедра ДПМ та дизайну представила кращі кваліфікаційні проекти минулого року з графічного дизайну, дизайну одягу та інтер'єру. За підсумками конкурсу жюрі обере найкращі роботи, а переможців буде оголошено 20 квітня 2018 року там же за адресою вул. Героїв АТО, 11.

Слідкуймо за оголошеннями і запрошуємо не церемонію нагородження!!! Разом підтримаємо талановиту молодь!

4483
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30