Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне 90

Відбулося засідання конкурсної комісії дизайнерського конкурсу на кращий логотип «КДПУ – 90» Криворізького державного педагогічного університету на чолі з ректором університету Шрамком Я.В., доктором філософських наук, професором та заступником голови конкурсу – головою первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Л.В. Конкурс, який був організований ректоратом університету спільно з первинною профспілковою організацією КДПУ, проводився у період з 14 листопада 2019 року по 10 січня 2020 року з нагоди 90-ї річниці заснування Криворізького державного педагогічного університету і мав на меті розробку логотипу «КДПУ – 90» для подальшого використання його в якості логотипу у період підготовки та проведення урочистостей, пов’язаних із 90-річчям заснування університету.

9872

Відповідно до реалізації програми заходів з нагоди святкування 90-ї річниці з дня заснування Криворізького державного педагогічного університету ректорат університету та профспілковий комітет КДПУ затвердили положення та оголосили конкурс на створення кращого логотипу «КДПУ – 90», до участі в якому запрошуються здобувачі вищої освіти та працівники університету. Метою конкурсу є розробка логотипу для подальшого використання його в цій якості у період підготовки та проведення урочистостей, пов’язаних із 90‑річчям заснування Криворізького педагогічного.

Проекти логотипів приймаються до 15.00 години 31 грудня 2019 року керівником студентського клубу Баруліною Юлією Олександрівною (кабінет студентського клубу, 3-й поверх навчального корпусу № 1). Загальний призовий фонд складає 1500 грн.

Кафедра ДПМ та дизайну запрошує всіх до участі у конкурсі та бажає заслуженої перемоги!

Детальніше з умовами та Положенням конкурсу можна ознайомитися тут

https://kdpu.edu.ua/press-centre/novyny/hromadske-zhyttia/9317-onovlene-bachennya-universytetskoyi-estetyky-oholosheno-konkurs-na-krashchyy-lohotyp-kryvorizkoho-pedahohichnoho.html

 

9207

19 20 1 2

Вчетверте поспіль кафедра ДПМ та дизайну оголошує конкурс ідей з оформлення приміщень та корпусів університету для студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв у 2019-2020 навчальному році «ЯКИМ ТИ БАЧИШ СВІЙ КДПУ?», що присвячується знаменній даті: 90-річчю з дня заснування Криворізького державного педагогічного університету.

За умовами конкурсу необхідно самостійно обрати будь-який  куточок нашого університету, зробити свій проект його естетичного оформлення та надати на кафедру ДПМ та дизайну до 01 червня 2020 року.

Переможці гарантовано отримають грошові премії і подарунки від кафедри та заслужену повагу всього колективу університету. Нагородження відбудеться у жовтні 2020 року під час Посвяти у дизайнери студентів-першокурсників.

8677

ІІІРЕГІОНАЛЬНИЙ 1

 

Шановні колеги! Кафедра ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету запрошує Вас та Ваших вихованців прийняти участь у ІІІ Регіональному інтернет-конкурсі дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд-2020» для дитячих творчих груп, учнів загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв, темою якого стане слоган: «КРАСА ЗА МОЇМ ВІКНОМ».

8565

фото. воно ж ізаголовне min

Оголошено довгоочікувані імена переможців міського конкурсу соціальної реклами «Я маю право», який проводився з 8 січня по 15 лютого 2019 року другий рік поспіль департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради. Конкурс мав на меті привернення уваги суспільства до прав людини, поширення інформації про права людини, популяризацію загальнолюдських цінностей, виховання активної життєвої позиції, високих моральних якостей, розвиток творчого потенціалу, виявлення та підтримка талановитої молоді.

За повідомленням засобів масової інформації (https://rudana.com.ua/news/ya-mayu-pravo-staly-vidomi-imena-studentiv-peremozhciv-kryvorizkogo-konkursu-socialnoyi-reklamy) два других місця в номінації «Соціальний плакат» серед 85 учасників посіли студентки І курсу Максименко Ольга та ІІІ курсу Байдужня Валентина спеціальності «Дизайн», а в номінації соціального ролику ІІІ місце посіла студентка ІІ курсу спеціальності «Дизайн» Градова Анна.

Так тримати!!!

Переглянути ролик

8267

 Колекція 2 min

27 травня 2019 року у Київському національному університеті технологій та дизайну розпочався ХІХ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани», в якому прийняли участь і студенти спеціальності Дизайн спеціалізації «Дизайн одягу та аксесуарів», з колекцією з семи авторських моделей одягу представлених в стилі FOLK. Автори та виконавці колекції: Соловйова Т., Зимня Н., Сергієнко В., Педь Н., Косяк А., Смотрикова М.

Попередньо ескізи та  фото колекції наших юних модельєрів було відібрано вибагливим журі, що надало їм можливість ввійти до півфіналу одного з найпрестижніших конкурсів року. А вже 29 травня на подіумі КНУТД, з-поміж близько двадцяти  авторських колекцій в номінації FOLK,  майбутні криворізькі дизайнери гідно представили колекцію стилізованого українського жіночого одягу, виконану традиційно в червоних та білих кольорах. Лише декілька балів не вистачило нашим студентам, для того щоб вийти до фіналу, який і визначить остаточний склад переможців.

Щиро вітаємо наших талановитих  студентів та їх керівників (ст. викладачів кафедри Ємельову А.П. та  Саприкіну Л.В.) і маємо сподівання що в недалекому майбутньому «Печерські каштани» зацвітуть і для нас!!!

7981

ЗАГОЛОВНЕ конкурс

Нещодавно первинна профспілкова організація КДПУ в межах заходів, присвячених тижню охорони праці оголосила та підвела підсумки конкурсу плакату під назвою: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Активну участь у цьому конкурсі традиційно взяли студенти спеціальності «Дизайн», а саме наші першокурсники Максименко Ольга, В’юн Любомир та Сусол Анна. Виконаний в доступній, оригінальній та виразній формі, перемогу отримав плакат Сусол Анни. 

А вже 19 травня 2019 року Голова первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Л.В. завітала на художньо-графічне відділення факультету мистецтв, де і провела церемонію нагородження переможців конкурсу.

1 1 min нагородження

 

Кафедра ДПМ та дизайну вітає переможця та учасників і бажає їм нових яскравих перемог!

7777

 

виставка навч 4 

Непересічною подією стало відкриття виставки навчально-творчих робіт із декоративно-прикладного мистецтва та дизайну у Виставковій залі факультету мистецтв КДПУ 12 квітня 2019 року, організованої викладачами кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. На виставці вперше в такому обсязі та якості представлено різноманітні завдання та вправи із дисциплін спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн», які студенти відпрацьовують під час аудиторних годин в межах виконання навчальних програм.

Виставка носить навчально-методичний характер та має на меті продемонструвати студентам, що навчаються, величезні можливості звичайних програмних навчально-творчих завдань, крізь призму яких із часом переломлюється  шліфування тих навичок та вмінь, з якими майбутні «прикладники» та дизайнери підходять до втілення всіх своїх практичних напрацювань – захисту кваліфікаційної роботи.

Виставка відкрита впродовж місяця за адресою: вул. Мистецька, 9, тож ласкаво запрошуємо всіх зацікавлених цією тематикою відвідати нашу Виставкову залу!

7510

 ЗАГОЛОВНЕФОТО min

                                                        після заголовного min

Сьогодні, 12 квітня 2019 року перед початком відкриття виставки навчально-творчих робіт студентів з декоративно-прикладного мистецтва та дизайну у Виставковій залі факультету мистецтв, що на Мистецькій, 9, відбулося нагородження переможців ІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів, що мали змогу впродовж шести місяців надати на розгляд журі свої творчі дизайн-проекти в різних вікових категоріях та номінаціях (дізнатися про умови конкурсу - https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/5510-art-pohlyad-2019-internet-konkurs-dytyachykh-dyzayn-proektiv.html, підведення підсумків конкурсу https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/7373-art-pohlyad-rozshyryuye-horyzonty.html).

Символічно, що такого роду захід пройшов напередодні Дня майбутнього студента, під час якого Криворізький Педагогічний щорічно завжди гостинно відкриває свої двері перед учнями загальноосвітніх шкіл міста та регіону.

Приємно, що на нагородження завітали не тільки безпосередньо переможці (Медведєва Ірина, Коваленко Дар’я, Піддубна Діана), їх батьки та викладачі (Бондаренко В.В., Поросолова Т.В., Голуб П.І.) з міста Кривий Ріг, але й представники викладацького складу КПСМНЗ «Дитяча художня школа ім. І.Г. Першудчева» Кам’янської міської ради (Абрамов С.П., Харитонов І.О.), а також переможець (Аксьонкін Микола) та його куратор (Кравчук Т.С.) із Зеленоярської загальноосвітньої школи П‘ятихатського району.

7508

ART 219 min

 

Завершено перегляд та оцінювання робіт, які були надіслані учасниками ІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів в період з 01 жовтня 2018 року по 01 березня 2019 року.

Темою цьогорічного інтернет-конкурсу стало «Рідне місто – місто майбутнього», яку учасники намагалися реалізувати в традиційних номінаціях: «Арт-Графіка», «Арт-Дім», «Арт-Колаж» та «Арт-Інженерія» в різних вікових категоріях, а саме: 7-9 років, 10-14 років та 15-18 років.

Цьогоріч конкурс зібрав близько 70 учасників з різних куточків нашої області. Разом із регіональним представництвом учнів міст Кривого Рогу, Кам’янського, Покрова, Марганця та Пятихатського району до учасників долучилися і юні дизайнери з Києва та Бердянська.

7373
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29