Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Афіша бієналє  Бієналє 2021 2

07 грудня 2021 р. у Криворізькому міському виставковому залі відбулося відкриття «БІЄНАЛЄ-2021». Виставку мистецьких творів було організовано викладачами та студентами художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. 

17772

ВИСТАВКА 5 виставка11.11.21

11 листопада 2021 р. у виставковій залі художньо-графічнього відділення факультету мистецтв відбулося відкриття виставки кваліфікаційних проєктів студентів спеціальності 022 Дизайн. Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну щорічно проводить звітну виставку, з метою ознайомлення студентів та усіх бажаючих  з практичною частиною кваліфікаційних робіт студентів. На виставці представлені демонстраційні проєкти студентів освітніх програм "Графічний дизайн", "Дизайн одягу", "Дизайн середовища". Виставка працюватеме протягом місяця, запрошуємо усіх бажаючих.

17540

грамота Арт Погляд

Кафедра ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету вітає переможців та учасників ІV Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проєктів «АРТ-Погляд – 2021»!

На цьогорічний конкурс, темою якого був вислів: «СВІТ, ЯКИЙ СТВОРЮЄ ДИЗАЙНЕР», було надіслано 69 конкурсних робіт юних дизайнерів  регіону (м. Кривий Ріг, м. Кам’янське, м. Покров), м. Бердянська (Запорізька обл.) та м. Зіньків (Полтавська обл.).

Конкурсна тема  розкривалася у чотирьох  номінаціях:  "Арт-графіка", "Арт-дім", "Арт-колаж", "Арт-інженерія" за різними віковими категоріями: молодша група - 7-9 років; середня група - 10-14 років; старша група - 15-18 років.

15849

ЗАГОЛОВНЕВР

У перший день весни, 1 березня 2021 року,  в закладах культури та освіти міста Кривий Ріг розпочато I тур щорічного XIX міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани».

Головною метою довгоочікуваного заходу є підтримка кращих дитячих і молодіжних художніх колективів, популяризація нематеріальної культурної спадщини, формування у підростаючого покоління національної свідомості.

14668

Рисунок1

Шановні колеги! Кафедра ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету запускає новий сезон проведення щорічного і вже ІV Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проєктів «АРТ-Погляд – 2021» та запрошує до участі дитячі творчі групи, учнів загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв. Темою цьогорічного конкурсу стане цікавий та популярний, на нашу думку, серед учнівської молоді слоган: «СВІТ, ЯКИЙ СТВОРЮЄ ДИЗАЙНЕР».  

За конкурсними номінаціями Ваші вихованці матимуть можливість створити власний автопортрет дизайнера, відтворити фантазійне помешкання в якому живе справжній дизайнер, його будинок та спроєктувати як дизайнер уявний дитячий майданчик. Бажаємо Вам та Вашим вихованцям успіхів та нагадуємо, що до попередніх трьох конкурсів було залучено близько 300 учасників з різних куточків нашої області (Кривого Рогу, Кам’янського, Покрова, Марганця та Пятихатського району) а також Києва, Бердянська та м. Зіньків (Полтавська обл.).

Дякуємо нашим постійним учасникам та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Положення про конкурс

13099

Рисунок1

Підведено підсумки проведення кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету ІІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд-2020», тематикою якого цього року стало гасло «КРАСА ЗА МОЇМ ВІКНОМ». Характерною особливістю цього конкурсу, за одностайним визначенням журі, стало значне підвищення якості робіт та їх відповідності заявленим організаторами номінаціям. Окрім цього традиційно конкурс вийшов далеко за межі регіонального, прийнявши до розгляду роботи не тільки юних дизайнерів регіону (м. Кривий Ріг, м. Кам’янське, м. Покров), але й роботи юних вихованців м. Бердянська (Запорізька обл.) та м. Зіньків (Полтавська обл.)

11210

заголовне 90

Відбулося засідання конкурсної комісії дизайнерського конкурсу на кращий логотип «КДПУ – 90» Криворізького державного педагогічного університету на чолі з ректором університету Шрамком Я.В., доктором філософських наук, професором та заступником голови конкурсу – головою первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Л.В. Конкурс, який був організований ректоратом університету спільно з первинною профспілковою організацією КДПУ, проводився у період з 14 листопада 2019 року по 10 січня 2020 року з нагоди 90-ї річниці заснування Криворізького державного педагогічного університету і мав на меті розробку логотипу «КДПУ – 90» для подальшого використання його в якості логотипу у період підготовки та проведення урочистостей, пов’язаних із 90-річчям заснування університету.

9872

Відповідно до реалізації програми заходів з нагоди святкування 90-ї річниці з дня заснування Криворізького державного педагогічного університету ректорат університету та профспілковий комітет КДПУ затвердили положення та оголосили конкурс на створення кращого логотипу «КДПУ – 90», до участі в якому запрошуються здобувачі вищої освіти та працівники університету. Метою конкурсу є розробка логотипу для подальшого використання його в цій якості у період підготовки та проведення урочистостей, пов’язаних із 90‑річчям заснування Криворізького педагогічного.

Проекти логотипів приймаються до 15.00 години 31 грудня 2019 року керівником студентського клубу Баруліною Юлією Олександрівною (кабінет студентського клубу, 3-й поверх навчального корпусу № 1). Загальний призовий фонд складає 1500 грн.

Кафедра ДПМ та дизайну запрошує всіх до участі у конкурсі та бажає заслуженої перемоги!

Детальніше з умовами та Положенням конкурсу можна ознайомитися тут

https://kdpu.edu.ua/press-centre/novyny/hromadske-zhyttia/9317-onovlene-bachennya-universytetskoyi-estetyky-oholosheno-konkurs-na-krashchyy-lohotyp-kryvorizkoho-pedahohichnoho.html

 

9207

19 20 1 2

Вчетверте поспіль кафедра ДПМ та дизайну оголошує конкурс ідей з оформлення приміщень та корпусів університету для студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв у 2019-2020 навчальному році «ЯКИМ ТИ БАЧИШ СВІЙ КДПУ?», що присвячується знаменній даті: 90-річчю з дня заснування Криворізького державного педагогічного університету.

За умовами конкурсу необхідно самостійно обрати будь-який  куточок нашого університету, зробити свій проект його естетичного оформлення та надати на кафедру ДПМ та дизайну до 01 червня 2020 року.

Переможці гарантовано отримають грошові премії і подарунки від кафедри та заслужену повагу всього колективу університету. Нагородження відбудеться у жовтні 2020 року під час Посвяти у дизайнери студентів-першокурсників.

8677

ІІІРЕГІОНАЛЬНИЙ 1

 

Шановні колеги! Кафедра ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету запрошує Вас та Ваших вихованців прийняти участь у ІІІ Регіональному інтернет-конкурсі дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд-2020» для дитячих творчих груп, учнів загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв, темою якого стане слоган: «КРАСА ЗА МОЇМ ВІКНОМ».

8565
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31