Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

 min

Кафедра ДПМ та дизайну оголошує про наступний конкурс ідей з оформлення приміщень та корпусів університету для студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв у 2018-2019 навчальному році.

УМОВИ ПРОСТІ ТА НЕЗМІННІ! Необхідно самостійно обрати будь-який  куточок нашого університету, зробити свій проект його естетичного оформлення та надати на кафедру ДПМ та дизайну до 01 червня 2019 року.

6270

ART 219 min

Шановні колеги! Кафедра ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету запрошує Вас та Ваших вихованців прийняти участь у ІІ Регіональному інтернет-конкурсі дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд»-2019 для дитячих творчих груп, учнів загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв.

Конкурс має на меті:

  • популяризацію ідей дизайн-освіти середучнівської молоді та дітей різних вікових категорій;
  • пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;
  • демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;
  • привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;
  • формування мережевої спільноти обдарованих дітей та фахівців пороботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;
  • створення нових форм регіонального співробітництва.

Всі переможці Конкурсу (в кожній номінації, в кожній віковій категорії) будуть нагороджені Дипломами переможців. Решта учасників Конкурсу отримають Сертифікат учасника. Всі викладачі, які виступили керівниками учнів або творчих груп, отримають Сертифікат куратора.

Положення про конкурс та умови завантажити файл


ДЯКУЄМО ЗА СПІВРОБІТНИЦТВО! УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ!

5510

 заголовнефото Арселор

 Напередодні 18 червня 2018 року у студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн» відбулося подвійне свято. Після успішного захисту кваліфікаційних проектів компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» урочисто оголосила переможців конкурсу розробки дизайну внутрішніх інтер’єрів  Університету АрселорМіттал і вручила студентам пам’ятні подарунки та призи.

Пам’ятними подарунками нагороджено Маслову Олену, Берліна Олександра, Буртову Дар’ю, Синькевич Вікторію, Дуднік Анастасію та Запорожця Антона.

Окрім цього, найкращі проекти студентів Моцієнко Ксенії, Кравченко Олександри та Іванової Анастасії  було відзначено призами, а їх ідеї візьмуть за основу для втілення в реальному оформленні інтер’єрів Університету.

5201

заголовне фото АРТ1

20 квітня 2018 року у приміщенні Виставкової зали Криворізької дитячої художньої школи №1 імені О. Васякіна Криворізької міської ради відбулося подвійне свято дитячої дизайнерської творчості – так кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ спільно зі Спілкою дизайнерів України та міським методичним кабінетом ПСМНЗ (шкіл естетичного виховання) підвела підсумки І Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд» та конкурсу дизайнерської майстерності «Форма. Образ – 2018».

Презентація (Автор: ст. гр. Д-15 Демченко О.).

 

4690

заголовне фото 1Арс

16 квітня 2018 року за підтримки ректорату КДПУ стартував наступний спільний проект кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету та цього разу ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Метою конкурсу, в якому будуть задіяні студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв, є розробка та виконання дизайну внутрішніх інтер’єрів  Університету АрселорМіттал задля створення творчої атмосфери та формування комфортного середовища для навчання та розвитку співробітників ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Нагадаємо, що це вже не перший спільний проект, організований кафедрою, в ході якого студенти спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво» зможуть не тільки в повній мірі спробувати свої власні сили в підвищенні своєї професійної майстерності, розвинути практичні навички роботи з замовниками відповідно до запропонованих ними вимог, отримати за кращі проекти заслужену винагороду, але й зробити оточуюче середовище для працівників підприємства більш привабливим для навчання та самовдосконалення.

4605

 

заголовне фото

Завершено підведення підсумків оцінювання дитячих дизайн-проектів, що були надіслані з різних куточків нашої області в межах І Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів "АРТ-ПОГЛЯД", організованого минулоріч кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету.

Близько 70 учасників з Кривого Рогу, Кам'янського, Покрови та ін. змагалися у номінаціях "АРТ-Плакат", "АРТ-Графіка", "АРТ-Дім", "АРТ-Колаж" та "АРТ-Інженерія" у вікових категоріях 6-9, 10-14 та 15-18 років, а загальною темою конкурсу стало гасло: "Рідне місто очима юного дизайнера", що об'єднало в собі яскраві, різноманітні та цікаві дитячі ідеї.

Нагадаємо, що метою і завданнями конкурсу є:

- популяризація ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;

- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;

- демонстрація можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;

- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;

- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а також  фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;

- створення нових форм регіонального співробітництва.

З приємністю інформуємо, що нагородження переможців відбудеться 20 квітня 2018 року в приміщенні Виставкової зали Дитячої художньої школи №1 імені Олександра Васякіна Криворізької міської ради по вул. Героїв АТО, 11 о 16.30.

Ласкаво запрошуємо учасників, їх батьків, викладачів та всіх зацікавлених відвідати цей захід!

Роботи переможців конкурсу у 2018 році можна переглянути тут. 

4567

 

 

ЗАГОЛОВНЕ ФОТО 1

02 квітня 2018 року у приміщенні Виставкової зали Криворізької дитячої художньої школи №1 Криворізької міської ради відбулося відкриття виставки-конкурсу дизайнерських дитячих робіт "Курсор - 2018", що проводиться щорічно в межах спільного проекту відділу культури міськвиконкому Криворізької міської ради, Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету DESIGN FOR YOU (Дизайн для тебе), і має на меті популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій, пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну.

Традиційно в межах конкурсу кафедра ДПМ та дизайну представила кращі кваліфікаційні проекти минулого року з графічного дизайну, дизайну одягу та інтер'єру. За підсумками конкурсу жюрі обере найкращі роботи, а переможців буде оголошено 20 квітня 2018 року там же за адресою вул. Героїв АТО, 11.

Слідкуймо за оголошеннями і запрошуємо не церемонію нагородження!!! Разом підтримаємо талановиту молодь!

4483

1фото

20 березня 2018 року у Виставковій залі факультету мистецтв відбулося довгоочікуване нагородження переможців спільного проекту кафедри ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету та компанії ПАТ "Криворіжгаз" – конкурсу на кращий дизайн-проект оформлення газорозподільних пунктів, розташованих на території нашого міста.

4340

 

ОЛІМПІАДА 1

Відповідно до Розпорядження №7 науково-навчального сектору навчально-методичного відділу КДПУ від 19 жовтня 2017 року та наказу МОН України від 10 жовтня 2017 року № 3264 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і Спеціальностей у 2017-2018 н.р.", минулого місяця кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на базі КДПУ – КОНКУРС з ДИЗАЙНУ та ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА.

Змагання здійснювалося серед студентів спеціальності «Дизайн» І-ІV курсів за такими напрямами:

п/п

Назва напряму, діяльності

Дата проведення

Відповідальний викладач

1.

Художньо-прикладна графіка

28-29.11.2017

Школяр А.В.

2.

Формотворення

01.12.2017

Томашевський В.В

3.

Дизайн одягу та аксесуарів

08.12.2017

Ємельова А.П.

 та серед студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» ІV курсу

п/п

Назва напряму, діяльності

Дата проведення

Відповідальний викладач

1.

Декоративно-прикладне мистецтво

08.12.2017

МарченкоА.А.

Кожному із заявлених кафедрою напрямів відповідало окремо поставлене завдання, яке студенти отримували безпосередньо перед початком роботи. Час, відведений на виконання кожного із завдань за різними напрямами, було встановлено на рівні 4 академічних годин.

3732

IMG 68

Відповідно до Розпорядження №7 науково-навчального сектору навчально-методичного відділу КДПУ від 19 жовтня 2017 року та наказу МОН України від 10 жовтня 2017 року № 3264 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і Спеціальностей у 2017-2018 н.р.", кафедрою ДПМ та дизайну в період з 27 листопада по 12 грудня 2017 року в межах І туру Всеукраїнської студентської олімпіади  в КДПУ було проведено конкурс з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва, що охоплював такі напрямки роботи: "Художньо-прикладна графіка", "Формотворення", "Дизайн одягу" та "Декоративно-прикладне мистецтво", в якому взяли участь 23 студенти I, II, III та IV курсів спеціальності "Дизайн" та 6 студентів IV курсу спеціальності "Образотворче мистецтво". Оголошення результатів конкурсу (в тому числі і повний звіт про його проведення) та нагородження переможців відбудеться після новорічних свят!

3530
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28