Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

a11

За підтримки ректорату розпочато втілення масштабного проекту інформаційної навігації закладу вищої освіти – Криворізького Педагогічного, який на початковому етапі має на меті задля зручності орієнтації гостей нашого університету ознайомити з його матеріальною базою: генеральним планом розташуванням корпусів, гуртожитків та споруд, схемами поверхів головного корпусу та переліком кабінетів і структурних підрозділів, розташованих на них.

Окрім цього, проектом передбачено розробку системи піктографічних символів основних опорних елементів інфраструктури університету, а саме: приміщення приймальної ректора, бібліотеки, їдальні, медпункту, приймальної комісії, актової зали, комп’ютерних класів та ін.

Високоякісне технічне виконання та сучасний технологічний дизайн карти-схеми КДПУ, планів поверхів головного корпусу, вказівників для кожного поверху, піктограм та рекламно-інформаційного супроводу став можливий завдяки виконанню кваліфікаційного проекту ст. 4 курсу спеціальності «Дизайн» Кравченко Олександри та його керівника ст. викладача кафедри ДПМ та дизайну Школяра А.В.

Давайте разом зробимо наш університет найкращим!

6 1 min 6 2