Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ви

Нещодавно в середині літа на замовлення наших колег з музично-хореографічного відділення та відповідно до Плану роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2017 – 2018 н. р. було змонтовано виготовлену раніше, в межах роботи над випускним кваліфікаційним проектом, вивіску та рекламну композицію на фасаді відділення (кваліфікаційний проект ст. 4 курсу спеціальності «Дизайн» Трач Владислави, керівник канд. пед. наук, доц. Томашевський В.В.).

Виконання проекту стало можливим за підтримки ректорату університету та керівництва факультету мистецтв і колег відділення. Давайте разом зробимо наш університет найкращим!

музпед 1

музпед 2      музпед 3