Факультет української філології
Українська мова і література

Наші досягнення:

Двічі поспіль перемогли у фестивалі "Студентська весна". Наші спектаклі "Маленький принц" та "451 градус за Фаренгейтом" викликали неабиякий резонанс і мали незаперечний успіх.

Пишемо  дослідницькі роботи, публікуємо наукові статті із різних, передусім фахових, дисциплін. Беремо участь у наукових заходах різних рівнів.

Перемогли в університетських змаганнях зі спортивної аеробіки, посіли третє місце у Всеукраїнських змаганнях із цього виду спорту.

Складаємо сесії та екзамени атестації здобувачів вищої освіти.

Організовуємо різноманітні свята, флешмоби, зустрічі: мовні, літературні, культурні, мистецькі, творчі.

Зустріли й навчаємо перший курс.

Виступаємо у школах, на телебаченні та радіо.

Пишемо магістерські роботи та виконуємо кваліфікаційні завдання.

Опановуємо додаткові спеціальності та спеціалізації.

Перемогли у змаганнях з волейболу.

Активно допомагаємо волонтерам.

Уперше за багато років виставили на універсіаду футбольну команду.

Побували в різних цікавих місцях міста та країни.

Виконуємо курсові роботи.

Пропагуємо українську мову, літературу, культуру, історію, а, найперше, факультет та університет.

І багато іншого, що  називаємо життям.

Більше й детальніше дивитися тут: https://www.facebook.com/groups/362332934205761/?ref=bookmarks;

https://kdpu.edu.ua/fakultet-ukrainskoi-filolohii/fotohalereia.html

Нам є чим пишатися і до чого прагнути. 

УМЛ назавжди!

8760

10 жовтня 2018 р. на факультеті української філології відкрито фотовиставку «Осінь у мені». Авторами творчих робіт є викладачі та студенти факультету. Мета організаторів заходу – залучення обдарованих, креативних викладачів та студентів до співтворчості.

Цей захід розпочинає низку творчих проектів факультету. Нині кафедра української та світової літератур оголошує конкурс літературного есе «Осінь у мені». Вимоги: обсяг – 1 сторінка кольорового (зеленого, жовтого, помаранчевого) аркуша (А4), на якому висвітлені думки на тему: «Осінь у мені». Роботи подавати на кафедру або в деканат факультету української філології до кінця жовтня.

Запрошуємо до участі.

fotovyst101018 31

fotovyst101018 17

5797

Факультет української філології виборов перше місце на традиційному фестивалі "Студентська весна". Театральна вистава "Маленький принц", представлена студентами факультету,  здобулап заслужений успіх. Тільки УМЛ!

4880

Студенти Й викладачі факультету української філології започаткували відеоблог. На платформі You Tube cтворено канал, де відтворюється бурхливе життя факультету ("Будні як свята"), філогині читають сучасну поезію ("Читаю сучасне"), діляться враженням про улюблені книги ("За межами програми").

Запрошуємо переглянути якісний і цікавий контент, підписатися Й підтримати проект!

https://www.youtube.com/channel/UCtMqwSMo8vst88bFZxJokrA/featured

 

3501

Напередодні світлого свята Покрови та Дня захисника Батьківщини в КДПУ відбувся фестиваль городового козацтва. Факультет української філології взяв активну участь у всіх конкурсах, пропонованих організаторами. Ми отримали багато феєричних емоцій. Це було драйвово!

 

2723

IMG 2017 11 04 14 09 33

"Зроби свідомий вибір!" - саме з такими словами звернулися до потенційних абітурієнтів викладачі факультету української філології (доц. Н.Є.Коломієць, Н.В.Яременко, С.С.Журба, С.В.Щербак, проф.Т.М.Мішеніна та ін.) та студенти, учасники профорієнтаційних засобів. Протягом останнього тижня агітаційні бригади знайомили учнів криворізьких шкіл із перспективами навчання в КДПУ, з особливостями учительської професії. 

2966

 

20171102 211728

2 листопада на базі факультету української філології та Центру доуніверситетської та післядипломної освіти КДПУ відбувся щорічний міський науково-практичний семінар "Впровадження методичних ініціатив у навчальний процес". У роботі взяли участь викладачі університету, учителі міста, фахівці Управління освіти і науки міськвиконкому. 

 

 

       
2930

 

Початок навччання в Криворізькому педуніверситеті для майбутніх філологів був незабутнім. Вони разом із п'ятикурсниками, деканом та наставниками груп взяли участь у веселому й повчальному квесті "Я тепер студент!"

 

2721

Одним із найповніших джерел духовних сил людини, та й суспільства в цілому, є народна творчість. Фольклор є своєрідним генетичним кодом етносу. А отже через прилучення до цих скарбів відбувається життєва адаптація людини в соціумі, їй прищеплюється любов до материзни, повага до культури рідного народу, його історії. 

Під час традиційного вересневого фолкфесту "Співограй" студенти 2 курсу ділилися спостереженнями, зробленими під час фольклорної практики, яка є ефективним способом вивчення історії , звичаїв та обрядів різних регіонів України. У поле зору практикантів потрапили твори Дніпропетровської, Херсонської, Черкаської та Київської областей.

 

 

2722
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30