Факультет української філології
Українська мова і література

СКЛАД ВЧЕНОЇ  РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

НА 2022-2023 н.р.

За посадами:

  1. Семененко Любов Миколаївна, декан факультету української філології, к.філол.н.
  2. Вавринюк Тетяна Іванівна, заступник декана факультету української філології, к.філол.н.
  3. Колоїз Жанна Василівна, завідувач кафедри української мови, д.філол.н.
  4. Мельник Наталя Георгіївна, завідувач кафедри української та світової літератур, к.філол.н.
  5. Абдула Андрій Іванович, завідувач кафедри філософії, к.філос.н.
  6. Качайло Ксенія Анатоліївна, голова профбюро факультету, к.філол.н.
  7. Примаченко Ярослава, голова студради факультету, студентка групи УАФ-19.

Виборні представники:

  1. Балута Галина Анатоліївна, к. філос. н.
  2. Бузько Світлана Андріївна. к.філол.н.
  3. Городецька Вероніка Анатоліївна, к.філол.н.
  4. Журба Світлана Степанівна, к.філол.н.
  5. Ковпік Світлана Іванівна, д.філол.н.
  6. Малюга Наталя Миколаївна, к.філол.н.
  7. Мішеніна Тетяна Михайлівна, д.філол.н.
  8. Новохатько Аліна, студентка групи УАФ-19
20135

СПИСОК ЧЛЕНІВ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

НА 2021-2022 н.р.

За посадами:

  1. Семененко Любов Миколаївна, декан факультету української філології, к.філол.н.
  2. Вавринюк Тетяна Іванівна, заступник декана факультету української філології, к.філол.н.
  3. Колоїз Жанна Василівна, завідувач кафедри української мови, д.філол.н.
  4. Мельник Наталя Георгіївна, завідувач кафедри української та світової літератур, к.філол.н.
  5. Абдула Андрій Іванович, завідувач кафедри філософії, к.філос.н.
  6. Качайло Ксенія Анатоліївна, голова профбюро факультету, к.філол.н.
  7. Примаченко Ярослава, голова студради факультету, студентка групи УАФ-19.

Виборні представники:

  1. Балута Галина Анатоліївна, к. філос. н.
  2. Бузько Світлана Андріївна. к.філол.н.
  3. Городецька Вероніка Анатоліївна, к.філол.н.
  4. Журба Світлана Степанівна, к.філол.н.
  5. Ковпік Світлана Іванівна, д.філол.н.
  6. Малюга Наталя Миколаївна, к.філол.н.
  7. Мішеніна Тетяна Михайлівна, д.філол.н.
  8. Новохатько Аліна, студентка групи УАФ-19
20012

СПИСОК ЧЛЕНІВ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

НА 2020-2021 н.р.

За посадами:

  1. Семененко Любов Миколаївна, декан факультету української філології, к.філол.н.
  2. Вавринюк Тетяна Іванівна, заступник декана факультету української філології, к.філол.н.
  3. Колоїз Жанна Василівна, завідувач кафедри української мови, д.філол.н.
  4. Мельник Наталя Георгіївна, завідувач кафедри української та світової літератур, к.філол.н.
  5. Абдула Андрій Іванович, завідувач кафедри філософії, к.філос.н.
  6. Качайло Ксенія Анатоліївна, голова профбюро факультету, к.філол.н.
  7. Дядечкина Аліна Дмитрівна, голова студради факультету, студентка групи УФР-17.

Виборні представники:

  1. Балута Галина Анатоліївна, к. філос. н.
  2. Бузько Світлана Андріївна. к.філол.н.
  3. Городецька Вероніка Анатоліївна, к.філол.н.
  4. Журба Світлана Степанівна, к.філол.н.
  5. Ковпік Світлана Іванівна, д.філол.н.
  6. Малюга Наталя Миколаївна, к.філол.н.
  7. Мішеніна Тетяна Михайлівна, д.філол.н.
  8. Ковтуненко Владислав Олександрович, студент групи УФР-17
12703

СПИСОК ЧЛЕНІВ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

НА 2019-2020 н.р.

 

За посадами:

  1. Семененко Любов Миколаївна, декан факультету української філології, к.філол.н.
  2. Вавринюк Тетяна Іванівна, заступник декана факультету української філології, к.філол.н.
  3. Колоїз Жанна Василівна, завідувач кафедри української мови, д.філол.н.
  4. Мельник Наталя Георгіївна, завідувач кафедри української та світової літератур, к.філол.н.
  5. Козаченко Надія Павлівна, завідувач кафедри філософії, к.філос.н.
  6. Качайло Ксенія Анатоліївна, голова профбюро факультету, к.філол.н.
  7. Дядечкина Аліна Дмитрівна, голова студради факультету, студентка групи УФР-17.

Виборні представники:

  1. Балута Галина Анатоліївна, к. філос. н.
  2. Бузько Світлана Андріївна. к.філол.н.
  3. Городецька Вероніка Анатоліївна, к.філол.н.
  4. Журба Світлана Степанівна, к.філол.н.
  5. Ковпік Світлана Іванівна, д.філол.н.
  6. Малюга Наталя Миколаївна, к.філол.н.
  7. Мішеніна Тетяна Михайлівна, д.філол.н.
  8. Ковтуненко Владислав Олександрович, студент групи УФР-17.

 

8669
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30