Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.
 1. У 2023-2024 н.р. анонімне опитування здобувачів відбувалося упродовж лютого. В опитуванні взяли участь 25 здобувачів (60%) ОП "Фізика та астрономія. Математика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  Здобувачі загалом задоволені рівнем отриманих знань та вмінь, якістю викладання, зацікавлені в отриманні якісних освітніх послуг та готові до надання конструктивних рекомендацій задля підвищення якості реалізації освітньої програми. Серед відповідей є деяка неузгодженість у судженнях та оцінках, але всі мають справити позитивний вплив на якість надаваних освітніх послуг.
  З-поміж виокремлених в процесі аналізу рекомендацій:
  - залучати до освітнього процесу професіоналів-практиків;
  - покращувати матеріально-технічну базу лабораторій;
  - постійно оновлювати навчально-методичне забезпечення дисциплін;
  - зменшити кількість соціально-політичних, гуманітарних та філософських дисциплін в нормативній та варіативній частині навчального плану освітньої програми;
  - активно залучати різні групи стейкхолдерів до перегляду освітніх програм (див. витяг з протоколу).

 2. Станом на 28.03.2024 в опитуванні взяли участь 33 випускники ОП "Фізика та астрономія. Математика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (роки випуску - з 1996 по 2023).
  Випускники задоволені загальною та професійною, практичною підготовкою; формуванням комунікативних компетентностей; розвитком здатностей до навчання й саморозвитку; формуванню умінь працювати в колективі та команді. Найбільш важливими і корисним, на думку випускників, були навчальні дисципліни саме професійної предметної підготовки. Найменш потрібними були такі освітні компоненти як філософія, соціологія, культурологія, релігієзнавство та педагогіка. Отже, треба акцентувати увагу на фахових предметах та на практичній підготовці.
  Також випускники зазначають, що отримана кваліфікація є необхідною і престижною на ринку праці (див. витяг з протоколу).

 3. Станом на 28.03.2024 в опитуванні роботодавців для здобувачів/випускників ОП "Фізика та астрономія. Математика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяли участь представники 11 закладів/установ, зокрема Криворізька гімназія № 9; Криворізька гімназія № 98; Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету»; Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Криворізької міської ради; Криворізький ліцей № 115; Криворізька гімназія № 51 Криворізької міської ради; ДВНЗ Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування; Криворізький ліцей 24 Криворізької міської ради; Криворізька гімназія 91; Криворізький центрально-міський ліцей Криворізької міської ради; Криворізький природничо-науковий ліцей.
  Всі роботодавці зацікавлені в прийомі випускників даної освітньої програми  на роботу у своєму закладі/установі/організації та мають намір рекомендувати керівникам інших закладів приймати на роботу випускників даної освітньої програми.
  Для покращення підготовки фахівців за освітньою програмою пропонують покращити матеріально-технічну базу університету, підвищувати вимоги до студентів і випускників, збільшити обсяг практичної підготовки студентів та розширити співпрацю з роботодавцями (див. витяг з протоколу).
25886

 Шановні випускники освітньої програми “Фізика та астрономія. Математика”!

Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування випускників задля вивчення якості наданої освіти та вдосконалення освітніх програм університету.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Фізика та астрономія. Математика”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Анкета доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1mHte2o7odKGmIYRd06IBlLc_dyTJucD2jSoTDlposgc/edit

25420

Шановні партнери-роботодавці!
Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування серед наявних і потенційних роботодавців задля вивчення якості наданої освіти випускникам, удосконалення освітніх програм університету, моніторингу ефективності нашої співпраці та налагодження комунікації.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Фізика та астрономія. Математика”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Анкета доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Btfmh6g5tVCjsmR2YlGzZ0g41-KA7EIvgVpmRBf-KmU/edit

25415
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30