Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

30 січня відбулося завершення Універсіади-2019!

Фізико-математичний - ЧЕМПІОН!

20190130 130806 2

6764

25 січня у змаганнях з бадмінтону в Універсіаді-2019 команда фізико-математичного факультету у фіналі здолала своїх запеклих суперників - команду факультету мистецтв - та здобула І місце!

Вітаємо нашу команду - к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання  Бурака Володимира Івановича та незмінного учасника всіх змагань - к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання  Слюсаренка Микола Анатолійовича!

IMG cfe3db801827d872f242b09254ea74ff V

Чекаємо нових здобутків!

Пишаємось, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6753

Шахи - гімнастика розуму!

А викладачі фізико-математичного факультету є дійсно визнаними спортсменами, тож вкотре отримали призове місце в Універсіаді-2019 - 2 місце у змаганнях з шахів!

Наша команда - к. пед. н., доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренко Микола Анатолійович, д. т. н., доцент, професор кафедри фізики та методики її навчання Здещиц Валерій Максимович, к. т. н., ст. викладач кафедри інформатики та ПМ Медведєв Дмитро Геннадійович.

IMG 60368c047e38e0a7676fb982f73e785c V         IMG d0b9077e00f41e53ef66d1032996b5d1 V

Пишаємося!

Щиро, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6726

23 січня відбулись запеклі змагання з футболу в Універсіаді-2019 - у фіналі команда фізико-математичного факультету у складі к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренка Микола Анатолійовича, к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання Бурака Володимира Івановича, д. пед. н., професора, завідувача кафедри фізики та методики її навчання Коновала Олександра Андрійовича, к. т. н., ст. викладача кафедри інформатики та ПМ Медведєва Дмитра Геннадійовича, аспіранта кафедри фізики та методики її навчання Залевського Дениса отримала почесне ІІ місце!

MyCollages 9

Ви великі молодці!

Віримо у Вас, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6720

21 січня відбулись перші змагання в Універсіаді-2019 - з настільного тенісу та шашок. 

Як результат - 2 місце з настільного тенісу.  Команда - к. пед. н., доцент, доцент кафедри педагогіки Потапенко Олег Борисович, к. пед. н., доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренко Микола Анатолійович, к. пед. н., доцент кафедри педагогіки Макаренко Ірина Євгенівна.

IMG c25c1b6c30f6eb589a0add969a44a851 V

Та - 3 місце з шашок. Команда - к. пед. н., доцент, доцент кафедри педагогіки Потапенко Олег Борисович, к. пед. н., доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренко Микола Анатолійович, к. пед. н., ст. викл. кафедри математики та методики її навчання Бобилєв Дмитро Євгенович.

Так тримати!

Вболіваємо, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6697

strom animace

Шановні студенти та колеги!

В останній день старого року хочеться згадати найкраще, що сталося з нами 2018 року. А згадувати, справді, є що.

Звісно ж, наші найбільші перемоги і досягнення - це досягнення наших студентів та викладачів.

Завідувач кафедри математики та методики її навчання Корольський Володимир Вікторович: можна багато про що згадувати, але, якщо говорити про найголовніше - серед досягнень кафедри хотілося б відзначити третій за кількістю набір абітурієнтів за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика) з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика) та захист кандидатської дисертації Бобилєвим Дмитром Євгеновичем!

Завідувач кафедри фізики та методики її навчання Коновал Олександр Андрійович: у найважливішому хотілося б згадати про отримання професором кафедри Балабай Русланою Михайлівною диплому професора кафедри фізики та методики її навчання та значну навчально-методичну роботу - підготовку проекту "Теоретико-праксеологічні підходи створення та впровадження інноваційного фізичного обладнання в освітній процес Нової української школи" (автори - Коновал О.А., Здещиць В.М., Туркот Т.І.). та навчального посібника "Критично-конструктивний підхід: методика навчання спеціальної теорії відносності в профільних класах у закладах загальної середньої освіти" (автори  - Соломенко А.О., Коновал О.А., Слюсаренко М.А., Туркот Т.І.).

Завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович: у першу чергу, наші здобутки - це проведення конференцій та семінарів - Першої Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів "Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні", ХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті" (КМІТО’2018), VII Міжнародної науково-практичної конференції "Моніторинг, моделювання та менеджмент емерджентної економіки", Міжнародного наукового семінару "Хмарні технології в освіті" (СТЕ'2018), Міжнародного наукового семінару "Доповнена реальність в освіті ( AREdu'2018)першого студентського семінару Computer Science & Software Engineer та індексація матеріалів останніх трьох  у Scopus! Звісно ж, хотілося б відзначити ще й перший набір до аспірантури за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика).

Декан фізико-математичного факультету Віхрова Олена Вікторівна: 2018 рік був для фізико-математичного справді "урожайним" - Долотій Маргарита (група Ім-13) відзначена грамотою Криворізького міського голови у номінації "За наукові досягнення"Фадєєва Лілія (група Ім-13) та Зеленська Ніна (група МІ-17) - лауреати щорічного конкурсу "Студент року Дніпропетровщини" у номінаціях "Інноваційний прорив року" та "Художня самодіяльність року" (відповідно) і, звісно ж, приємним подарунком була публікація студентських робіт у виданнях, що індексуються в Scopus .

Ще раз вітаємо з Новорічними святами та бажаємо здійснення заповітних бажань і мрій!

Мрійте! Мрії збуваються!

Щиро, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6579

22 грудня студентку фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного Долотій Маргариту (група Ім-13) відзначено грамотою Криворізького міського голови у номінації "За наукові досягнення"!

MyCollages 3

Так тримати!

З гордістю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6578

11

Традиційно напередодні Нового року всі підводять підсумки року, що минає. 

Фізико-математичний факультет сміливо може пишатися своїми здобутками, адже 2018 року матеріали наших студентів  - не лише магістрів, але й студентів ДРУГОГО курсу, опубліковано у виданнях, що індексуються у Scopus - це матеріали першого міжнародного семінару Augmented Reality in Education та першого студентського семінару Computer Science & Software Engineer:

Белінський Андрій - "Complex network precursors of crashes and critical events in the cryptocurrency market ";

Пірогов Владислав, Горло Анна - "Програмна розробка алгоритму адаптації дизайну сайту для людей з порушенням кольоросприйняття";

Петрова Маргарита - Розробка адаптивного навчального програмного забезпечення з теми «Дробові числа» для учнів 5 класу";

Кузнєцов Владислав - "Розробка графічної оболонки для програми розрахунків фізичних характеристик твердих тіл";

Гаранін Олег - "Адаптивний штучний інтелект у RPG-грі на ігровому рушії Unity";

Долотій Маргарита - "Використання генератора випадкових чисел з апаратним джерелом ентропії для задач симетричної криптографії";

Кацко Олександр - "Розробка ігор на ігровому рушії Unity для дослідження елементів когнітивного мислення в ігровому процесі";

Сироватський Олександр - "Проектування програмних засобів доповненої реальності навчального призначення";

Фадєєва Лілія - "Дослідження криптографічного алгоритму на основі тюрмітів на відповідність лавинному критерію ";

Потоцький Владислав - "Automation of the Export Data from Open Journal Systems to the Russian Science Citation Index";

Легка Людмила - "Квантове програмування - перспективний напрямок розвитку ІТ ".

Пишаємося!

Сподіваємося, що наступного року наші здобутки тільки примножаться - отож, запрошуємо до співпраці науковців усіх рівнів! 

З гордістю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6547

На щорічному конкурсі "Студент року Дніпропетровщини" ТРИ студентки фізико-математичного факультету були відзначені дипломами - у номінації «Інноваційний прорив року»  - Долотій Маргарита (Ім-13) - дипломант, а Фадєєва Лілія (Ім-13) - лауреат конкурсу та у номінації «Художня самодіяльність року» - Зеленська Ніна (МІ-17) - лауреат конкурсу. 

MyCollages 2

MyCollages 1

Вітаємо наших чарівних, тендітних, але надзвичайно розумних і талановитих дівчат!

З гордістю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6561

Вітаємо

студентів фізико-математичного факультету

учасників та дипломантів ІІ туру

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт:

rob

– Долотій Маргариту Геннадіївну (спеціальність «Інформатика») з І місцем в галузі «Комп’ютерні науки» (Хмельницький національний університет), тема роботи «Генератор випадкових чисел з апаратним джерелом ентропії» (наук. кер. – доцент кафедри інформатики та ПМ Мерзликін Павло Володимирович);

– Потоцького Владислава Сергійовича, Наготнюка Юрія Олександровича (спеціальність «Інформатика») з ІІ місцем в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького), тема роботи «Автоматизація експорту даних з Open Journal Systems до наукометричних баз даних» (наук. кер. – професор кафедри інформатики та ПМ Семеріков Сергій Олексійович);

– Фадєєву Лілію Олександрівну (спеціальність «Інформатика») з ІІ місцем в галузі «Інженерія програмного забезпечення» (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), тема роботи «Програмне забезпечення для розкроювання матеріалів у меблевій промисловості» (наук. кер. – доцент кафедри інформатики та ПМ Мерзликін Павло Володимирович);

– Єгорова Владислава Юрійовича (спеціальність «Інформатика») за високий науково-практичний рівень конкурсної роботи в галузі «Інженерія програмного забезпечення» (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), тема роботи «Моделювання процесів протікання в складних мережах» (наук. кер. – доцент кафедри інформатики та ПМ Моісеєнко Наталя Володимирівна);

– Говоруна Владислава Валерійовича (спеціальність «Інформатика») за високий науково-практичний рівень конкурсної роботи в галузі «Інженерія програмного забезпечення» (Київський національний університет ім.Тараса Шевченка), тема роботи «Методи моделювання та прогнозування DoS/DDoS атак» (наук. кер. – зав. кафедри інформатики та ПМ Соловйов Володимир Миколайович).

4664
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30