Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

60

14826

На початку грудня фізико-математичний святкує поважний ювілей - 90 років!
І перші подарунки вже отримано - влітку у деканаті було зроблено сучасний ремонт, а саме до свята за кошти профспілкового комітету оновлено меблі у інспектора деканату.
На "відкриття" завітав керманич університету та окреслив подальші напрямки удосконалення деканату, щоб у ньому було зручно і затишно!

1 35

У оновленому деканаті тепер є місце для численних нагород фізико-математичного!

2

Дякуємо усім, хто доклав зусиль для того, щоб Ми стали кращими!
З любов'ю, Ваш Фізмат!

13482

 Команда викладачів фізико-математичного факультету зайняла I місце у щорічній Універсіаді «Бадьорість та здоров’я» 2020 року КДПУ.

 Вітаємо переможців!

fmf u

10029

На початку року, як завжди, студенти приймають участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт. 2019 рік порадував фізико-математичний уже трьома перемогами:

3 місце здобула студентка спеціальності "Середня освіта (Фізика)" Дешевих Олена у ІІ етапі Всекраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Фізика"!

2 місце отримала робота cтудента "Середня освіта (Інформатика)" Сироватського Олександра (студент групи Ім-13) (науковий керівник -  професор кафедри інформатики та прикладної математики  Семеріков Сергій Олексійович) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"! 

1 місце виборов студент спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" Пірогов Владислав (науковий керівник - доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна) у ІІ турі Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт "Інформаційні технології"!

imgonline com ua Compressed yWiizryBxc91 2222

7341

30 січня відбулося завершення Універсіади-2019!

Фізико-математичний - ЧЕМПІОН!

20190130 130806 2

6764

25 січня у змаганнях з бадмінтону в Універсіаді-2019 команда фізико-математичного факультету у фіналі здолала своїх запеклих суперників - команду факультету мистецтв - та здобула І місце!

Вітаємо нашу команду - к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання  Бурака Володимира Івановича та незмінного учасника всіх змагань - к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання  Слюсаренка Микола Анатолійовича!

IMG cfe3db801827d872f242b09254ea74ff V

Чекаємо нових здобутків!

Пишаємось, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6753

Шахи - гімнастика розуму!

А викладачі фізико-математичного факультету є дійсно визнаними спортсменами, тож вкотре отримали призове місце в Універсіаді-2019 - 2 місце у змаганнях з шахів!

Наша команда - к. пед. н., доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренко Микола Анатолійович, д. т. н., доцент, професор кафедри фізики та методики її навчання Здещиц Валерій Максимович, к. т. н., ст. викладач кафедри інформатики та ПМ Медведєв Дмитро Геннадійович.

IMG 60368c047e38e0a7676fb982f73e785c V         IMG d0b9077e00f41e53ef66d1032996b5d1 V

Пишаємося!

Щиро, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6726

23 січня відбулись запеклі змагання з футболу в Універсіаді-2019 - у фіналі команда фізико-математичного факультету у складі к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренка Микола Анатолійовича, к. пед. н., доцента, доцента кафедри фізики та методики її навчання Бурака Володимира Івановича, д. пед. н., професора, завідувача кафедри фізики та методики її навчання Коновала Олександра Андрійовича, к. т. н., ст. викладача кафедри інформатики та ПМ Медведєва Дмитра Геннадійовича, аспіранта кафедри фізики та методики її навчання Залевського Дениса отримала почесне ІІ місце!

MyCollages 9

Ви великі молодці!

Віримо у Вас, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6720

21 січня відбулись перші змагання в Універсіаді-2019 - з настільного тенісу та шашок. 

Як результат - 2 місце з настільного тенісу.  Команда - к. пед. н., доцент, доцент кафедри педагогіки Потапенко Олег Борисович, к. пед. н., доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренко Микола Анатолійович, к. пед. н., доцент кафедри педагогіки Макаренко Ірина Євгенівна.

IMG c25c1b6c30f6eb589a0add969a44a851 V

Та - 3 місце з шашок. Команда - к. пед. н., доцент, доцент кафедри педагогіки Потапенко Олег Борисович, к. пед. н., доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання Слюсаренко Микола Анатолійович, к. пед. н., ст. викл. кафедри математики та методики її навчання Бобилєв Дмитро Євгенович.

Так тримати!

Вболіваємо, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6697

strom animace

Шановні студенти та колеги!

В останній день старого року хочеться згадати найкраще, що сталося з нами 2018 року. А згадувати, справді, є що.

Звісно ж, наші найбільші перемоги і досягнення - це досягнення наших студентів та викладачів.

Завідувач кафедри математики та методики її навчання Корольський Володимир Вікторович: можна багато про що згадувати, але, якщо говорити про найголовніше - серед досягнень кафедри хотілося б відзначити третій за кількістю набір абітурієнтів за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика) з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика) та захист кандидатської дисертації Бобилєвим Дмитром Євгеновичем!

Завідувач кафедри фізики та методики її навчання Коновал Олександр Андрійович: у найважливішому хотілося б згадати про отримання професором кафедри Балабай Русланою Михайлівною диплому професора кафедри фізики та методики її навчання та значну навчально-методичну роботу - підготовку проекту "Теоретико-праксеологічні підходи створення та впровадження інноваційного фізичного обладнання в освітній процес Нової української школи" (автори - Коновал О.А., Здещиць В.М., Туркот Т.І.). та навчального посібника "Критично-конструктивний підхід: методика навчання спеціальної теорії відносності в профільних класах у закладах загальної середньої освіти" (автори  - Соломенко А.О., Коновал О.А., Слюсаренко М.А., Туркот Т.І.).

Завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович: у першу чергу, наші здобутки - це проведення конференцій та семінарів - Першої Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів "Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні", ХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті" (КМІТО’2018), VII Міжнародної науково-практичної конференції "Моніторинг, моделювання та менеджмент емерджентної економіки", Міжнародного наукового семінару "Хмарні технології в освіті" (СТЕ'2018), Міжнародного наукового семінару "Доповнена реальність в освіті ( AREdu'2018)першого студентського семінару Computer Science & Software Engineer та індексація матеріалів останніх трьох  у Scopus! Звісно ж, хотілося б відзначити ще й перший набір до аспірантури за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика).

Декан фізико-математичного факультету Віхрова Олена Вікторівна: 2018 рік був для фізико-математичного справді "урожайним" - Долотій Маргарита (група Ім-13) відзначена грамотою Криворізького міського голови у номінації "За наукові досягнення"Фадєєва Лілія (група Ім-13) та Зеленська Ніна (група МІ-17) - лауреати щорічного конкурсу "Студент року Дніпропетровщини" у номінаціях "Інноваційний прорив року" та "Художня самодіяльність року" (відповідно) і, звісно ж, приємним подарунком була публікація студентських робіт у виданнях, що індексуються в Scopus .

Ще раз вітаємо з Новорічними святами та бажаємо здійснення заповітних бажань і мрій!

Мрійте! Мрії збуваються!

Щиро, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6579
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша