Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.
 1. У 2023-2024 н.р. анонімне опитування здобувачів відбувалося упродовж лютого. В опитуванні взяли участь 26 здобувачів (47,3%) ОП "Математика. Інформатика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  Аналіз результатів опитування дав змогу виявити слабкі та сильні сторони освітнього процесу за освітньою програмою (див. витяг з протоколу)
  Для покращення освітньої програми студенти запропонували:
  - додати до переліку вибіркових дисциплін дисципліну, пов’язану із формуванням фінансової грамотності, додати дисципліну з геометрії;
  - переглянути перелік дисциплін нормативної складової, приділивши найбільше уваги тим дисциплінам, які безпосередньо стосуються обраного фаху;
  - зосередити більше уваги на методиці викладання.
  Значна частина студентів відзначила, що їх усе влаштовує.

 2. Станом на 28.03.2024 в опитуванні взяли участь 14 випускників ОП "Математика. Інформатика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  92% випускників відзначили задоволеність якістю отриманої освіти, зокрема 64% висловилися дуже задоволено, а 28% - скоріше задоволено.
  Рекомендації для покращення освітньої програми «Математика. Інформатика»:
  - посилення практичної складової освітньої програми, зокрема, збільшення кількості практичних занять та стажувань у реальних умовах робочого середовища;
  - розширення мережі партнерів університету для забезпечення студентів можливістю отримати практичний досвід у різних закладах освіти та організаціях;
  - впровадження додаткових навчальних курсів з актуальних для ринку праці тем, таких як штучний інтелект тощо;
  - підвищення кількості практичних завдань та проектних робіт у навчальному процесі з метою покращення практичних навичок студентів і підготовки їх до викликів реального життя (див. витяг з протоколу).

 3. Станом на 28.03.2024 в опитуванні взяли участь 11 роботодавців для здобувачів/випускників ОП "Математика. Інформатика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  90,9% учасників опитування стверджують, що їхні заклади працюють або співпрацювали з випускниками освітньої програми.
  З них, 81,8% не вбачають потреби у додатковому навчанні для випускників, що свідчить про високий рівень підготовки студентів до реальних завдань робочого оточення.
  Важливо відзначити, що 72,7% роботодавців оцінюють актуальність освітньої програми на високому рівні (рейтинг 4 або 5), враховуючи сучасні вимоги ринку праці. Крім того, 81,8% респондентів вважають, що підготовка фахівців відповідає вимогам робочого оточення. Щодо якості підготовки фахівців, 63,6% роботодавців оцінюють її як високу або достатню. Проте, варто звернути увагу на рекомендації для подальшого покращення:
  - збільшення обсягу практичної підготовки студентів;
  - підвищення вимог до вступників та студентів;
  - розширення співпраці з роботодавцями для забезпечення актуальності програми (див. витяг з протоколу).
25883

Шановні партнери-роботодавці!

Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування серед наявних і потенційних роботодавців задля вивчення якості наданої освіти випускникам, удосконалення освітніх програм університету, моніторингу ефективності нашої співпраці та налагодження комунікації.

 Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Фізика та астрономія. Математика”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

 Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

 Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/ApeggGKxbXKw24aD7

25576

Шановні випускники освітньої програми “Математика. Інформатика”!

 Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування випускників задля вивчення якості наданої освіти та вдосконалення освітніх програм університету.

 Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Математика. Інформатика ”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

 Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

 Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/ZY5QM9xaXFvuaZv46

25572
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31