Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.
 1. У 2023-2024 н.р. анонімне опитування здобувачів відбувалося упродовж лютого. В опитуванні взяли участь 27 здобувачів (41,5%) ОП "Інформатика. Програмування" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  Загалом, опитування демонструє високий рівень задоволеності студентів освітньою програмою (див. витяг з протоколу). Проте, є декілька ключових напрямків для вдосконалення:
  - збільшення кількості практичних занять,
  - оновлення навчальних матеріалів,
  - перегляд переліку обов'язкових та вибіркових дисциплін з урахуванням актуальних потреб ринку праці.

 2. Станом на 28.03.2024 в опитуванні взяли участь 7 випускників ОП "Інформатика. Програмування" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (роки випуску - з 2007 по 2023).
  Загалом загалом відгуки випускників позитивні (див. витяг з протоколу), але є кілька ключових пропозицій щодо оновлення програми та більшого акценту на сучасні інформаційні технології та технології/мови програмування.
  Більшість респондентів (71,4%) вважають свою кваліфікацію престижною й обрали б КДПУ та освітню програму знову (85,7% і 71,4% відповідно).

 3. Станом на 28.03.2024 в опитуванні взяли участь 4 роботодавці для здобувачів/випускників ОП "Інформатика. Програмування" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Серед опитаних роботодавців - директор КЗШ №12 (Лариса Мицик), вчителі інформатики (КЛ №129 - Ганна Горшкова, КПНЛ - Світлана Медведєва, Анна Труханенко) - представники освітніх закладів, у яких працюють (працювали) або перебували на виробничій практиці здобувачі/випускники ОП «Інформатика. Програмування».
  Загалом роботодавці високо оцінюють актуальність та якість підготовки фахівців за цією програмою (див. витяг з протоколу) і вважають, що вона відповідає сучасним вимогам ринку праці. Серед пропозицій для покращення програми - посилення міждисциплінарного підходу, більше практичної підготовки, інтеграція STEM-елементів, підвищення вимог до студентів, оновлення матеріально-технічної бази, розширення співпраці з роботодавцями.
25881

Шановні партнери-роботодавці!

Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування серед наявних і потенційних роботодавців задля вивчення якості наданої освіти випускникам, удосконалення освітніх програм університету, моніторингу ефективності нашої співпраці та налагодження комунікації.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Інформатика. Програмування”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Анкета доступна за посиланням.

25422

Шановні випускники освітньо-професійної програми “Інформатика. Програмування”!

Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування випускників задля вивчення якості наданої освіти та вдосконалення освітніх програм університету.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою Інформатика. Програмування. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Анкета доступна за посиланням.

25421
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31