Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.
 1. У 2023-2024 н.р. анонімне опитування здобувачів відбувалося упродовж лютого. В опитуванні взяли участь 3 здобувачі (20%) ОП "Математика. Інформатика" другого (магістерського) рівня вищої освіти.
  Результати опитування в розрізі «Очікування - Навчання – Працевлаштування» показують, що 100% студентів вважають, що навчання на освітній програмі відповідає їх очікуванням. Разом з тим здобувачі зазначають, що освітня програма потребує деяких покращень, зокрема у забезпеченні кращих умов для студентів, оновленні програми вибіркових курсів та покращенні практичної підготовки (див. витяг з протоколу).

 2. Станом на 28.03.2024 в опитуванні взяли участь 7 випускників ОП "Математика. Інформатика" другого (магістерського) рівня вищої освіти.
  86% випускників відчувають задоволення від отриманої освіти, з них 57% відзначили, що їхнє задоволення можна оцінити як «дуже задоволений», що є високим показником якості навчальної програми. При цьому, 71% опитаних працюють за фахом або у споріднених галузях, що свідчить про успішне працевлаштування випускників та відповідність їхньої підготовки вимогам ринку праці.
  Більшість випускників (64%) навчалися за рекомендацією друзів або знайомих, що вказує на високу довіру до університетських програм та підтримку серед студентської спільноти.
  Освітня програма отримала високу оцінку актуальності з боку випускників (середній рейтинг 4,3 з 5), що свідчить про відповідність навчальних програм сучасним вимогам ринку праці.
  У цілому, рівень підготовки випускників також отримав позитивні оцінки, з середнім рейтингом близько 4,1 з 5. Особливу увагу студенти приділили практичній підготовці (4,4) та розвитку здатності до навчання й саморозвитку (4,3).
  Рекомендації для покращення освітньої програми:
  посилення підтримки студентів - створення додаткових програм підтримки, таких як менторські програми або кар'єрні консультації, що допоможе студентам краще адаптуватися до вимог сучасного ринку праці (див. витяг з протоколу).

 3. Станом на 28.03.2024 в опитуванні взяли участь 8 роботодавців для здобувачів/випускників ОП "Математика. Інформатика" другого (магістерського) рівня вищої освіти.
  Значна частина роботодавців (75%) оцінила актуальність освітньої програми на високому рівні (рейтинг 4 або 5), враховуючи сучасні вимоги ринку праці. Також 87,5% респондентів відзначили, що підготовка фахівців відповідає вимогам робочого оточення.
  Щодо якості підготовки фахівців, 62,5% роботодавців оцінили її як високу або достатню. Однак, необхідно звернути увагу на пропозиції для подальшого розвитку. Наприклад, згідно з думкою 75% респондентів, доцільно збільшити обсяг практичної підготовки студентів, а також підвищити вимоги до вступників та студентів.
  Загалом, нові рекомендації для покращення освітньої програми включають:
  - розширення практичної підготовки студентів для забезпечення більшої готовності до робочого середовища;
  - зміцнення співпраці з роботодавцями для відповідності освітньої програми потребам ринку праці;
  - оновлення підходів до навчання та впровадження інноваційних методик для покращення якості підготовки фахівців (див. витяг з протоколу).
25884

Шановні партнери-роботодавці!

Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування серед наявних і потенційних роботодавців задля вивчення якості наданої освіти випускникам, удосконалення освітніх програм університету, моніторингу ефективності нашої співпраці та налагодження комунікації.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Фізика та астрономія. Математика”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/iC7c5PraXhcxEPSK7

25578

Шановні випускники освітньої програми “Математика. Інформатика”!

Криворізький державний педагогічний університет (далі - КДПУ) проводить опитування випускників задля вивчення якості наданої освіти та вдосконалення освітніх програм університету.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Математика. Інформатика ”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/WCqzP4ozSM8Ksu1F7

25573
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31