Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

У рамках заходів проти гендерного насилля  для студентів фізико-математичного факультету 13 грудня провідним фахівцем ЦСССДМ Оленою Геннадієвною Ботвіновою проведено лекцію "16 днів проти насилля!"

Gender 2017

На лекції розглядались актуальні соціальні питання, головне з яких - як же вберегтися від гніву та агресії?

Gender 2017 2

Так, виявляється, що ці емоції виникли ще в давнину  у первісному суспільстві для попередження оточуючих про небезпеку. Але наразі мамонтів поблизу вже немає.

Один із методів, як справитися з негативними емоціями, якщо до Вас наближається розгнівана чи засмучена людина:

  • не ставайте на її шляху,
  • не аналізуйте цю поведінку зараз,
  • зосередьтесь на іншому,
  • не входьте в роль опонента, залиштесь спостерігачем.

Життя - занадто дорогоцінний скарб, щоб обезцінювати його негативними емоціями!

Любіть себе і поважайте оточуючих.

Матеріали лекції.

З повагою, Ваш Фіз-мат.

3416

Вже майже 20 років поспіль, коли вся країна слухає приспів «Свято наближається, свято наближається…», у Криворізькому педагогічному знають – дійсно, скоро буде свято. І це – День народження фізико-математичного факультету!

Цьогоріч традицію продовжили – феєричне святкування було видно й було чутно – могучий фіз-мат святкував свій 87-й день народження!

DFM 17 1

3373

5 жовтня студенти фізико-математичного, природничого факультетів та факультету дошкільної і технологічної освіти заслухали лекцію на тему  "RЕФОRМАЦІЯ", що була проведена в рамках заходів згідно указу Президента України щодо 500-річчя Реформації.

r3

Доповідач - Сергій Бурлака (юрист,теолог, громадський діяч).

r2

Студенти зацікавлено слухали лекцію, адже багато тодішніх принципів є актуальними й сьогодні. Так, зокрема, серед новаторств Лютера в педагогіці визначають:

- методи навчання, відповідні віковим особливостям дитини;

- принципове визнання права на освіту для всіх;

- використання технічного прогресу в школах;

- створення сучасних підручників.

r1

3331

І знову чергова перемога!

На щорічних змаганнях з боулінгу "Декан і команда" збірна фізико-математичного факультету виборола почесне перше місце!

DIK 2017 2

Розумники й розумниці! Красені й красуні! Вправні та моторні! А хіба може бути інакше з таким деканом?

DIK 2017

Група підримки надихала та додавала сил!

DIK 2017 3

І ось солодкий у всіх розуміннях приз у наших руках!

Ми вкотре пишаємося Вами!

Ваш Фіз-мат!

 

3149

22.11.2017 відбулись щорічні змагання з аеробіки!

Серед 6 команд факультетів наша вирізнялась не тільки стрункістю та елегантністю, але й чіткими та синхронними рухами!

Aer 3

Тільки для вас – найкраща група підтримки, яка дуже вболівала і переживала кожну мить, неначе всі стрибали разом з вами.

Наші дівчатка наполегливо працювали протягом 3 місяців і досягли дуже гарних результатів.

Aer 22

Ви величезні молодці!

Aer 11

Хто танцює і стрибає – той спокійно тортики споживає:)

Ви – найкращі!

Шановні студентки факультету, приєднуйтесь до команди – хороший настрій і бездоганна фігура – гарантовані!

Ваш Фіз-мат!

 

3156

17 листопада о 14 годині в актовій залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету було людно. Ще б пак, адже за мить мав розпочатися конкурс "Студент року" і всім хотілося побачити обрання самої-самої чи самого-самого. В атмосфері витав аромат суперництва, вболівальники готували плакати та квіти своїм фаворитам.

Та спочатку перший проректор Оксана Андріївна Остроушко підвела підсумки різноманітних студентських змагань. В результаті серед здобутків фіз-мату можна відзначити:

– перемогу в конкурсі "Студент – це звучить гордо" в номінації "Lord of scena" (Юлія Лис), в номінації "Як вдома" (Лілія Фортуна);

– 3 місце у грі "Що? Де? Коли?" – команда "Ф";

– перемогу у конкурсі "Селфі з преподом" (Ольга Дайнега). Хоча, здається, всім хотілося побачити оте переможне селфі на екрані:)

А потім розпочалося!

На сцені ефектно з’явились конкурсанти, але наша увага, звісно ж, була прикута до учасниці від ФМФ – Вікторії Десятерик!

2017 11 17 Vika

3102

Ярмарок!

Ярмарки у Криворізькому педагогічному – це завжди видовищно! Але, здається, такого розмаїття ще не бувало!

Цього року всі факультети виклались по повній і організували масштабні вистави-візитівки!

DSC 0326 1

Спробувати смаколики приходили всі – і студенти, і викладачі, і Ярослав Владиславович особисто дегустував!

 DSC 0479 1

Фізико-математичний факультет спрямував свої подуми на схід: дівчата опановували мистецтво розважати відвідувачів та проводити чайні церемонії від самих японських гейш. А що з цього вийшло – дивіться самі в нашій фотогалереї або ж перегляньте відео!

3067

В житті кожної людини є етапи, що залишають відбиток на все життя, є визначальними, основоположними. Один із таких етапів – період здобуття професії, навчання в освітньому закладі поза межами школи. Але ось і відбулась довгоочікувана посвята у студенти, розпочалось навчання. Заняття, заняття, заняття. Щоб навчання відбувалось продуктивніше, необхідне насичене і різноманітне студентське життя, а цьому сприяє активна участь у культурно-масових і спортивних заходах рідного факультету.
Найпершим, найочікуванішим святом для студентів першого курсу є «Бал першокурсників».

2873

Що є ознакою справжнього козака?

«Можливо, чорні вуса», – скажете Ви.

Чи шаровари. Чи оселедець. Це найбільш поширені варіанти відповіді.

Але ж таки ні! Ознака справжнього козака – бойовий дух, розум та кмітливість! І навіть стать цьому не завада!

У цьому могли переконатись усі присутні на «Фестивалі городового козацтва», що святкується вже кілька років поспіль у переддень Дня захисника Вітчизни. Пісні, танці та дотепні жарти – вже стали звичними для цього свята. Але були й приємні сюрпризи – таким став виступ команди студентів-іноземців.

Цього року команда фізико-математичного факультету у номері-візитівці показала протистояння, а потім і об’єднання двох «товариств» – «Клубу Благородних Українців»  (КБУ) та «Славетних козаків».

Гасло команди ФМФ: «Ще поки сильні духом українці, і в грудях боротьби вогонь не згас, ми будем боронити рідну землю, ставай в козацьке військо поміж нас».

Студенти визначили, що найважливіше завдання «КБУ» на найближчі роки – оборона нашого рідного університету.

Отож, поєднання навчання й плідного, активного відпочинку – саме таким чином кожен студент, який вважає себе належним до «Клубу благородних українців» може найкраще захистити рівний для нього виш.

Що ж, чекаємо виконання обіцянок!!!

P.S. Можливо, ми не зайняли призового місця, але в поїданні смачнющої каші рівних нам не було, трішки змінивши відому приказку, отримаємо – «в здоровому тілі, козацький благородний дух»!

DSC 4376

DSC 4385

DSC 4533

DSC 4599

DSC 4799

2733

16299781 1007671106043439 6497167893828839732 o31 січня у Криворізькому державному педагогічному університеті відбувся перший природничо-математичний квест. Організаторами цієї цікавої пригоди для команд учнів 8-11 класів Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 стали фізико-математичний факультет і кафедра хімії та методики її навчання.

На початку квесту декан фізико-математичного факультету, к.п.н., доц. О.В.Віхрова розповіла гравцям правила та умови гри. Після жеребкування, команди вирушили проходити маршрути, які складалися з 5 станцій: математична, фізична, інформативна, хімічна та хмарна. На кожній станції учням були запропоновані різноманітні завдання, зміст яких відповідав назві станції.

У формі цікавого змагання учні 5-ти команд демонстрували знання з математики, інформатики, фізики та хімії, а також кмітливість, ерудицію, згуртованість, уміння колективно розв’язувати завдання та виявляти особисті якості.

1208
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31