Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

gonchar

Мова народу для письменника - це як повітря для життя, це все його найдорожче і найсвятіше. Мова - душа національної культури, джерело й запорука її розвитку, про це слід кожному і завжди пам'ятати.

(Олесь Гончар).

Є особистості, імена яких назавжди залишаться в наших серцях. Саме до таких людей належав Олесь Терентійович Гончар.

3 квітня вся Україна відзначила 100-річчя Великого українця, людини світу і совісті, світоча української нації, пейзажиста, лірика, письменника і публіциста, критика, громадського та державного діяча, етика та літературознавця, борця за мир і людські права, академіка, секретаря правління Спілки письменників, голови Українського державного комітету захисту миру, члена Всесвітньої Ради Миру, депутата Верховної Ради, Героя України - Олеся Гончара.

16 березня, під час чергової сесії Дніпропетровська облрада прийняла рішення, згідно з яким 2018 рік на Дніпропетровщині оголошено роком письменника Олеся Гончара. 

Фізико-математичний факультет та бібліотека Криворізького педагогічного не залишились осторонь цієї дати і вирішили спільно долучитися до скарбів творчої спадщини одного з найвидатніших українських письменників ХХІ століття.

4929

9 травня 2018 року в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні студенти фізико-математичного факультету прийняли участь в мітингу, присвяченому Дню пам'яті та примирення, на якому вшанували пам’ять усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через випробування страшної війни!

Пам’ятаємо всіх жертв війни
Низький уклін Вам, ветерани!
Шануємо не тільки у ці дні,
У інші теж не маємо забути,
Нацизму переможців у Другій світовій війні!

1

4897

Спілкування із людьми, захопленими певною справою, завжди призводить до якісних особистісних зрушень. Адже хіба можна залишатися спокійним і відстороненим після зустрічі з людиною, у якої горить вогник в очах та відчувається наявність певного "моторчика". Ось саме заради появи такого, хай навіть невеличкого вогника, чи ба, можливо, навіть і не вогника, а малесенької іскринки, була організована зустріч з доцентом, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри фізики та методики її навчання Володимиром Івановичем Бураком, який із захопленням розповів про своє хобі, що переросло у певний стиль життя - велотуризм. Лекція носила назву "Велотуризм - пізнання, відпочинок, спорт, здоров′я", оскільки приурочувалась до Дня здоров′я.

Володимир Іванович спочатку ознайомив студентів із видами туризму, а потім усю свою увагу зосередив саме на велотуризмі.

imgonline com ua Compressed Px6ezU5ZfBMK

4493

Фізико-математичний – факультет мрій!

І це не просто слова, адже сьогодні на студентській весні студенти фізико-математичного надали можливість усім присутнім побувати у казці. Нашій казці були притаманні усі належні казкові атрибути та герої, серед яких можна було помітити короля з охороною та пажем, лицаря з вченим котом, олов’яного солдатика, принцесу на горошині, Маленького принца з трояндою та лисом, вовка і червону шапочку з бабусею. Ой, та кого тут тільки не було...

Різноманітність представлених жанрів вражала: були і пташині танці, і співи на астероїді, і буфонада, і КВК, і танці вартових, і співи леді Мері, і показ мод у вигляді квіткової феєрії, і танець лісових мавок та сповідь незнайок-першокурсників. Зі сцени лунали запальні сповіді: "Дайте нам можливість, і ми реалізуємо свою мрію".

Як і будь-яка казка, наша історія закінчилась щасливо – скриня скарбів знайдена та вручена королю, всі врятовані, отож – «Салют, Фізмат!».

А тепер трішки фото.

Зачитування наказу короля із закликом про пошук чарівної скрині знань:

imgonline com ua Compressed b78Wozk7o1dLi5H

4471

Однією з однак сучасної людини є сформованість у неї громадянської компетентності, адже вона включена до переліку ключових компетентностей не лише в Україні, але й в Європі. З метою підвищення рівня однієї зі складових цієї компетентності  - знання своїх прав та вміння використовувати їх на практиці - 2018 рік проголошено в Україна роком правопросвітництва під девізом "Я маю право".

27 лютого 2018 року для студентів фізико-математичного факультету організовано зустріч з інтегратором Другого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Л. М. Орещук.

imgonline com ua Compressed QPgemwIQEN

4398

Нерозривний зв’язок Криворізького педагогічного із загальноосвітніми навчальними закладами реалізується у багатьох проявах - це і Дні відкритих дIMG 2984146f2865a46da19fd154455eb830 Vверей, безкоштовні курси для школярів, практики для студентів, моніторингові тестування, курси підвищення кваліфікації для вчителів - можна ще довго перелічувати. І дуже природньо, коли знаходяться нові прояви - суспільство постійно змінюється, приходять нові люди, з’являється нове бачення звичних речей.

Так сталося і 22 березня 2018 року, коли в гості до Криворізького педагогічного просто і по-родинному, без пошуку  святкових дат прийшли колишні випускники фізико-математичного, а нині - вчителі Криворізької загальноосвітньої школи № 51 (на фото - Новікова Анна Сергіївна) зі своїми учнями.

Мета заходу проста і зрозуміла - спонукати учнів до науково-дослідницької діяльності у царині фізики, астрономії, інформатики, математики. 

Висновки учнів однозначні: Криворізький педагогічний - це науково, перспективно, видовищно і захопливо!

4365

До Дня героїв Небесної сотні на фізико-математичному факультеті к. пед. н., старший викладач кафедри математики та методики її навчання Т.С. Армаш провела у групі МІ-17 кураторську годину-реквієм. 

Heroes

 

4149

Шановні студенти та випускники!

Запрошуємо прийняти участь у проекті  "Code club Україна"!

Це - безцінний досвід участі у міжнародному проекті!

Codeclub1

Презентація проекту

4133

До річниці визволення Кривого Рогу студенти фізико-математичного факультету підготували стіннівки:

22 02

Росомаха Ганна - студентка групи І-17

Визволення Бел

Белінський Андрій - студент групи І-17.

4086

Однією з основних ознак турботи про людину є організація повноцінного гарячого харчування. 

Нещодавно у головному корпусі Криворізького педагогічного після перерви відновила роботу ідальня.

Запрошуємо усіх студентів відновити свої сили у їдальні та поласувати смачними супчиками, кашами, салатиками, різноманітними тефтелями, котлетками, сирничками та ще різною смакотою!

MyCollages 1

P.S. Грибна юшка і тушкована капуста з копченими ковбасками - смакота!

Смачного!

Ваш Фіз-мат!

4055
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31