Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.10.2019 року № 1300 «Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних математиків імені професора М. Й. Ядренка, правознавців, географів, економістів, біологів, хіміків, винахідників і раціоналізаторів, інформатиків, фізиків у 2019/2020 навчальному році» та змін повідомляємо, що фінальний етап XVІІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків (далі Турніру) відбудеться
у місті Кривий Ріг з 11 до 15 листопада 2019 року на базі Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54).

Турнір буде проведено відповідно до вимог Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (зі змінами), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056.

До участі запрошуються команди у складі 3-5 учнів 9-11-х класів у супроводі керівника (тренера) команди. Команда очолюється капітаном, який є офіційним представником команди під час проведення Турніру.

У заявці (за формою https://drive.google.com/open?id=1yfZEzB-WGHLYlb4LpLUf09BRgVYat4hy) обов’язково зазначаються:

– назва команди;

– прізвище, ім’я, по-батькові учасників Турніру;

– дата народження учасників Турніру;

– клас та повна назва закладу освіти;

– прізвище, ім’я, по-батькові супроводжуючого керівника команди та його контактні дані (місце роботи, посада, e-mail, номер мобільного телефону);

– перелік інструментального програмного забезпечення, необхідного команді для участі у фінальному етапі Турніру.

З метою організованого проведення фінального етапу Турніру просимо
 до 01 листопада 2019 року:

1) керівнику/тренеру команди заповнити реєстраційні форми, доступні за посиланнями https://forms.gle/fWBYabvRFy9cyqth9 та https://forms.gle/JCSDA8t8LQYEskv58;

2) кожному учаснику команди заповнити реєстраційну форму, доступну за посиланням https://forms.gle/HRk4X7guHVhRxxyz9;

3) на адресу 50086, м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54, Криворізький державний педагогічний університет (кафедра інформатики та прикладної математики) надіслати копію заявки на участь у Турнірі.

Турнір проводиться на засадах фінансового сприяння компанії SoftServe, перш за все для покриття витрат на проживання у гуртожитках КДПУ та організованого триразового харчування тренера та членів однієї команди-переможниці обласного етапу. Окрім того, компанія SoftServe залишає за собою право здійснити додаткову фінансову підтримку тренера та членів команд, які не є переможницями обласних етапів. Для команд, що планують брати участь у Турнірі на засадах самофінансування, орієнтовна сума витрат на проживання та харчування становитиме 1050 грн. за одного учасника на весь період Турніру. Оплата здійснюється після підтвердження організаційним комітетом участі команди у Турнірі за реквізитами, що будуть зазначені на інформаційній сторінці Турніру.

За поданими заявками та загальною кількістю учасників організаційний комітет залишає за собою право регламентувати участь команд, які не є переможцями обласних етапів.

Заїзд учасників Турніру: 11 листопада 2019 р.

Урочисте відкриття Турніру: 11 листопада 2019 р. о 16.00 год. за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54, Криворізький державний педагогічний університет.

Закриття Турніру: 15 листопада 2019 р. о 10.00 год. за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54, Криворізький державний педагогічний університет.

Від’їзд команд: 15 листопада 2019 року після 14.00 год.

Реєстрація учасників Турніру буде проводитись у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54, ауд. 203, тел. (067) 592-23-44).

Членам команд необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження, учнівський квиток, довідку про стан здоров’я та довідку від лікаря-епідеміолога, завірені гербовою печаткою; керівникам (тренерам) команд – паспорт.

Під час реєстрації в оргкомітет Турніру подаються:

– заявка-оригінал, завірена керівником установи, що направляє команду;

– електронні версії завдань І етапу (текст програми, exe-файл), технічна документація та інструкція користувача у друкованому вигляді;

– інструментальне програмне забезпечення, необхідне команді для участі у фінальному етапі Турніру.

Поселення учасників Турніру буде здійснюватися у гуртожитках Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54А та вулиця Героїв АТО, 79Б; тел. (056) 470-12-23).

Проживання членів журі за рахунок установ, у яких вони працюють чи навчаються (згідно п. 9 наказу Міністерства освіти і науки № 1300 від 15.10.2019):

– готель «Дружба» (м. Кривий Ріг, вул. Телевізійна, 12, тел. (067) 539-07-00), вартість проживання від 330 грн. за добу;

– за наявності вільних місць у кімнатах готельного типу гуртожитку Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг, вулиця Героїв АТО, 79Б, тел. (056) 470-12-23).

Проїзд від залізничного вокзалу до Криворізького державного педагогічного університету: тролейбуси № 20 та № 21, маршрутне таксі № 307 до зупинки «Університетська».

Контактні особи з питань організації Турніру:

Шокалюк Світлана Вікторівна, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету,
тел. (067) 963-43-56, e-mail: [email protected]

Мінтій Ірина Сергіївна, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету,
тел. (098) 351-60-35, e-mail: [email protected]