Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Хімічна Олімпіада - 2024
Четвертий рік поспіль через пандемію та збройну агресію расєї Хімічна Олімпіада Кривоірзького державного педагогічного університету відбувалась у режимі онлайн. Увечері 8 травня 2024 року кращі знавці хімії нашого університету витратили близько 2 годин на розв'язування різноманітних завдань: тестових, розрахункових задач та відеозавдань. Цього року у Олімпіаді взяли участь 10 учасників із 31 запрошеного – представники спеціальності «Середня освіта (Хімія)» та спеціальності «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» (з додатковою спеціальністю «Середня освіта  (Хімія)»).
За традицією змагання відбувались у трьох освітньо-вікових категоріях: І курс, ІІ-ІІІ курси та IV-V курси. 
Із завданнями Хімічної олімпіади-2018 та відповідями на них Ви можете ознайомитись за цим посиланням.
Від щирого серця вітаємо переможців та призерів, а саме:
Серед першокурсників:

Вареник Марина (група ХІ-23)

 
 
Серед II-III курсів:

Талалай Ігор (група ХІ-22)

 
 
Серед IV-V курсів:
Василенко Катерина (група ХІм-23) та

Гривнак (Послушняк) Софія (група ХІ-20)

Свєшнікова Анастасія (група ХІ-20)
Кравець Дарія (група БХ-20)
З історією проведення Хімічних Олімпіад на факультеті, їх переможцями, завданнями та відповідями Ви можете ознайомитись за цим посиланням.
   

 

  Хімічна Олімпіада 2022 Хімічна Олімпіада 2021
       
Серед І курсів    Серед І курсів Серед І курсів
Талалай Ігор (група ХІ-22)
Журавель Роман (група БХ-21)
Серед ІI-III курсів    Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів
Зборацький Станіслав (група ХІ-20) Василенко Катерина (група ХІ-ск-20)
Кравець Дарія(група БХ-20)
Ханенко (Нечипорук) Анастасія (група ХІ-20)
Капуста Аліна(група ХІ-20) та

Тарасевич Анастасія (група БХ-20)

Свєшнікова Анастасія (група ХІ-20)
  Серед ІV-V курсів  Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів
Єгорова Анна (група ХІм-22) та

Кушнірова Олександра (група ХІм-22)

Єгорова Анна (група ХІ-18)
Хижняк Олександр (група БХм-22) Хижняк Олександр (група БХ-18)
 Василенко Катерина(група ХІск-20) Тишик Ігор (група БХ-18)
Хімічна Олімпіада 2020 Хімічна Олімпіада 2019 Хімічна Олімпіада 2018
      Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2018 року
Серед І курсів    Серед І курсів Серед І курсів
Свєшнікова Анастасія
(група ХІ-20)
Углова Марія та
Яворський Денис
(обидва – БХ-19)
Єгорова Анна (ХІ-18)
Кравець Дарія
(група БХ-20)
Волчкова Олександра
(група ХІ-19)
Рибачук Анастасія (група ХІ-18)
Капуста Аліна (група ХІ-20) Гула Ірина (група ХІ-19) Мариновська Марія (група БХ-18)
Серед ІI-III курсів    Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів
Єгорова Анна (група ХІ-18) Єгорова Анна (група ХІ-18) Волознєв Анатолій (група БХ-16)
Хижняк Олександр
(група БХ-18)
Журавель Ірада та
Кабак Олександра
(обоє група БХ-18)
Похлєстова Олеся (група ХІ-16)
Рибачук Анастасія (група ХІ-18) Рибачук Анастасія (група ХІ-18) Трошин Андрій (група БХ-16)
  Серед ІV-V курсів  Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів
Кадашвілі Крістіна (група ХІ-17) Шойхет (Трубаєва) Вікторія (група ХІ-15-м) Долгіх Ростислав (група ХІ-14)
Карнішина Діана (група ХІ-м-16) Колісниченко Юлія (група ХІ-15-м) Колісниченко Юлія (група ХІ-15)
Комарова Єлізавета
(група ХІ-м-16)
Похлєстова Олеся та
Козачок Яна
(обидві - група ХІ-16)
Колчанова Марія та Наумова Катерина (обидві - група ХІ-14-м)
Хімічна Олімпіада 2017 Хімічна Олімпіада 2016 Хімічна Олімпіада 2015
Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2017 року    Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2016 року    
Серед І курсів    Серед І курсів Серед І курсів
Кадашвілі Кристина (група ХІ-17) Білова Олександра (ХІ-16) Берлінський Владислав (ХІ-15)
Раковенко Влада (група БХ-17) Шульга Катерина (ХІ-16) та Трошин Андрій (БХ-16) Паливода Юлія (ХІ-15)
Кутугіна Владислава (група ХІ-17) Зубова Інна та Шишко Володимир (обидва ХІ-16) Колісниченко Юлія (ХІ-15) та Печенюк Ірина (БХ-15)
Серед ІI-III курсів    Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів
Волознєв Анатолій (група БХ-16) Долгіх Ростислав (ХІ-14) Антімонов Теодор (ХІ-13) та Долгіх Ростислав (ХІ-14)
Колісниченко Юлія (група ХІ-15) Мазур (Качан) Анастасія (ХІ-14) Качан Анастасія (ХІ-14)
Похлєстова Олеся (група ХІ-16) Чернова Марина (ХІ-14) Наумова Катерина (ХІ-14)
  Серед ІV-V курсів  Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів
Долгіх Ростислав (група ХІ-14) Антімонов Теодор (ХІ-13) Кабакчей Дар'я (ХІ-12)
Антімонов Теодор (група ХІ-13-м) Смірнова Вікторія (ХІ-12-м) Шеперова Галина(ХІ-11)
Федорова Анастасія (ХІ-13-м)      Ігнатченко Світлана (ХІ-11)
Хімічна Олімпіада 2014 Хімічна Олімпіада 2013 Хімічна Олімпіада 2012
Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2014 року Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2013 року     
Серед І курсів Серед І курсів Серед І курсів
Долгіх Ростислав (ХІ-14) Антімонов Теодор (ХІ-13) Подуст Світлана (ХІ-12)
Качан Анастасія (ХІ-14) Федорова Анастасія (ХІ-13) Бабина Анастасія (ХІ-12)
Колчанова Марія (ХІ-14) Нагибіна Катерина (ХІ-13) Кабакчей Дар’я (БХ-12)
Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів
Антімонов Теодор (ХІ-13) Шеперова Галина та Ігнатченко Світлана (обидві - ХІ-11) Язева Христина (ХІ-11) та Моїсеєва Маргарита (ХІ-10)
Кабакчей Дар'я (ХІ-12) Подуст Світлана (ХІ-12) Трубаєва Вікторія (ХІ-11) та Чернобай Катерина (ХІ-10)
Подуст Світлана (ХІ-13) Бабина Анастасія (ХІ-12) Клименко Наталія (ХІ-11)
Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів
Андрєєв Максим (ХІ-10) Кругляк Олександр (ХІ-09) Кругляк Олександр (ХІ-09) та Степанова Лілія (ХІ-08)
Долотова Олександра (ХІ-10) Недвига Вікторія (ХІ-09) Токарєва Юлія (ХІ-09) та Нікуліна Вікторія (ХІ-08)
Залевська Ольга (ХІ-10) Ляш Антон (ХІ-09) та Чернобай Катерина (ХІ-10) Ляш Антон (ХІ-09) та Проданюк Юрій (ХІ-08)
Хімічна Олімпіада 2011 Хімічна Олімпіада 2010 Хімічна Олімпіада 2009
Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2011 року Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2010 року    
Серед І курсів Серед І курсів Серед І курсів
Трубаєва Вікторія (ХІ-11) Берлінський Владислав (ХІ-10) Літвінова Марина (ХІ-09)
Синельникова Анастасія та Шеперова Галина(обидві - ХІ-11) Гриценчук Світлана та Філіпов В'ячеслав (обидва - ХІ-10) Клименко Людмила (ХІ-09)
Гуленко Катерина (ХІ-11) Біла Юлія та Долотова Олександра (обидві - ХІ-10) Кругляк Олександр (ХІ-09)
Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів
Чміль Наталія (ХІ-10) та Кругляк Олександр (ХІ-09) Кругляк Олександр (ХІ-09) та Степанова Лілія (ХІ-08) Степанова Лілія (ХІ-08) та Тригуб Олена (ХІ-07)
Моїсеєва Маргарита (ХІ-10) та Мусієнко Яна (ХІ-09) Щербина Вікторія (ХІ-09) та Проданюк Юрій (ХІ-08) Проданюк Юрій (ХІ-08) та Кондренко Лілія (ХІ-07)
Гриценчук Світлана (ХІ-10) та Ляш Антон (ХІ-09) Ковальова Любов, Ляш Антон (обидва - ХІ-09) та Решетняк Ольга (ХІ-08) Кондратюк Євген (ХІ-08)
Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів
Степанова Лілія (ХІ-08) Рєзнік Анастасія (ХІ-07) та Дутка Сергій (ХІ-06) Олещенко Маргарита, Шапран Лілія, Дутка Сергій (всі – ХІ-06)
Кондратюк Євген (ХІ-08) Головенко Євгенія (ХІ-07) та Шугайло Анна (ХІ-06) Кузьміна Аріна (ХІ-05)
Головенко Євгенія (ХІ-07) та Проданюк Юрій (ХІ-08) Тригуб Олена (ХІ-07) Андріанова Ганна (ХІ-05)
520
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31