Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Хімічна Олімпіада - 2017
04 грудня 2017 року аудиторія 110 в черговий раз зібрала кращих знавців хімії нашого університету на Хімічну Олімпіаду-2017. Цього року у Олімпіаді взяли участь 38 учасників – представників спеціальності «Хімія» та спеціальності «Біологія» (з додатковою спеціальністю «Хімія»).
За традицією змагання відбувались у трьох освітньо-вікових категоріях: І курс, ІІ-ІІІ курси та IV-V курси. Найбільш запеклою боротьба за п'єдестал пошани була серед першокурсників та у категорії ІІ-ІІІ курсів, де переможця і четверті-п'яті місця розділяло 4-5 балів. А от у категорії IV-V курсів боротьби не вийшло: з результатом 78 балів перемогу одержав призер Всеукраїнської олімпіади з хімії Долгіх Ростислав; Теодор Антімонов поступився йому аж 20-ма балами, на стільки ж випередивши третього призера - Федорову Анастасію. Із завданнями та відповідями на них Ви можете ознайомитись за цим посиланням. Від щирого серця вітаємо переможців та призерів, а саме:
Серед першокурсників:
Кадашвілі Кристина (група ХІ-17)
Раковенко Влада (група БХ-17)
Кутугіна Владислава (група ХІ-17)
Серед II-III курсів:
Волознєв Анатолій (група БХ-16)
Колісниченко Юлія (група ХІ-15)
Похлєстова Олеся (група ХІ-16)
Серед IV-V курсів:
Долгіх Ростислав (група ХІ-14)
Антімонов Теодор (група ХІ-13-м)
Федорова Анастасія (ХІ-13-м)
З історією проведення Хімічних Олімпіад на факультеті, їх переможцями, завданнями та відповідями Ви можете ознайомитись за цим посиланням.
   
    Хімічна Олімпіада 2016 Хімічна Олімпіада 2015
    Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2016 року    
    Серед І курсів Серед І курсів
    Білова Олександра (ХІ-16) Берлінський Владислав (ХІ-15)
    Шульга Катерина (ХІ-16) та Трошин Андрій (БХ-16) Паливода Юлія (ХІ-15)
    Зубова Інна та Шишко Володимир (обидва ХІ-16) Колісниченко Юлія (ХІ-15) та Печенюк Ірина (БХ-15)
        Серед ІI-III курсів
    Долгіх Ростислав (ХІ-14) Антімонов Теодор (ХІ-13) та Долгіх Ростислав (ХІ-14)
    Мазур (Качан) Анастасія (ХІ-14) Качан Анастасія (ХІ-14)
    Чернова Марина (ХІ-14) Наумова Катерина (ХІ-14)
        Серед ІV-V курсів
    Антімонов Теодор (ХІ-13) Кабакчей Дар'я (ХІ-12)
    Смірнова Вікторія (ХІ-12-м) Шеперова Галина(ХІ-11)
        Ігнатченко Світлана (ХІ-11)
Хімічна Олімпіада 2014 Хімічна Олімпіада 2013 Хімічна Олімпіада 2012
Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2014 року Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2013 року     
Серед І курсів Серед І курсів Серед І курсів
Долгіх Ростислав (ХІ-14) Антімонов Теодор (ХІ-13) Подуст Світлана (ХІ-12)
Качан Анастасія (ХІ-14) Федорова Анастасія (ХІ-13) Бабина Анастасія (ХІ-12)
Колчанова Марія (ХІ-14) Нагибіна Катерина (ХІ-13) Кабакчей Дар’я (БХ-12)
Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів
Антімонов Теодор (ХІ-13) Шеперова Галина та Ігнатченко Світлана (обидві - ХІ-11) Язева Христина (ХІ-11) та Моїсеєва Маргарита (ХІ-10)
Кабакчей Дар'я (ХІ-12) Подуст Світлана (ХІ-12) Трубаєва Вікторія (ХІ-11) та Чернобай Катерина (ХІ-10)
Подуст Світлана (ХІ-13) Бабина Анастасія (ХІ-12) Клименко Наталія (ХІ-11)
Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів
Андрєєв Максим (ХІ-10) Кругляк Олександр (ХІ-09) Кругляк Олександр (ХІ-09) та Степанова Лілія (ХІ-08)
Долотова Олександра (ХІ-10) Недвига Вікторія (ХІ-09) Токарєва Юлія (ХІ-09) та Нікуліна Вікторія (ХІ-08)
Залевська Ольга (ХІ-10) Ляш Антон (ХІ-09) та Чернобай Катерина (ХІ-10) Ляш Антон (ХІ-09) та Проданюк Юрій (ХІ-08)
Хімічна Олімпіада 2011 Хімічна Олімпіада 2010 Хімічна Олімпіада 2009
Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2011 року Завдання і відповіді Хімічної Олімпіади 2010 року    
Серед І курсів Серед І курсів Серед І курсів
Трубаєва Вікторія (ХІ-11) Берлінський Владислав (ХІ-10) Літвінова Марина (ХІ-09)
Синельникова Анастасія та Шеперова Галина(обидві - ХІ-11) Гриценчук Світлана та Філіпов В'ячеслав (обидва - ХІ-10) Клименко Людмила (ХІ-09)
Гуленко Катерина (ХІ-11) Біла Юлія та Долотова Олександра (обидві - ХІ-10) Кругляк Олександр (ХІ-09)
Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів Серед ІI-III курсів
Чміль Наталія (ХІ-10) та Кругляк Олександр (ХІ-09) Кругляк Олександр (ХІ-09) та Степанова Лілія (ХІ-08) Степанова Лілія (ХІ-08) та Тригуб Олена (ХІ-07)
Моїсеєва Маргарита (ХІ-10) та Мусієнко Яна (ХІ-09) Щербина Вікторія (ХІ-09) та Проданюк Юрій (ХІ-08) Проданюк Юрій (ХІ-08) та Кондренко Лілія (ХІ-07)
Гриценчук Світлана (ХІ-10) та Ляш Антон (ХІ-09) Ковальова Любов, Ляш Антон (обидва - ХІ-09) та Решетняк Ольга (ХІ-08) Кондратюк Євген (ХІ-08)
Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів Серед ІV-V курсів
Степанова Лілія (ХІ-08) Рєзнік Анастасія (ХІ-07) та Дутка Сергій (ХІ-06) Олещенко Маргарита, Шапран Лілія, Дутка Сергій (всі – ХІ-06)
Кондратюк Євген (ХІ-08) Головенко Євгенія (ХІ-07) та Шугайло Анна (ХІ-06) Кузьміна Аріна (ХІ-05)
Головенко Євгенія (ХІ-07) та Проданюк Юрій (ХІ-08) Тригуб Олена (ХІ-07) Андріанова Ганна (ХІ-05)
520
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31