Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні учні та їх батьки!
Кафедра хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету щороку проводить моніторингове тестування з хімії.
Метою моніторингового тестування є перевірка учнями власного рівня знань з хімії шляхом розв'язування тестів, що за формою та кількістю завдань еквівалентні ЗНО, а за рівнем іноді навіть більш складні (за відгуками випускників). Тестування є абсолютно добровільним та безкоштовним, а його обов'язковим елементом є розв'язування завдань після закінчення тестування, із поясненням ходу розв'язку, та відповіді на питання учасників тестування викладачами кафедри.
Цього разу моніторингове тестування відбудеться 13 лютого 2021 року о 10 години 00 хвилин. Через складну епідемічну ситуацію у світі та Україні зокрема, моніторингове тестування відбудеться у онлайн режимі – посилання доступу до тесту активується о 10 годині 13 лютого. Тест розраховано на 2 години 5 хвилин. Тест доступний за цим посиланням: https://onlinetestpad.com/hmb3nkdaiztka
У випадку проблем з підключенням до тесту, звертайтесь на [email protected].
О 13 годині 00 хвилин усі охочі зможуть підключитись до онлайн-аналізу результатів тестування, де зможуть почути коментарі до завдань, проглянути правильні розв'язки, задати питання та отримати на них відповіді. Підключення за посиланням: meet.google.com/zye-wvih-hjf
Всередині архіву також знаходиться аналіз успішності виконання завдань учасниками моніториногового тестування 2019 року.
Завдання та відповіді моніторингових тестувань з хімії минулих років можна завантажити за розміщеними нижче посиланнями. У архівах з тестувань 2017, 2018 та 2019 років знаходиться також аналіз результатів моніторингових тестувань цих років та складності тестових завдань у них.