Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
"Школа юного хіміка" проводить шостий рік занять. Метою створення "Школи юного хіміка" є збільшення інтересу людей, у першу чергу школярів, до вивчення хімії, популяризації хімії та науки у цілому, і, відповідно, зменшення хемофобії серед населення.
Заняття проводяться викладачами кафедри хімії та методики її навчання ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет" протягом навчального року по суботах. Заняття "Школи юного хіміка" не ставлять за мету замінити вивчення хімії в школі - вони скоріше доповнюють його, оскільки максимально насичені демонстраційними дослідами, повідомленням цікавих і незвичайних фактів, мультимедійними засобами наочності для деталізації вивченого в школі, роз'яснення найбільш складних для розуміння фрагментів відповідних тем і зацікавлення учнів у подальшому вивченні хімії. Цього року також планується ввести нові форми роботи із відвідувачами "Школи юного хіміка".
Заняття проводяться по суботах у аудиторії 110 головного корпусу ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет" (пр. Гагаріна, 54). Заняття є безкоштовними, на них запрошуються учні 7-11 класів, а також усі бажаючі за умови, що вони по-справжньому цікавляться хімією і хочуть дізнатись щось нове. Заняття є безкоштовними, а відвідування вільним. Тривалість заняття у середньому становить від однієї до півтори години. Ми раді бачити на заняттях тих, хто прагне знати більше!
Чергове заняття шостого сезону відбудеться 31 березня. Початок о 10 годині 30 хвилин. Темою заняття буде "Хімічний світоч або Люцифер" (огляд властивостей сполук Фосфору). Із графіком занять школи можна ознайомитись за цим посиланням.
Увага! У графіку занять можуть відбуватись зміни, тому перевіряйте його за день до запланованого відвідування заняття або орієнтуйтесь за об'явами на офіційній сторінці нашої кафедри на Facebook.
З приводу відгуків про заняття "Школи юного хіміка", пропозицій щодо їх проведення та інших питань звертайтесь будь ласка на e-mail: acinonyxleo@gmail.com.
 
113
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31