Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
У переддень відзначення Дня науки у Криворізькому державному педагогічному університеті проводили захід для вчителів закладів освіти міста - "Наука об'єднує", присвячений впровадженню STEM-технологій у викладання відповідних дисциплін у школах. 16 травня в університеті працювали декілька локацій, серед яких була і хімічна: вчителі хімії завітали на майстер-клас "STEM-лабораторія хімічного аналізу". Гості локації розподілились на невеликі групи по 2-3 людини і отримали від ведучих локації - Тетяни Старової та Тетяни Селіванової - індивідуальні завдання з хімічного аналізу фармацевтичних препаратів.
Вчителі хімії отримали можливість згадати свої студентські роки і лабораторні заняття з аналітичної хімії, а також поглянути на методику проведення такого нестандартного STEM-заняття з хімії з боку учня.
Як завжди, захід пройшов у теплій невимушеній атмосфері, у режимі цікавого та веселого спілкування. Особливій атмосфері також сприяло святкування Дня вишиванки.
   
   
А вже 17 травня викладачі кафедри хімії були задіяні у наукових пікніках для учнів шкіл міста на базі ліцеїв: Тетяна Селіванова - у Криворізькому покровському ліцеї, а Павло Нечипуренко - у Криворізькому ліцеї "Кредо", разом з учнями та педагогами цих ліцеїв влаштували яскраві шоу для відвідувачів.
Схоже, що таке святкування Дня науки стає усталеною традицією для викладачів КДПУ, вчителів та учнів закладів освіти міста. І це чудово!
.
26586
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30