Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
4 листопада 2017 року о 10:30 розпочалося заняття Школи юного хіміка за темою «Хімічні амфібії» (викладач: Старова Т.В.). На ньому були присутні близько 24 слухачів зі шкіл міста Кривого Рогу та Інгульця з батьками та вчителями. В бесіді Тетяною Валеріївною було визначено очікування дітей (дізнатися більше, задовольнити особистісний інтерес, побачити досліди, підготуватися до олімпіади, ЗНО та інше) від такої форми спілкування з викладачами кафедри хімії та методики її навчання, вид ресурсу інформування їх про цей захід (соціальні мережі – фейсбук, вчитель хімії, офіційний сайт університету).
Ведучою було використано діяльнісний підхід задля набуття слухачами практичних вмінь роботи з реактивами, проведення спостережень, формулювання висновків.
Головний висновок із заняття: існують речовини-«перевертні», що зраджують своїм очікуваним характеристикам і реагують як з кислотами, так і з лугами, залежно від створених умов.
Хочеться відзначити, що присутність вчителів шкіл та батьків дітей на таких заходах не рідкість. Низький уклін їм і пошана. Старова Т.В. дякує за ведення фото- та відеорепортажу і технічну допомогу у проведенні заняття небайдужим вчителям.

Все… Почалося!!! Робота в групах Досліди під пильним керівництвом
Спостереження на явищами Демонстраційний дослід: реакція цинк оксиду з лугом та кислотою Теоретична частина заняття