Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
У стінах Львівського національного університету імені Івана Франка протягом 11-13 квітня відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Хімія" і закінчився він досить успішно для наших студентів – обидва представники Криворізького державного педагогічного університету потрапили до десятки кращих студентів-знавців хімії в Україні серед педагогічних вишів! Вже другий рік поспіль студент ІV курсу спеціальності "Хімія" (група ХІ-14) Ростислав Долгіх виборює призове ІІІ місце!!!
А цього року його гідно підтримала дебютантка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії – студентка ІІІ курсу спеціальності "Хімія" (група ХІ-15) Колісниченко Юлія, яка посіла 10-е місце. Так тримати!
Друга поспіль "бронза" Ростислава Диплом учасника Ростислава Долгіх Перший диплом такого рівня у кар'єрі Юлії
Ми щиро вітаємо Ростислава із безперечним успіхом і бажаємо наступного року з третьої спроби таки досягти вершини і довести свій височенний рівень знань у чесній боротьбі із представниками інших педагогічних ВНЗ нашої країни! А Юлії побажаємо подальшого зростання, віри у власні сили і жаги до знань та постійного самовдоконалення!
Вручення диплома призера Ростиславу Наша чарівна учасниця Юлія
Ростислав у стінах славетного Львівського національного університету імені Івана Франка Юлія у стінах славетного Львівського національного університету імені Івана Франка
Ростислав і Юлія, ми пишаємося вами і раді за вас, оскільки вам вдалось і результат здобути, і чудової весняної погоди насолодитись перебуванням у славетному місті Львів!
4588
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30