Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
23 листопада 2018 року в гості до кафедри хімії та методики її навчання КДПУ завітали восьмикласники з Криворізької загальноосвітньої школи №75. Завітали з метою ближче познайомитись із цікавою наукою хімією та місцем, де фактично все має до неї відношення – справжньою хімічною лабораторією.
Організувала екскурсію для своїх юних підопічних молода вчителька хімії, наша випускниця – Анастасія Федорова. Ця екскурсія була завершальним заходом у тижні хімії, який проводився у школі № 75, і ми сподіваємось вона стала справжньою вишенкою на торті.
Майже годину учні, що завітали до лабораторії неорганічної хімії, спостерігали і брали участь у хімічних експериментах, що були з одного боку ефектними та яскравими, а з іншого – корисними. За час проведення екскусії учні виявили непогані знання властивостей кисню та вуглекислого газу, повторили і побачили практичне застосування багатьох властивостей речовин та хімічних реакцій, а також відкрили для себе нові знання, як-то кажуть, наперед.
Гори-гори ясно... Сподобався блискучій дослід
Дітлахи були у захваті від побаченого на екскурсії і обіцяли прийти знову. Кафедра хімії та методики її навчання зичить юним поціновувачам хімії наснаги та успіхів у вивченні цієї цікавої науки та буде рада бачити їх знову у стінах своїх хімічних лабораторій!

Виверження саморобного вулкану Фото на згадку